Metulife bize tur düzenlesin...
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Metulife bize tur düzenlesin...

Post Metulife bize tur düzenlesin...

Arkadaşlar, bir Ankara klasiği olan "metulife kartalkaya turları" bu sene henüz gerçekleşmemiştir.
    Metulife arkadaşımız iş-güç bahanelerine sığınmakta ve bizi mağdur durumda bırakmakta. Bir çoğumuzun aklında tur denince metulife'ın ayarladığı Peugeot J9 minibüsler ile armada'da sabahın köründe elde malzemelerle bekleyip kartalkaya gitmek gelmekte.
    Buradan kendisine baskı kurup tekrar tur ayarlamasını isteyelim ve hatta bunu 20-21 şubat hafta sonu gerçekleştirmesini isteyelim.
    Ne demişler isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci. Görelim metu zencimi değilmi.
    Board : Rossignol Circuit
    Bağlama : Rossignol Transam
    Bot : Forum Recon
    Kask: Ruroc Knight Moves
    A Rh(+)

Standart Cevap: Metulife bize tur düzenlesin...

dostum metulife reklam işleri peşinde bu sene daha nerde ise adam sezonu açmadı. reklam arabası ile dağa mı götürsek ki biraz da orda reklam yapsın:P belki ozaman tur yapar
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

metu haftaya erciyes'e gelmenin peşinde :D

kimse dillendirmemiş ama ben dayanamıyorum.... sezonun sonu gözüküyor.... 1 hafta içinde demek istedeğim anlaşılır galiba...

Alıntı mustafazey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse dillendirmemiş ama ben dayanamıyorum.... sezonun sonu gözüküyor.... 1 hafta içinde demek istedeğim anlaşılır galiba...
    dostum ağzından kara kış alsın kar hiç bitmesin inşallah
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

Alıntı vioxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir Ankara klasiği olan "metulife kartalkaya turları" bu sene henüz gerçekleşmemiştir.
    Metulife arkadaşımız iş-güç bahanelerine sığınmakta ve bizi mağdur durumda bırakmakta. Bir çoğumuzun aklında tur denince metulife'ın ayarladığı Peugeot J9 minibüsler ile armada'da sabahın köründe elde malzemelerle bekleyip kartalkaya gitmek gelmekte.
    Buradan kendisine baskı kurup tekrar tur ayarlamasını isteyelim ve hatta bunu 20-21 şubat hafta sonu gerçekleştirmesini isteyelim.
    Ne demişler isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci. Görelim metu zencimi değilmi.
    Metulife bizi öksüz,yetim bırakma Peugeot J9 una Kızılcahamam minibüsüne kurban :P
    Ne günlerdi yaa her tur sonunda kaybolur ve bu kaybolma maceralarını yol boyunca illallah dedirtene kadar anlatırdı "Hacıı la bikeresinde..." diye başlayan cümleler bitmezzz....
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Alıntı vioxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

+ 1OOO metuu duy sesimizi :P:P

Alıntı mustafazey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ben de farkettim uludağ kartalkaya taraflarında sıcaklıklar gelecek haftasonu 5-6 derecelere çıkıyor maalesef :(

palandöken, sarıkamış 0 derece gösteriyor, koca bir hafta boyunca neredeyse hiç kar yağışı yok üstelik, böyle giderse sezon yakında biter, bizim gibi açılışı yapamayanlara da avcunu yalamak düşer

@ metu: bu arada hacııı senle tura gitmeyi ben de çok özledim :001_smile::P

Metu ve Winter beraberce tur düzenlesin. Hatta burda düzenlenmişi var:

http://www.kartutkusu.com/turlar-hak...tasu-otel.html
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metu ve Winter beraberce tur düzenlesin. Hatta burda düzenlenmişi var:

http://www.kartutkusu.com/turlar-hak...tasu-otel.html

hacıııı sen kaç beni tanıdılar :P

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler