Bamtur rezaleti - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Bamtur rezaleti

Standart Cevap: Bamtur rezaleti

eğer üstüne ki zaten öyle anladıysam bir hizmet almışsın. Tabi bu işin farklı yanı fakat onların eline bir koz vermiş gibi duruyor. Çünkü dediğin densizliği yapanlar "biz size farklı bir konaklama imkanı yaratarak mağduriyetiniz giderdik" diye pişkince bir cevap verebilir. Bu saaten sonra yapılacak şey elimizden geldiğince bu durumu çok sayıda insana ulaştırabilmek.

[B]irde şikayetim var gibi sitelere mağduriyetini bildirebilirsin turlarla ilgili şikayetleri alan başka sitelerde olabilir. Bu gibi sitelere yazdıktan sonra inan muhakkak dönüş yapıyorlar en azından başka tur katılımcılarınıda bir nebze uyarmış olursun.
    Batista Rules!

konu "şikayet var" bölümüne taşınmıştır...

Alıntı The jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lütfen bana akıl verin ben bunlara nasıl zarar verebilirim.
    ya kusura bakma ama sonuna kadar haklı olduğun bir olayda şu kelimelerin çok hatalı tamam kızmış olabilirsin haklı olabilirsin ama hatalı... Neyse şimdi küçük şeylere takılmayalım sen eğer o turdan bunun karşılığında başka bi otelde konaklamayı kabul ettiysen hiç bir hak talep edemezsin veya etsen bile kaldığın otel diğerinden ucuzsa farkı talep edebilirsin oda belki ama sen yinede tüketici haklarını ara anlat durumu umarım hakkını alırsın...

TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ: (0312) 417 93 34

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler