izmir - uludağ konaklamalı tur
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: izmir - uludağ konaklamalı tur

Standart izmir - uludağ konaklamalı tur

Alıntı Cjane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim için KArs biraz zor ama sezon bitmeden haftasonu kalmalı İzmir-Uludağ turu düşünüyor muyuz gerçekten. Böyle bir plan varsa haberimiz olsun yoksa biz alternatif bazı maceralara atılmak üzereyiz..
    hayırdır ? mrk ettik :001_smile: bizede uyar belki o alternatif maceralar...

Mert bu hafta sonu kalmalı yapıcam dedi ama hem baya kişi daha yeni geldi bi hafta dinlenmek isteyebilir bilemiyorum. Hem de snowforecastten baktım ctesi hava biraz soğuk ( -19 derece kadar ). Ama snowforecastte yanılabiliyor.

Kar ve hava durumuna göre ya 13 mart haftası veya 20 mart haftası ben yine 1 volt ayarlıcam ve sezonu öyle bitiricem. (bazı arkadaşlara söz verdim kalmalı gitcez diye)

henüz daha zaman var. Bu arada hem otel fiyatları daha aşağı çekilir ve uygun bir fiyat yakalarız.

Standart Cevap: izmir - uludağ konaklamalı tur

Bizim macera dediğimz şey çok komik. HAni geçen hafta buluştuğumuzda bahsetmiştik ya biz yılbaşında 5 kişi Uludağ ODTÜ tesislerine gidecektik, sonra kar az olunca erteledik diye. Sonrasında gittik gerçekten Ocak ayı içinde. Ama yılbaşı daha pahalı bi dönem olduğu için hala kalma hakkımız var bir gece daha. HArca harca bitmiyo Biz 5 kişi ya 6 MArt yada 13 Mart'ta kalmalı gitmeyi düşünüyoruz. Ama bugün aradım ODTÜ'yü 6 MArt'ta sadece sadece ranzalı odada boş yer varmış. 5 kişi kalabilir miyiz acaba diye düşündük, banyo tuvalette problem olabilir belki ama eğlenceli de olabilir hatta işin komiği oda 12 kişilikmiş (nası odaysa artık gerçi ODTÜ'den olanlar bilir 1. ve 2. yurtta odalar 6+6'dıydı. Heralde öyle bişey YAni böyle bi tur olursa biz gidiş dönüş kısmına katılırız ama ODTÜ'de kalırız. Biz geçen sene de bu sene de birkaç kez kaldık, odalar temiz, sıcak ve ortam sıcak, eğlenceli şirin biyer. Yemekler de güzel, tabi ki 5 yıldızlı otel gibi değil ama kendi seviyesinde güzel yani. İşin güzel tarafı Ağaoğlu skipasslar %50 indirimli. Normal odalar 6 Mart ve 13 MArt için yer olmadığını biliyorum ama bu ranzalı odalardan başka varsa (hiç görmedim, o yüzden fazla yorum yapamıyorum) belki grup olarak orada da kalabiliriz.
    Ama dediğim gibi yer durumunu bilmiyorum bi de bu ranzalı odaları hiç görmedim neye benzediklerini bilmiyorum. Yoksam biz bu iki tarihten biri için bu 5 kişiyle organizasyon yapıyoruz.
    YA gidicez ya gidicez Dynemo'ya sözümüz var
    Burton Feather Board
    Burton Coco White Boots
    Burton Citizen Bindings

Biz bu haftasonu kalmali 9 kisi gidiyoruz kendi araclarimizla eger sayi biraz daha artarsa arac kaldirabiliriz.ben kartanesinden uygun fiyat aldim ama 2.bolgenin durumunu biiyoruz hepiimiz.gene de gelmek isteyen olursa pm lutfen.
    Karsiyaka

Alıntı emresen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz bu haftasonu kalmali 9 kisi gidiyoruz kendi araclarimizla eger sayi biraz daha artarsa arac kaldirabiliriz.ben kartanesinden uygun fiyat aldim ama 2.bolgenin durumunu biiyoruz hepiimiz.gene de gelmek isteyen olursa pm lutfen.
    2. bolge durumu nasıl emre ?aslında ben hiç kaymadım orda mrk da ediyorum.
    Bir de fiyat nasıl ?

unutmadan havayı da göz önünde bulundurun

http://www.snow-forecast.com/resorts/Uludag/6day/top
    Konu goxel tarafından (02-03-2010 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.

Gokselcim,2.bolge super bi yer ama ben her defasnda sansimi zorlasamda malesef hava muhalefeti yuzunden pek acilmiyor maden ve beden terbiye,bence Turkiye'nin en guzel pisti sahsi fikrim tabiiki bana katilmayanlar olucaktir.ben kartanesinden fiyat aldim bizim tanidik bir acenta uzerinden 160 lira 3 kisi 150 lira 4kisilik oda fiyati fakat sonradan arayip tek gune oda vermediklerini soylediler.monte baia da toplanti varmis bu haftasonu bos oda yok.karina dan fiyat aldim ( bence kendilerini sasirmislar adam basi 400 civari :D ) bir de otel fahri den fiyat geldi fahri sistemde trple 540 dörtlü 660 gözüküo
    indirimlide trple 496.80
    dörtlü 607.20
    hava icin pek dicek birsey yok baya soguk bir hava gibi ama sezon'un son gunlerini yasadigmiz su gunlerde ben o riski goze aliyorum acikcasi.o gunku turda da 2.bolgedeki riski aldigim gibi.gerci bu riskler hep bi tarafimda patliyor ya neyse :D
    Karsiyaka

Alıntı emresen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gokselcim,2.bolge super bi yer ama ben her defasnda sansimi zorlasamda malesef hava muhalefeti yuzunden pek acilmiyor maden ve beden terbiye,bence Turkiye'nin en guzel pisti sahsi fikrim tabiiki bana katilmayanlar olucaktir.ben kartanesinden fiyat aldim bizim tanidik bir acenta uzerinden 160 lira 3 kisi 150 lira 4kisilik oda fiyati fakat sonradan arayip tek gune oda vermediklerini soylediler.monte baia da toplanti varmis bu haftasonu bos oda yok.karina dan fiyat aldim ( bence kendilerini sasirmislar adam basi 400 civari :D ) bir de otel fahri den fiyat geldi fahri sistemde trple 540 dörtlü 660 gözüküo
    indirimlide trple 496.80
    dörtlü 607.20
    hava icin pek dicek birsey yok baya soguk bir hava gibi ama sezon'un son gunlerini yasadigmiz su gunlerde ben o riski goze aliyorum acikcasi.o gunku turda da 2.bolgedeki riski aldigim gibi.gerci bu riskler hep bi tarafimda patliyor ya neyse :D
    Bu hafta uludağ kongreler haftası

Dahiliye kongresi ortopedi kongresi pediatri kongresi vs vs bisürü kongre var otellerde yer bulmak o yuzden zor olabilir. Aslında kar tanesinin fiyatı iyi ama çıkış için ayrıca 40 TL vermek gerekiyor sanırım. bide hava kötü olur pistler açılmaz ise ordan 1. bolgeye gelmek baya zor olur sanırım.

Ben bu hafta dinlenicem ondan sonraki hafta hava guzel olur ise uludağa gitmeyi planlıyorum.

evt 2.bolge otellerinin uyguladigi sacma sapan bir uygulama.otel musterisi olsan da 40 lira odıyorsun disardan gelsende 40 lira.onun icin 1.bolge otellerinde konaklamak daha ekonomik.
    Karsiyaka

arkadaşlar önümüzdeki haftaya cmt gecesi konaklamalı turu kesin yapıyorum,sezon kapanışı olacak haber bekleyin uygun birşey ayarlıyıcam sanırım...

emresennnnnnnnnnnn,ben gelmek istiyorumm,var mı ki yer acaba?nasıl yapıyoruz,fiyat ne,detaylar var mı?

mertoo,emresennnn,ayarlayın birşeyler,hadi yaaaa!!!
    merto,sana yarın öğlen dönücem ayrıca...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler