Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ? - Sayfa 2
Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon
225 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

Standart Ynt: SNOWBOARD NASIL SEÇİLİR?

ben yeni baslıycam da bi yardım edebilir misiniz 177 cm boyun 60 kiloyum 150 lik ii midir bana =)

150 çok kısa 54-77 kilo arası 156, 59-82 kilo arsı 158 uygundr.. bence sana ideal olan 156...

ok tesekkürler

hepinize selamlar, bahsettiğiniz satıcılar tarafından kandırılanlardan biride benim galiba ??? >:( benim boy 185 cm ağırlık 80 kg, geçen sene burton cruser 155 cm bir board aldım.
    öğrenme sürecinde farkı anlamadım ama ilk defa bolkara girmeyi denediğimde hep batıp kaldım (acemiliğinde etkisi vardır mutlaka ) pistte ise dönüşlerde hep bi saçmalık varmış gibi geliyor. (galiba artık yeni bi board almanın zamanı geldi) . bu konuda fikirlerinizi alabiirsem çok sevinirim.

çok yararlı bir konu olmuş ben kayakçıyım ama önümüzdeki sezon artık denemezsem olmayacak
    ne yalan söyleyim deneyince kayağı bırakırmıyım acaba diyede korkmuyor değilim :D
    Board'cu Kayakçı Kardeştir Ayrım Yapan Kalleştir.

Alıntı Custodian Nickli Üyeden Alıntı
    çok yararlı bir konu olmuş ben kayakçıyım ama önümüzdeki sezon artık denemezsem olmayacak
    ne yalan söyleyim deneyince kayağı bırakırmıyım acaba diyede korkmuyor değilim :D
    bence dene snowboard u kayaktan daha cok saracagına eminim ^^

dıger arkadaslarıda okudum 1,85 boyu olanlar kılo bıraz fazla olursa mesela bende 1,85 boydayım 93 kılom var 1,55-58-56 mı daha ıydır hangısı acaba?
    Bataleon Undisputed & Union Charger

Burton T6 & Burton Co2

Alıntı fatihgg Nickli Üyeden Alıntı
    dıger arkadaslarıda okudum 1,85 boyu olanlar kılo bıraz fazla olursa mesela bende 1,85 boydayım 93 kılom var 1,55-58-56 mı daha ıydır hangısı acaba?
    tabiki hiç biri 1.58 iyidir ama 1.60 bence daha iyi freestyler bol kar için 1.85 93 kilo ya ideal 1.60 ama 1.58 de isini gorur
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

ok
    Ziyaretçi

Alıntı korel131 Nickli Üyeden Alıntı
    hepinize selamlar, bahsettiğiniz satıcılar tarafından kandırılanlardan biride benim galiba ??? >:( benim boy 185 cm ağırlık 80 kg, geçen sene burton cruser 155 cm bir board aldım.
    öğrenme sürecinde farkı anlamadım ama ilk defa bolkara girmeyi denediğimde hep batıp kaldım (acemiliğinde etkisi vardır mutlaka ) pistte ise dönüşlerde hep bi saçmalık varmış gibi geliyor. (galiba artık yeni bi board almanın zamanı geldi) . bu konuda fikirlerinizi alabiirsem çok sevinirim.
    kilo için iyi gibide boy'a biraz kısa kalmış bıard. bol kar olayına gelince biliyosun her board bolkarda iyi performans vermiyo onada dikkat etmek lazım.

Meraktan soruyorumda boardda 3 4 cm çok farklar yaratabilir mi?
    Hayat aldığınız nefes miktarından ibaret değildir,nefesinizi kesen anların toplamıdır.

Önder GENÇ A Rh(+) ANTALYA/Merkez

Board :Burton CUSTOM
    Bot&Bağlama :Flow Flite1

Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler