Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ? - Sayfa 7
Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
225 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Snowboard Tavsiye Topiği - Hangi Snowboard u Almalıyım, Snowboard Seçimi ?

Standart Cevap: Snowboard seçimi ?

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayak numaran 45 olduğu için standart boardda burun ve topuk çok dışarı çıkar ve slalom, carving vs de takılır düşersin dönemezsin bile o derece. mecburen wide (geniş) board olması lazım.. wide boardlarda çok geniş değil 42 ile 45 numara ayakkabıyı yanyana koy ikisinin arasındaki uzunluk farkı neyse aşağı yukarı o kadar fazla geniştir standart boarddan.

all mountain için al LibTech TRS'yi için rahat etsin. benim içimde yatan aslan TRS'dir Hero aldığıma pişman oldum diyemem ama sırf Amerikadan 200-300 dolara denk geldi diye Hero aldım. yani sadece fiyattan dolayı yoksa burda freedom beyoğlundan TRS'yi alacaktım. TRS Hero'dan 2-3 gömlek üstün bir boarddur her türlü heroyu döver tam bir melez boarddur ben çok araştırmıştım amerikadaki forumlardan reviewlere kadar dünya çapında araştırdım.

şimdi gelelim konuya
    board: LibTech TRS
    bağlama: Union veya Gnu veya Flow
    bot: Thirty Two Lashed normal bağcıklı. Hızlı bağcık cart curta hiç gerek yok bende hızlı bağcık sistemi var aynı şekilde uğraşıyorsun bağcıklı daha güzel bir görüntü var ve daha fazla sıkabiliyorsun. Thirty two larda ısıtma sistemi var yani botu aldığın zaman ısıtıyorlar ayağına giyiyorsun bir süre duruyor çıkarttığında içinin kalıbı senin ayak şeklini alıyor böylelikle daha stabil ve kontrol sağlıyorsun bu çok önemli bir özellik.

ben boardu hero aldığım için ve kanal sistem olduğu için kanal sistemde sadece burtonda olduğu için mecburen burton bağlama aldım. amerikadan da düşeşe burton ruler bot denk getirmiştim buda burton olsun dedim.

ben bugün yeni bir set alacak olsam hiç tereddütsüz yukarıda bahsettiğim kombinasyonu kurarım. al istersen hiç uğraşma direkt kısaltayım

Libtech TRS 159+Union+Thirty Two Lashed

yalnız sitesinde TRS'nin wide'ını göremedim wide ı olmayabilir bu durumda 2.tercih olarak Capita Totally'e bak proshoptan.
    Dediğin gibi TRS wide yok :((

Alıntı OGZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğin gibi TRS wide yok :((
    sendekide ne şans. (0212) 244 7223 dan freedom beyoğlunu ara. hakan genelde orda olmaz Emreyle görüş. sizi ve hakanı tanıyan bir arkadaşım yönlendirdi dersin isim olarak hatırlamayabilirler beni. TRS'de wide olmadığı için all mountain için wide olan ne önerebilirler TRS özelliklerini barındıran bir sor istersen ordan çıkacak alternatiflere göre konuşalım. Gnu Libtech farketmez ikisinde de aynı teknolojiler var ikisi de sağlam markalardır. freestyle deseydin direkt gnu park pickle derdim hatta.
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sendekide ne şans. (0212) 244 7223 dan freedom beyoğlunu ara. hakan genelde orda olmaz Emreyle görüş. sizi ve hakanı tanıyan bir arkadaşım yönlendirdi dersin isim olarak hatırlamayabilirler beni. TRS'de wide olmadığı için all mountain için wide olan ne önerebilirler TRS özelliklerini barındıran bir sor istersen ordan çıkacak alternatiflere göre konuşalım. Gnu Libtech farketmez ikisinde de aynı teknolojiler var ikisi de sağlam markalardır. freestyle deseydin direkt gnu park pickle derdim hatta.
    GNU boardlarda ne kadar dandiri arkadaş öyle bir board grafik tasarımı olamaz :((((

GNU boardlarda ne kadar dandiri arkadaş öyle bir board grafik tasarımı olamaz :((((
    snowboarda ilk başladığım zamanlarda ben de çok takılırdım grafik konusuna ama tecrübe kazandıkça diyorsun ki grafiklemi kayıyorum zaten kayarken bir şey gözükmüyor önce doğru boardu seçeyim boş ver grafiği diyorsun. o yüzden grafiğe hiç takılma. grafiği çok iyi olan boarddan hatta uzak bile durmak lazım çünkü o board çok satmıyorsa adamlar satsın diye grafiğe çok zaman ayırmış olabilirler

heheh GNU ya dandiri mi diyorsun Yanlış yanlış çok yanlış sen Park Pickle ı veya Rider Choise u görmemişsin anlaşılan

Bu arada Snowrock ın All mountain listesinin başına TRS den önce GNU Rider Choise yi eklemek istiyorum
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

ne ben boardlar gordum kaymasini beceremeyen insanlarin ayaginda acincak hale geliyor nede prof insanlar gordum kralik boardun bile hakkini veriyorlar :D
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heheh GNU ya dandiri mi diyorsun Yanlış yanlış çok yanlış sen Park Pickle ı veya Rider Choise u görmemişsin anlaşılan

Bu arada Snowrock ın All mountain listesinin başına TRS den önce GNU Rider Choise yi eklemek istiyorum

Neden kimse FLOW u öner miyor merak ettiğim için soruyorum..

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ya ben onu nasıl atlaşmışım hacı GNU Rider Choise'ide eklemek lazım tabi hepsi aklımda değildi listeyi yaparken ama benim sıralamam da TRS'den sonra gelir Rider Choise. TRS'yi almadım ya içim içimi yiyor gönlümde yatan aslandır TRS :(

kimse kullanmadigi boardu ovmez emrah abiye soracaksin en iyi o bilir flow marka board u
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Alıntı ugguralp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne ben boardlar gordum kaymasini beceremeyen insanlarin ayaginda acincak hale geliyor nede prof insanlar gordum kralik boardun bile hakkini veriyorlar :D
    bu biraz şey gibi olmuş ne insanlar gördüm elbise yok üstünde ne elbiseler gördüm insan yok içinde gibi heheh

Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler