Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ? - Sayfa 20
Sayfa 20/23 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
225 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

Standart Cevap: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

Orta seviye snowboard kayıyorum boyum 1.70 kilom 75 ayak numarasıda 42 snowboard ne tavsiye edersiniz?
    Konu Lypeon tarafından (12-11-2018 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.

Standart Snowboard Bağlama Önerisi

Merhabalar GNU’nun https://www.freedom.com.tr/Gnu-Asym-...ard_32115.html bu modelini almayı düşünüyorum All Mountain kayıyorum öyle parkta felan çok işim yok ama hareket yapmaya çalışıyorum ama bot numaram 44 orta seviye kayıyorum nasıl bişe önerirsiniz? Ben Union Contact Pro düşündüm görüşlerinizi almak için yazdım teşekkürler.

Standart Cevap: Snowboard Bağlama Önerisi

Alıntı Lypeon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta seviye snowboard kayıyorum boyum 1.70 kilom 75 ayak numarasıda 42 snowboard ne tavsiye edersiniz?
    Merhabalar GNU’nun https://www.freedom.com.tr/Gnu-Asym-...ard_32115.html bu modelini almayı düşünüyorum All Mountain kayıyorum öyle parkta felan çok işim yok ama hareket yapmaya çalışıyorum ama bot numaram 44 orta seviye kayıyorum nasıl bişe önerirsiniz? Ben Union Contact Pro düşündüm görüşlerinizi almak için yazdım teşekkürler.
    normalde 42 giyerken snowboard botunun 44 olmasi sanki yanlis giden bir seyler var dedirtiyor... eger spor ayakkabilarda 43 hatta 44 giydigin oluyorsa tamam ama spor ayakkabilarda da 42 giyiyorsan botun sanki buyuk gibi...

sectigin bort yumusak bir bort... her ne kadar all mountain dense de freestyle karakteri agir basiyor... dolayisiyla pist disinda bacaklarini orta sertlikteki bortlara gore biraz daha fazla yoracaktir... sadece yer hareketi yapacak, rampadan atlayacak ve all mountain kayacaksan orta sertlikte bir bort secmen daha iyi olabilir... yok box, rail vs de yapacaksan buldugunu tercih edebilirsin...

Güncel numaram 44 bot almadan önce yazmıştım onu Önerceğiniz board varmı limitim 3000 ₺

Güncel numaram 44 bot almadan önce yazmıştım onu Önerceğiniz board varmı limitim 3000 ₺
    baglama dahil mi?

Hayır bağlama dahil değil

Hayır bağlama dahil değil
    Orta sertlikte, ama iç bot ve taban malzemesi olarak iyi seviyede gösterilen bir bot var, Thirtytwo'nun Lashed modeli. Klasik ve boa bağlamalı versiyonları mevcut. Öyle araştırmadım, ama dikkatimi çekti. Olumlu yorumları da çok. Şimdi baktım 2000 lira altı fiyatlarda.

Benim botum var board ve bağlama alıcam. Botumu thirtytwodan almıştım zephyr modeli gayet iyi board içim limitim 3000 tl bağlama limitim 1,1.5 bin tl arası

Benim botum var board ve bağlama alıcam. Botumu thirtytwodan almıştım zephyr modeli gayet iyi board içim limitim 3000 tl bağlama limitim 1,1.5 bin tl arası
    Pardon, bot numarası yazınca "board"u da bot diye algılamışım. Bu konuda ne tür kaymak istediğinizi de yazarsanız iyi olur. Freestyle, all mountain, all mountain - freestyle vb. gibi. Ona göre daha uygun board ve bağlama tavsiyesi verilebilir.

Allmountain kayıyorum parkta işim yok ama kendi çapında bişeler yapmaya çalışıyorum gnu asym carbon 2019 almayı düşnüyorum

Sayfa 20/23 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler