Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Çamkar Otel - Sayfa 7
Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
71 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Çamkar Otel

Standart Cevap: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Çamkar Otel

Uzundur kimse yazmamış bu senenin ilk mesajı benden olsun.
    Biranönce kayak yapma isteğimi daha fazla erteleyemediğim için 16 aralık cuma günü sarıkamışa ilk kez gidiyorum. Otelde de doğru tercih yaptığımı mesajları okuyunca anladım. Umarım kar kayak yapmaya uygundur. Sabırsızlıkla bekliyorum.
    Bu arada pistler ve kar durumu hakkında bilgisi olan varmı??
    Teşekkürler

Alıntı cicey2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzundur kimse yazmamış bu senenin ilk mesajı benden olsun.
    Biranönce kayak yapma isteğimi daha fazla erteleyemediğim için 16 aralık cuma günü sarıkamışa ilk kez gidiyorum. Otelde de doğru tercih yaptığımı mesajları okuyunca anladım. Umarım kar kayak yapmaya uygundur. Sabırsızlıkla bekliyorum.
    Bu arada pistler ve kar durumu hakkında bilgisi olan varmı??
    Teşekkürler
    Otel iyidir ama kar durumunu bilmiyorum, otellere sormakta fayda var.

Red face Cevap: Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Çamkar Otel

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otel iyidir ama kar durumunu bilmiyorum, otellere sormakta fayda var.
    Otelle görüştüm, liftlerin çalıştığını. Karında kayak için uygun olduğunu söyledi. Bitek ben olmiyim dedimde, hafta sonu için gelecek misafirleri varmış

Otelle görüştüm, liftlerin çalıştığını. Karında kayak için uygun olduğunu söyledi. Bitek ben olmiyim dedimde, hafta sonu için gelecek misafirleri varmış
    Pistlerin uygun olmasına senin adına sevindim.
    O zaman güncel foto ve videoları senden bekliyoruz

cicey2 liftler çalışırsa biz de sezonu açıyoruz haftasonu.

Giden olursa, Karanlık Dere'nin başında ki düzlüğü kepçe ile eğimli hale getirmişler mi bildirirse seviniriz.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giden olursa, Karanlık Dere'nin başında ki düzlüğü kepçe ile eğimli hale getirmişler mi bildirirse seviniriz.
    aynen... board çıkar 100 m ilerle sonra tak devam.. :(
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen... board çıkar 100 m ilerle sonra tak devam.. :(
    Sarıkamış a güzel bir snowpark şart

Başlamış ama öyle bırakmışlardı geçen sene.

@emrah @oliver_han ve @smeagol ün tavsiyelerince 11-18 Mart tarihleri arasında Sarıkamışta tatilimi gerçekleştirdim. Tatilim süresince Çamkar oteli konaklama için tercih ettim. Biraz bahsedip başlığıda güncellemek istedim.

Öncelikli olarak ufak bir otel. İlk olarak tanımlamak istediğimde şu şekilde kafamda oluşuyor böyle 20-25 sene evvel benim cocukluk yaşlarımda komşularımızla ailelerimizin gittiği ufak sıcak otellere çok benziyordu.Hani şu sessiz filmlerin oynandığı sabahlara kadar lobylerde muhabbetlerin döndüğü, Oda kapıları içerden kapı kolunda bulunan yuvarlak silindirin ittilirmesinle kitleniyordu burdada ortam böyleydi hatta ben 2 gün sonra fark ettim odamın kapısını kilitlemediğimi Bu sene odaları yenilemeye başlamışlar (sanırım geçen sene geçen kötü sezon yüzünden sezon ortasına işlerin durumuna göre ağırdan almışlar, ama güzel geçirdikleri bu sezonda yenilemeye başlamışlar). Verilen bilgilere göre seneye bütün odalar baştan aşağı yenilenmiş olucakmış ki hali hazırda 2 adet yenilenmiş oda mevcuttu.

Otelin en büyük artısı çalışanları idi 12 ay çalışan bir otel olmasına karşın sadece kışın doğru düzgün iş yapıyor olması dolayısıyla kayak sezonu dışında çalışan sayısının 10da bire düştüğünü göz önünde bulundurursak, burada çalışan personelin sıcak kanlı tavırları ve iletişimleri şaşırılacak derecede müthişti. Otelin sahiplerininde bir o kadar sıcak kanlı. (birinle muhabbet etme şansım oldu ama genel olarak anlatılanar hepsinin bu şekilde olduğu görüşünde) Sahipler ve çalışanlar böyle sıcak kanlı olunca bu müşterilerede yansıyor ki herkes sıcak kanlı. Tek başıma gittiğim tatilimde yanıma bitirmek üzere aldığım 3 kitabıma dokunamadım. Sürekli bir muhabbet ortamı mevcuttu.

Odalar çok modern değil ama oda sıcaklığı güzel , sürekli sıcak su var, düzgün oda temizleme mevcut , ama bize biraz ufak geldi ( son 3-4 gün bir arkadaşımda katıldı tatilime). Snowboard için olan kıyafetlerimiz filan odaya sığmakta biraz zorlandık için açıkçası Yane normal konaklama için ideal büyüklükte odalar , ama sürekli terliyip kıyafet değiştirme ihtiyacı duyan kar tutkunları biraz zorlanabilir

Yemekler benim için gayet yeterliydi. 2-3 çeşit ana yemek oluyordu öğle ve akşam yemeklerinde tek çeşit çorba ile, salatalar ve tatlılar da cabası. 4-5 çeşit tatlı tükenme durumuna göre değişiyordu yemeklerde aynı tatlıyı farklı süslemelerle görmek mümkündü bitene kadar Kahvaltı için birşey demeye gerek yok o kaymak petek bal tereyağ varken başka birşey olmasada olur ki gerçekten zengin bir kahvaltı sunuyorlar Hee bir de kaz var , biraz pahalı ama birkaç arkadaş birleşip kesin yenmesi gereken birşey süper bir tadı var. Hayatta ölmeden yapılması gereken şeylerden biri diyebilirim

Son olarakta chairlifte en yakın konaklama yeri Çamkar otel (belki de bu yüzden misafirlerin yaş ortalaması biraz yüksekti, huzur evi kıvamında)

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. (gene çok uzatmışım )

Bu otel halen açıksa giden oldu mu son zamanlar da nasıl ilgileri? Gidipte zevk alan oldu mu?

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Bu Konudaki Etiketler