ilk defa snowboard yaptım ve kar tutkunlarıyla tanıştım
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ilk defa snowboard yaptım ve kar tutkunlarıyla tanıştım

Wink ilk defa snowboard yaptım ve kar tutkunlarıyla tanıştım

Bu gün uludağda ilk defa snowboard yaptım ve kar tutkunlarıyla tanıştım çok güzel bir pazardı )

Standart Cevap: Yaptım Sonunda :)

hayırlı olsun
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Klasik sezon sonuna doğru bir başlangıç ve sonrasında sezonun bitmesi ile kursakta kalan bir heves ve bir sonraki sezonu iple cekme, yazdan keyif alamama gibi durumuna düşmeyin. Bu sezon sonuna kadar her fırsatı değerlendirin derim

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün uludağda ilk defa snowboard yaptım ve kar tutkunlarıyla tanıştım çok güzel bir pazardı )
    hayirli olsun

Alıntı mkelleci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klasik sezon sonuna doğru bir başlangıç ve sonrasında sezonun bitmesi ile kursakta kalan bir heves ve bir sonraki sezonu iple cekme, yazdan keyif alamama gibi durumuna düşmeyin. Bu sezon sonuna kadar her fırsatı değerlendirin derim
    +1

Bizlerde tanışmış ve bir araya gelmiş olmaktan çok memnun kaldık

Mart Sonuna kadar sezona devam, sezon kapanmadan ne kadar gidersek o kadar iyi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizlerde tanışmış ve bir araya gelmiş olmaktan çok memnun kaldık

Mart Sonuna kadar sezona devam, sezon kapanmadan ne kadar gidersek o kadar iyi
    Valla biz burdayız her zaman bekleriz ama önümüzdeki haftasonu ben kızımıda getireceğinden dolayı Snowboard olmicak ayağımda. Kayak yada snowblade le idare etcez artık :(
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Standart Cevap: ilk defa snowboard yaptım ve kar tutkunlarıyla tanıştım

bu arada kemal abiye (darkmafia) ismail abiye (chayan ) bana verdikleri emekten dolayı teşekkür ederim heee telesiyejdeki son çıkış arkadaşlarımdan elifi (lambacini ) unutamam ilk okul müsamere girişleri gibimi oldu ne :D

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada kemal abiye (darkmafia) ismail abiye (chayan ) bana verdikleri emekten dolayı teşekkür ederim heee telesiyejdeki son çıkış arkadaşlarımdan elifi (lambacini ) unutamam ilk okul müsamere girişleri gibimi oldu ne :D

seviyoruz seni yeni board cu:001_smile:aramıza hoş geldin
    Ummaz olursan, korkmaz olursun

Alıntı mkelleci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu klasik başlangıç benimde basıma geldi sanırım,bende sezon bıtmeden olaya gırmek ısteyenlerdenım,

Alıntı lambacini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seviyoruz seni yeni board cu:001_smile:aramıza hoş geldin

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler