Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ? - Sayfa 21
Sayfa 21/23 İlkİlk ... 111920212223 SonSon
225 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

Standart Cevap: Snowboard Bağlama Önerisi

Alıntı Lypeon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allmountain kayıyorum parkta işim yok ama kendi çapında bişeler yapmaya çalışıyorum gnu asym carbon 2019 almayı düşnüyorum
    Bende GNU Carbon Credit’in normal, asimetrik olmayan, versiyonu var. Yumuşak bir board. O kadar zorlamadım, ama hissettiğim tek dezavantajı yumuşaklığının verdiği stabilite sorunu bozuk pistlerde.

Gnu’nun o boardu için ne bağlaması önerirsiniz

Standart Cevap: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

burton process 157, kilo artma ihtimali varsa 159 daha isabetli tercih olur... ya da amplifier 157 veya bulunabilirse 156w daha iyi... ikisi de orta sertlikte ve orta seviye all mountain karakterli bortlar... fiyatlar 3000 civari, %15 indirime dahilse biraz daha duser...

edit: all mountain derken park dahil...

Standart Cevap: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

Ben kararlıyım gnu carbon cresit asym 2019 alcam onun için bağla a soruyorum size

Alıntı Lypeon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kararlıyım gnu carbon cresit asym 2019 alcam onun için bağla a soruyorum size
    bu borda kafayi taktiysan orjinal baglamasi sayabilecegimiz gnu cheeter ile almalisin... bunu bulamazsan alternatifi olarak bent metal joint var ama bordunla uyumlu rengi galiba yoktu... dolayisiyla turuncu gnu cheeter al...

Merhabalar senelerce ertelememin ardından bu sene ilk defa Snowboard deneyimimi gerçekleştirdim ve bu zevki daha önce neden tatmadım diye yanıp duruyorum
    Benim sıkıntım kendi ekipmanlarımı alacağım fakat şuan başlangıç seviyesindeyim (saece topuk kayıp duraklamaları vs yapıyorum durabiliyorum slalom vs yapamıyorum örnek olarak Erciyes Tekir kapı da gondolun olduğu mavi pisten kayabiliyorum onda da sanırım biraz kasıldığımdan dinleniyorum ve kas ağrılarım oluyor. 1 saatlik özel ders aldım sadece)
    Neyse asıl sormak istediğim Burton marka board ve bağlama ve bot almayı düşünüyorum. Şu seviye için biraz daha basit ve ucuz birşeyler mi alsam?
    Bu seviyeden üste çıkana kadar aldığım ürünler çok çabuk eskime vs olabilir mi tavsiyeniz nedir?
    Teşekkürler şimdiden.

Aşağıdaki şu ürünleri almayı düşünüyorum. Ve daha yeniyim. toplamda 4 gün dağa çıktım
    Board
    https://www.spx.com.tr/urun/burton-d...W19-21304.html
    Bot
    https://www.spx.com.tr/urun/burton-m...W19-10011.html
    Bağlama
    https://www.spx.com.tr/urun/burton-f...W19-21383.html

Ama internette yorumlarda decathlonun aşağıdaki ürünü iyi olduğu söyleniyor. Kullanana bilen varmı acaba?
    Birileri yardımcı olursa çok iyi olur.
    Marka anlamında fark vardır mutlaka ama bir çok kişi bilinen markalara çok fazla para vermeye gerek yok yazmış.
    Ve malum bende bu işi minimum a indirmek istiyorum.

https://www.decathlon.com.tr/bullwhi....html#v2357895

hangi stilde kaymayi hedefliyorsunuz? pist, pist disi, rampa, yer hareketleri vs vs...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi stilde kaymayi hedefliyorsunuz? pist, pist disi, rampa, yer hareketleri vs vs...
    Pist düşünüyorum.

Alıntı Eommaergh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pist düşünüyorum.
    o zaman burton'in baska modellerine bakin derim...

bot icin zamaniniz uygunken gidin ve uzun uzun farkli modelleri deneyin...

Sayfa 21/23 İlkİlk ... 111920212223 SonSon

Bu Konudaki Etiketler