Uludağ Alkoçlar Otel
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Uludağ Alkoçlar Otel

Standart Uludağ - Club Voyage - Alkoçlar hakkında yorum yapan yok mu?

???
    shaun white style

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

Standart Ynt: Uludağ - Club Voyage - Alkoçlar hakkında yorum yapan yok mu?

2 sen eönce kalmıştım. otel müdürünün ya yiğeni yada bi tanıdığının oğlu bizim gruptaydı. o olmasa aç kalacaktık yemek servisini erken bitirmişlerdi ünifestte. saolsun arkadaş garsonlara kim olduğunu söyleyince hemen bize masa kurulmuştu. otel iyidir hoştur. gene ünifest için konuşursam 12ye 10 kala bar kısmında ciddi kuyruk oluşur son beleş alkolü almak için. boardunu odaya alabilmek iyi bir özellik. grand yazıcıda kayak odasına bırakma işine güvenemiyorum ama gene grand yazıcıyı seçtim bu sene. belkide arabada bırakırım boardu

bizim otelde de kayak odasında bırakılıyordu. (Akfen Club) nedenini anlayamadım bu uygulamanın. ben zaten kiraladım malzemeyi direk kayak odasına bırakıyodum ama kendi boardu olanlarda odasına çıkaramıyodu dikkatimi çekti. Neden böyle bir uygulama varki?
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

club voyage-alkoçlar pisti benim en çok sevdiğim pistlerden birisidir. biraz diktir. ne derece iyi kayıyorsun bilmiyorum ama iyi biliorsan çok iyi bir seçim.ama yeniysen pistleri biraz zorlayabilir. ama buda pek önemli değil çünkü pistleri çok yoğun olmuyor birine çarparım diye korkma koy ver gitsin yani yanlış hatırlamıyorsam 3 teleski 1 telesiyej sınırsız kullanabiliyorsun(tutyeli-italyan-...) otele gelince bence iyi bir seçim.bende 2006 sezonunda üni haftasında kalmıştım ve çok beğenmiştim sadece otele ilk girişte biyoğunluk olduğu için sorun yaşamıştım onun dışında çok iyiydi
    art

Ben geçen sene sezon bitimine doğru gitmiştim. Otel güzel, özellikle lobisi çok rahat. Ayrıca yemek olmayan saatlerde de sürekli snack ikramları var. Yemekleri de pek güzel değildi ama belki de sezon sonu olduğu için. Liftlere gelirsek tam bir felaket. Hiçbir pist ezilmiyordu, sadece bazen Cehennem'i Ağaoğlu'nun snowtruckları eziyordu. Kalabalık sezonda ne olur bilmiyorum ama sezon sonlarına doğru müthiş bir başıboşluk hakimdi. Daha da komiği Tutyeli telesiyejini "rüzgar var, hava kötü" gibi bahanalerle kaldığım 5 günün 3 gününde güç bela çalıştırdılar. Bu sene otel fiyatına sadece Alkoçlar teleski dahil diye biliyorum sanırım Tutyeli için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Sonuçta amacınız kaymaksa Alkoçlar'ı değil de, Ağaoğlu liftlerini ücretsiz veren Fahri Otel'i tercih etmenizi öneririm.

Eklemeyi unuttum, emirgiresunlu'nun dediği gibi üniversiteliler haftası gibi kalabalık bir zamanda da giderseniz otel içinde alacağınız hizmetin kalitesi epey düşer.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

pistler konusun daki fikrinde haklısın çoğu zaman tümsekli oluyor pistleeri ama benim biraz da hoşuma giden kısmı o aralardaki tümseklerdi(snowblade kullandığım için) tabi bu tümsek sayısı arttıkça eziyete dönüşüyor bilirim fahri oteli bense hiç sevmiyorum bikere ordada kaldım ve servisi çok kötü benim gittiğimde açık büfesi çok zayıftı öğle yemeğinde seçme imkanın yoktu ne verirlerse yiyodun ve bana göre çok ta bakımlı otel değildi tabi bu benim görüşüm
    art

Alıntı bahadir Nickli Üyeden Alıntı
    pistler konusun daki fikrinde haklısın çoğu zaman tümsekli oluyor pistleeri ama benim biraz da hoşuma giden kısmı o aralardaki tümseklerdi(snowblade kullandığım için) tabi bu tümsek sayısı arttıkça eziyete dönüşüyor bilirim fahri oteli bense hiç sevmiyorum bikere ordada kaldım ve servisi çok kötü benim gittiğimde açık büfesi çok zayıftı öğle yemeğinde seçme imkanın yoktu ne verirlerse yiyodun ve bana göre çok ta bakımlı otel değildi tabi bu benim görüşüm
    Evet Fahri Otel'de öğle ve akşam yemekleri fix menüdür ama her zaman yenecek birşeyler bulunabiliyor. Verdiği liftler önemli bence. Sonuçta kaymaya gidiyoruz yemek yemeye değil; karnım doysa yeter diye düşünüyorum. Otelin çok bakımlı olmadığı da doğru fakat şöyle birşey var, odaları Dorukkaya'nın odalarından çok daha güzel.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

haklısın sonuçta amaç kaymak ama insan yinede gecelik okadar para verince karşılığında iyi bişeyler bekliyor çok kullanmasada
    art

gecen sene okulla gitmistik bu senede okulla gidecegiz. club voyage'da kalacagiz. uni. haftasi ne zmn bilmiyorum ama 17 ocakta gidecegiz biz. bizim otelden aldigimiz kartla sadece 1 telesiyejden cikabiliyorduk. pistler cok kolaydi. zaten cikinca 3 turlu secenegin var. kolay diyorum ama o kayaktaydi tabi. bu sene snowboard'a baslayacagim icin diger zor pistlerle pek isim olmaz heralde.. ama oralara nasıl gidildigini ogrenmek isterim.
    shaun white style

2006 aralık sonuydu.. tam gunu nu hatırlamıyorum ets turla gitmistik yemekler, hizmet gercekten cok güzeldi tabii sezon daha yeni acılıyodu otel baya bi bostu o yuzden cok rahat etmistik.. Tavisye ederim

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler