07.03.2010 Günübirlik Uludağ Turu - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
60 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: 07.03.2010 Günübirlik Uludağ Turu

Standart Cevap: 07.03.2010 Günübirlik Uludağ Turu

@Karkedisi : Geçmiş olsun. Umarım ciddi bir sorun çıkarmaz.

@Darksky : Yazıştığın insanlara hitap ve yazı şeklinde kendi yaşıtınla yazışırcasına değilde biraz daha mesafeli yazışırsan yanlış anlamalar ortadan kalkıcaktır.
    There must be some kind of way out of here

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Darksky : Yazıştığın insanlara hitap ve yazı şeklinde kendi yaşıtınla yazışırcasına değilde biraz daha mesafeli yazışırsan yanlış anlamalar ortadan kalkıcaktır.
    bu ne yaş takıntısıdır tamam yazmıyorum kimseye bi şey...

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ne yaş takıntısıdır tamam yazmıyorum kimseye bi şey...
    alınganlık yapmaya inan hiç gerek yok darksky... sonuçta birbirimizi çok iyi tanımıyoruz... bu tip hadiseler her zaman yaşanabilir... biraz anlayış, sevgi ve saygı her seyi cozecektir... keyifli forumlar dilerim...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alınganlık yapmaya inan hiç gerek yok darksky... sonuçta birbirimizi çok iyi tanımıyoruz... bu tip hadiseler her zaman yaşanabilir... biraz anlayış, sevgi ve saygı her seyi cozecektir... keyifli forumlar dilerim...
    hayırda konuyla alakası olmayan birinin çıkıp alakasız bir yorum yapması can sıkıcı evet haklısın birbirimizi çok iyi tanımıyoruz ve bana yaşla ilgili yorumu yapan sevgili arkadaşım benim nasıl bir ortamda yetiştiğimi bilmiyor belki ben yaşın öneminin olmadığı bir toplumda büyüdüm yani herkes kendi açısından yorum yapıyor bide konunun dahilinde değilken :S

Hadi neyse sert çıkmıyim. Takıl kafana göre Darksy. Demek istediğimi bir gün anlarsın elbette. Bu arada yaş takıntım olmadığını beraber katıldığımız turlarda olan çoğu kişi bilir ... Sana iyi forumlar..
    Konu nuestra tarafından (10-03-2010 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.
    There must be some kind of way out of here

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Karkedisi : Geçmiş olsun. Umarım ciddi bir sorun çıkarmaz.

eyvalla nues.. ciddi bişey yok.. ama tabi temkinliyim.. kalbim omuzumda atıyo yani.. iyi dileklerin için saol..
    Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oliver sana herdaim +1..

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırda konuyla alakası olmayan birinin çıkıp alakasız bir yorum yapması can sıkıcı evet haklısın birbirimizi çok iyi tanımıyoruz ve bana yaşla ilgili yorumu yapan sevgili arkadaşım benim nasıl bir ortamda yetiştiğimi bilmiyor belki ben yaşın öneminin olmadığı bir toplumda büyüdüm yani herkes kendi açısından yorum yapıyor bide konunun dahilinde değilken :S
    ahmetcim.. arkadaşlar tabiki kendilerine göre haklılar..bende hak veriyorum yorumlarına.. sende hak vermelisin ve saygı duymalısın.. çünkü kendi yorumlarıdır.. o yüzden arıza çıkarma kırarım bacaklarını..

bana göre sen önce benim arkadaşımsın..sonra kardeşimsin..
    herzaman arkadaşlığımı gösteririm yeri gelincede abiliğimi de gösteririm sana..
    gerekseydi aramızdaki yaş farkını sana direk hissettirirdim zaten
    ama gerek görmedim.. o yüzden sen sallama yukardakileri
    nazan önceli hiç sevmem.. hele oşarkısını hiç sevmem
    ama tabi dedikleri gibi bazı sınırlarıda aşmamak gerek diye düşünüyorum..
    sen devam et kardeşim.. bu adamlar yine sataşırsa haber ver abilik yaparım ozaman

misal murat.. ismail abi derken karkedisi biraderim diye yazdı..
    halbuki ben ismaildende yaşça büyük olmama rağmen hiç takmadım takmamda..
    oliver, nuest (ne zor bu isimde be) ve daha bisürü değerli adam var burda..
    millete sataşma.. sor öğren.. bak ben 2 günde öğrendim kaymayı..
    sen hala yerinde sayıyosun..bide genç adam olucan..
    izmirli kızlarla uğraşıcana pratik yap.. vallahi kırarım bacaklarını senin haa..
    İST / A rh(-)
    Sefaya Vefa Göstermeyenin Cefası Daim Olur..

beni de olaya dahil ettiniz ya bravo heheh ne dedi çocuk birşey demediki aaa amma saçma bir muhabbete dönüştü,,,

ahmet ile senin samimiyetin ve tanışıklıgın bılınmeden bu tur yorumlara ne gerek var.

valla ben ısmaılı senden buyuk sandım,
    bu konuda bana teşekkur etmelısın

takılmayın abılere ablalara onemlı olan dostluklar ve kar tutkusu,

sende ısmaıl abı de ahmedımde 10 numarasınız.

ama ben 11 ;

Alıntı karkedisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmetcim.. arkadaşlar tabiki kendilerine göre haklılar..bende hak veriyorum yorumlarına.. sende hak vermelisin ve saygı duymalısın.. çünkü kendi yorumlarıdır.. o yüzden arıza çıkarma kırarım bacaklarını..

bana göre sen önce benim arkadaşımsın..sonra kardeşimsin..
    herzaman arkadaşlığımı gösteririm yeri gelincede abiliğimi de gösteririm sana..
    gerekseydi aramızdaki yaş farkını sana direk hissettirirdim zaten
    ama gerek görmedim.. o yüzden sen sallama yukardakileri
    nazan önceli hiç sevmem.. hele oşarkısını hiç sevmem
    ama tabi dedikleri gibi bazı sınırlarıda aşmamak gerek diye düşünüyorum..
    sen devam et kardeşim.. bu adamlar yine sataşırsa haber ver abilik yaparım ozaman

misal murat.. ismail abi derken karkedisi biraderim diye yazdı..
    halbuki ben ismaildende yaşça büyük olmama rağmen hiç takmadım takmamda..
    oliver, nuest (ne zor bu isimde be) ve daha bisürü değerli adam var burda..
    millete sataşma.. sor öğren.. bak ben 2 günde öğrendim kaymayı..
    sen hala yerinde sayıyosun..bide genç adam olucan..
    izmirli kızlarla uğraşıcana pratik yap.. vallahi kırarım bacaklarını senin haa..
    abicim tamam sen gelip ahmet bana yanlış bi hareketin var desen eyvallah derim ki bunu yanlış bi lafım hareketim olduğunda söyleyeceğinide çok iyi biliyorum ama benim takıldığım konu bu günlerde forumda nerde ne yazsam senin yaşında senin yaşın muhabbeti dönüyor olması yoksa benim nuestraya karşıda ters bi tepkim yok neyse ya takmıyorum bi şeyi ben seni biliyorum zaten ayrıca gayet güzel kayıyorum artık hee bide o şarkıya gelince öyle birden aklıma gelmişti :P art niyet yoktu yani :D

Alıntı murat82li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni de olaya dahil ettiniz ya bravo heheh ne dedi çocuk birşey demediki aaa amma saçma bir muhabbete dönüştü,,,

ahmet ile senin samimiyetin ve tanışıklıgın bılınmeden bu tur yorumlara ne gerek var.

valla ben ısmaılı senden buyuk sandım,
    bu konuda bana teşekkur etmelısın

takılmayın abılere ablalara onemlı olan dostluklar ve kar tutkusu,

sende ısmaıl abı de ahmedımde 10 numarasınız.

ama ben 11 ;
    yaşlandık artık napalım hehehehehehhehe))
    Kimse kimseye kızmasın sert de yapmasın arkadaslarr. hepimiz aynı ekibin insanlarıyız kar tutkunuyuz

Alıntı chayenne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşlandık artık napalım hehehehehehhehe))
    Kimse kimseye kızmasın sert de yapmasın arkadaslarr. hepimiz aynı ekibin insanlarıyız kar tutkunuyuz
    evet ya yaşalnıyoruz geçen yasımı hesaplayayım dedım 27,3 çıktı

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456

Bu Konudaki Etiketler