Kartutkusu özel indirim 28/02 Pazar Ağaoğlu lift + Ulasım @ 65 Lira - Sayfa 34

Sonuçlar: Tur Dönüşü Mola Verilsin mi?

Katılımcı sayısı
49. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet mola verilsin

7 14.29%
  • Hayır mola verilmesin

33 67.35%
  • Evet mola verilsin ama 10 dk ihtiyaç için

10 20.41%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334
339 sonuçtan 331 ile 339 arası

Konu: Kartutkusu özel indirim 28/02 Pazar Ağaoğlu lift + Ulasım @ 65 Lira

Standart Cevap: Kartutkusu özel indirim 28/02 Pazar Ağaoğlu lift + Ulasım @ 65 Lira

valla kartutkusu ekibini görmek beni çok mutlu etti işim icabı fazla ilgilenemedim zaten 1 anda 3 grup toplam on kişi kayıp oldu siste 7 sini ben buldum 3 ünüde diğer arkadaşlar Allah tan bişey olmadı ayrıca emrahın kızı defnenin çok kısa zamanda kayagı öğrenmesi ve babasından daha yetenekli olması gözümden de kacmadı hani sevgilerle
    boy 1,85 cm kilo 95 kg ayakkabı 43 numara

Standart Cevap: Kartutkusu özel indirim 28/02 Pazar Ağaoğlu lift + Ulasım @ 65 Lira

kolları bağlama o an moda olmuş galiba

Alıntı mage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolları bağlama o an moda olmuş galiba
    siz en önde rahat rahat kolları kavuşturmuşken, arkada da ufak çaplı bir gözükebilme mücadelesi olmuş gibi...

İşten anca vakit buldum , hatta bulamadım ama ısrarlara dayanamayarak bir kaç foto da ben ekliyeyim dedim
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi          

Defne'nin maşallahı var, nazar değmesin...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

valla bi ton foto var ancak 25-30 tanesi görülüyor... nerede diğer fotolar? :D

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizi kesmişsin... Hani bizim olduğumuz fotoğraflar... ???
    Abi bendekiler bunlar, asıl foto ve videolar Kutay da diye biliyorum

Ne güzel fotoğraflar var Biz de bu turla 13-14 arkadaş geldik ama hiç grupla hareket etmedik. Bir dahaki sefere inşallah

bol karlı günler diliyorum
    Ertan

Alıntı brabus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel fotoğraflar var Biz de bu turla 13-14 arkadaş geldik ama hiç grupla hareket etmedik. Bir dahaki sefere inşallah

bol karlı günler diliyorum
    Ertan
    Her zaman belkeriz 8)

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334

Bu Konudaki Etiketler