Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board’cunun videolu cevabı…
Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
118 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board’cunun videolu cevabı…

Standart Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board’cunun videolu cevabı…

Selam, artık bir miktar tanıştığımıza göre ciddiyetimi bozan bir videoyu sizle paylaşmak isterim. Bu kısacık video Şubat'ın son haftası Sarıkamış’da çekildi.
    Mert

Kayakçıların öteden beri sorduğu soru:
    --“Yaaaw siz bortçular ne diye güzelim pistlerden çıkıp ormanın içine dalar ve orada kayarsınız? Amacınız ne? Napıyosunuz orda?”

Cevap:
    http://vimeo.com/10408621

Konu Mert Toraman tarafından (24-03-2010 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board’cunun videolu cevabı…

[ame="http://vimeo.com/10408621"]agaç ve bort on Vimeo[/ame]
    There must be some kind of way out of here

Standart Cevap: Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board’cunun videolu cevabı…

Mert süpersin, ilk turda senide aramızda görmek isteriz artık. Forum da yazışmak, telefonla konuşmak bir yere kadar :wink:

Eywallah, zaten ben de pek eğleniyorum sizin yazıları takip ettikçe...
    Videoyu eklemeyememiştim sen koymuşun saol...

Mert

soru ne cevap ne

Standart Cevap: Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board�cunun videolu cevabı�

Alıntı Mert Toraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayakçıların öteden beri sorduğu soru:
    --“Yaaaw siz bortçular ne diye güzelim pistlerden çıkıp ormanın içine dalar ve orada kayarsınız? Amacınız ne? Napıyosunuz orda?”

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soru ne cevap ne
    yaw Oli bu boardcu arkadaş ne diyor en son Sarıkamışta ben ağaçların arasında bir iki boardçu gördüm onlarda çoook gerideydiler

Standart Cevap: Tüm zamanların en çok merak edilen kayakçı sorusuna, board�cunun videolu cevabı�

Alıntı mage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw Oli bu boardcu arkadaş ne diyor en son Sarıkamışta ben ağaçların arasında bir iki boardçu gördüm onlarda çoook gerideydiler
    en önden gidince haliyle olanları bile göremedim bacım...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en önden gidince haliyle olanları bile göremedim bacım...
    sen de haklısın tebii , yok acaba dedim kendini dağıtan boardcuları beklemek için arada durmak zorunda kalmıştık belki o zaman görmüşsündür

Alıntı mage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen de haklısın tebii , yok acaba dedim kendini dağıtan boardcuları beklemek için arada durmak zorunda kalmıştık belki o zaman görmüşsündür
    günler boyu topla topla bitmedi ki bacım... sonunda alayını ekipteki doktorlara emanet ettim, kurtuldum...

Boş buldunuz meydanı okuyun gazelinizi...

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler