Hip-Notics İzlenimleri - HipNotics 2010 Antalya
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hip-Notics İzlenimleri - HipNotics 2010 Antalya

Standart Hip-Notics İzlenimleri - HipNotics 2010 Antalya

Hip Notics e gitmek için Antalya havalanından Manavgat tarafına doğru yaklaşık 35 km mesafede olan Hip Notics 'in yolu son 750 mt hariç gayet düzgün. Hip Notics e giden yol gördüğünüz gibi çift şeritli ayrılmış yol.

35. km'de karşınıza fotoğraftaki dönüş çıkıyor. Buradan U dönüşü yapıp geldiğiniz istikamete doğru yaklaşık 150 mt gidiyorsunuz. Ve sağınızda Hip notics tabelasını gördüğünüzde ana yoldan sağa doğru küçük bir yola giriş yapıyorsunuz. Hip Notics e çok yaklaştınız

Hip Notics tebelasından girdiğiniz yol yaklaşık 750 mt ve ve arnavut taşlarından yapılmış bir yol. Ama çok rahatsız edici değil.

Bu yoldan 750 mt gittikten sonra Hip Notics in kapısından girip, aracınızla en büyük göl kenarından aracınızı park edebileceğiniz, giriş ve kiralama işlemini yapabileceğiniz bölüme geliyorsunuz.

Hip Notics in içerisindeki bu bölümde kiralama ve bir nevi checkin işlemleriniz yapıyorsunuz. Ödemelerde buradan alınıyor. İçeride içecek veya yiyecek birşey yemek isterseniz buradan içine para yüklenmiş bir kol bantı almanız gerekli.
    Nakit yada kredi kartı Hip Notics içerisinde restauran-kafeterya'da geçmiyor. Tek şansınız buradan kol bandı temin etmek ve içine istediğiniz miktar para yükletilmesini sağlamak.

Hip Notics Malzeme kiralama + Temel Eğitim + Gün Boyu Cable Park kullanım ücreti 100 TL.

Gelelim göllere.Hip Notics te 3 adet göl bulunuyor. Hepsinde kablo makara sistemi mevcut. Fakat şu anda 1 tanesi aktif (Rail, Box ve Rampa olan). Diğer göllerde gördüğüm kadarıyla bakım çalışması vardı fakat en yakın zamanda aktif hale gelecekmiş. Bunlarda fotoğraflar :

Hip Notics 1.Göl :

Hip Notics 2.GÖL :

Hip Notics 3.GÖL (En Büyük) :

Hip Notics 1. Göldeki kabloyu tutmaya başladığımız bölüm :
    (Hip Notics te Lift sırası yok birşey yok ne güzel )

Hip Notics KAFETERYA - Hip Notics RESTAURANT :

VEEE ACTION : Hip Notics

Konu Emrah tarafından (01-07-2010 Saat 19:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: google sevdası :)
    There must be some kind of way out of here

Standart Cevap: Hip-Notics İzlenimleri 2010

Hip Notics Antalya yı bundan daha iyi bir tanıtım olamazdı , süpersin nuestra Hip Notics adına da teşekkürler
    Konu Emrah tarafından (01-07-2010 Saat 19:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: google sevdası :)

Rica ederim Boss. Ailecek gittiğimiz için Hip Notics i bugün deneme fırsatım olmadı. Pazar akşamı Hip Notics board üzeri izlenimlerimi de buraya ekleyeceğim

Bu arada merak edenler için Hip Notics de yiyecek içecek fiyatlarında örnekler veriyim. Fiyatlar makul seviyede.

Hip Notics te Kutu Kola 3 TL
    Hip Notics te Cheeseburger 7 TL

Bu arada Emrah Hip Notics Antalya da Kartutkusu'na özel indirim sözü aldım. Bilginize

ellerine sağlık nuestra, Hip Notics Antaya ya gitmek için bizleri de gaza getiriyorsun haberin olsun

chronicles of nuestra part I: hip-notics... :P :D

ellerine sağlık bebeğim... ))

Hip-Notics'in tanıtım DVD'si de hediye geldi. Videolar az sonra

[ame=http://vimeo.com/10459836]Hip-Notics Antalya on Vimeo[/ame]

[ame]http://vimeo.com/10460397[/ame]

ellerine sağlık nuestra..Hip Notics Antalya anlatımı müthiş olmuş...

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bunu soracaktım.. Hip Notics den Güzel bir haber.. Bursa il sorumlumuzdan da 3 hafta sonrasında SuKaPark için böyle bir çalışma bekliyoruz..
    Bursa SuKayPark elimizden geleni ardımıza komayacağız...

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler