Kayak Tavsiye Topiği - Hangi Kayağı Almalıyım , Kayak Seçimi ? - Sayfa 90
Sayfa 90/106 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
1056 sonuçtan 891 ile 900 arası

Konu: Kayak Tavsiye Topiği - Hangi Kayağı Almalıyım , Kayak Seçimi ?

Emrah beni boardlandir

Standart Cevap: Kayak - Snowboard Tavsiye Topiği

Alıntı noperler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah beni boardlandir
    senin boardu yok mu bee

Alıntı mawish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin boardu yok mu bee
    Ben 5 yıldır bu sporu yapıp yapmamak da kararsız oldugum için almadım emrah her sene teklif etti ama nazlandim fazla naz Emrah'ı usandirmasin diye bu kıs kendi bordumla kışa giriş yapıyim dedim

Ben 5 yıldır bu sporu yapıp yapmamak da kararsız oldugum için almadım emrah her sene teklif etti ama nazlandim fazla naz Emrah'ı usandirmasin diye bu kıs kendi bordumla kışa giriş yapıyim dedim
    Emrah'ın bordunu al...Zaten o pek beceremiyo...Bol kara girince yürümeyi tercih ediyor...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah'ın bordunu al...Zaten o pek beceremiyo...Bol kara girince yürümeyi tercih ediyor...
    İynem cim, pistlerde goruselim arkadasim

Canim esim, sana boardlarin en kralini alirim yeterki sen board yapicam de

bunu biliyorum canım kocam hakkında yorumunuzu kendi aranızda yapın lutfennn çok pis savunurummm

bunu biliyorum canım kocam hakkında yorumunuzu kendi aranızda yapın lutfennn çok pis savunurummm
    Vay Boss, sırtını çok sağlam yere dayamışsın...Noperler, takdir ettim seni. İyi günde kötü günde olayı diyorsun...
    Alırsın bord, olursun lord
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Gece gece güldürdün bizi )

Standart re: Kayak Tavsiye Topiği - Hangi Kayağı Almalıyım , Kayak Seçimi ?

Slm arkadaslar ben iki kayak arasında kaldım

eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices

eBay - New & used electronics, cars, apparel, collectibles, sporting goods & more at low prices

bu kayakları almaya calısacagım hala acık arttırma icin surem var. sizce bunlardan hangisi daha iyi veya ne kadara kadar fiyat yukseltmeliyim... tesekkurler. (ayrıca bunlar iyi değil ebay dan sana bu daha iyi olur derseniz sevinirim. ben new yorkda yasıyorum. 183 boyundayım 60 kg. siyah pistede kayabiliyorum ama cok rahat değilim.) yardımcı olursanız cok sevinirim. son olarak evo.com da sıfır bir kayak deali var buna da bakarsanız sevinirim. K2 Piste Pipe Skis 2007 | evo outlet

Standart Kayak seçimi yardım lütfen...

Merhaba arkadaşlar,
    Pistte aslında kısmen üçüncü yıl gibi olacaksa da aslen geçen yıl kayakları düz tutup hız yapmaya başladım diyebilirim ama şartları zorlamayı da fena seviyorum.. durmak haricinde hiçbir eğitim almadan ilk gününde düştükçe kahkahalar atıp tekrar kalkan tekrar düşen bi adam düşünün işte :D
    Sezon açılsın diye beklerken sanırım youtube'daki bir çok carving eğitim videosunu izledim ve bunu bu sezon hakkıyla yapacak kadar öğrenmeye niyetliyim.. tabi ilk iş kayak takımı olacak...
    Hedefime yönelik ve bütçeme uyabilecek, birkaç yıl içinde upgrade ihtiyacı hissetmeyeceğim tespit ettiğim iki kayak;

Rossignol Zenith Z72
    Salomon 24 GT Pro

Aslında sormadan önce tereddüt de ettim kafam çok karışır mı diye. çünkü yabancı sitelerdeki ürün yorumları beni Salomon'a itiyor. Ama sizlerin de değerli fikirlerinizi almak isterim.
    Ayrıca alacağım botun flex değeri sizce hangi aralıkta olmalı?

Şimdiden teşekkürler tavsiyeleriniz için..

Sayfa 90/106 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler