Havalar ısınıyor, karlar eriyor, izmir ekibi kışa doymuyor...
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Havalar ısınıyor, karlar eriyor, izmir ekibi kışa doymuyor...

Standart Havalar ısınıyor, karlar eriyor, izmir ekibi kışa doymuyor...

Pşştt.. Herkes ordamı? Napıosunuz bu hafta pazar ?

Standart Cevap: Havalar ısınıyor, karlar eriyor, izmir ekibi kışa doymuyor...

sanırım güzel bi fikrin var göksel

acaba nedir nedir????
    Ummaz olursan, korkmaz olursun

yoksa... ))))))))
    yaz beniiiiiiiii,ahahahahaaa

Alıntı dynemo5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa... ))))))))
    yaz beniiiiiiiii,ahahahahaaa
    ya kardeşim gokhan, pazar biz çıkarken giriş yaptı fahri otele hala orda yarın çıkış yapıo. Çocuğu zırt pırt arıom napıosun nasıl diye .

Sanki arayınca oraya ışınlanıyorum.

Bi tarafım sezonu kapattık artık yeter gitmeyiz diyo obur tarafım napcan pazar evde git gel diyo. Yanıma yandaş arıyorum. bugun 5 yandaş buldum arabamızla felan gideriz dedik te belki gelen olur araba kullanmak zorunda kalmayız.

babacım her türlü gidilir kalmalı olmaz mı buuu?cuma akşamdan çıksak gene?var ya koparız...

Alıntı dynemo5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babacım her türlü gidilir kalmalı olmaz mı buuu?cuma akşamdan çıksak gene?var ya koparız...

gelirmi o kadar insan ?
    havaya bak sen

http://www.snow-forecast.com/resorts/Uludag/6day/top

Nilay is back

Haftaya h.sonu gidelim sezonu kapatalım :wink:
    Malum ben Sarıkamıştan yeni döndüm,söylemesi ayıp tatlı bir yorgunluk...daha yeni siteye girip birşeyler yazabiliyorum.
    Aklımdayken bir ara şu meşhur Izmir buluşmasının da 2. sini kararlaştıralım:001_smile:
    nilay

Alıntı NilayKar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nilay is back

Haftaya h.sonu gidelim sezonu kapatalım :wink:
    Malum ben Sarıkamıştan yeni döndüm,söylemesi ayıp tatlı bir yorgunluk...daha yeni siteye girip birşeyler yazabiliyorum.
    Aklımdayken bir ara şu meşhur Izmir buluşmasının da 2. sini kararlaştıralım:001_smile:
    Bu hafta sonu kalmalı zor maddi durumları zorlamayalım bence ama pazar için isterseniz bişiler ayarlayalım. şimdi gokhanla konustum kar ve hava guzel dedi. ama hafta sonuna biraz yumuşayabilir. Bi arkadaşlarla da konusayım ben liste yaparız akşam olmadı. Bu arada pazar kesin geliriz diyen olursa bana özelden msj atsın.

http://www.kartutkusu.com/izmirden-y...k-egesnow.html

Talep listesini başlattım uygun sayıya ulaşırsak gideriz.

Bu Konudaki Etiketler