uludağ snow park?
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: uludağ snow park?

Standart uludağ snow park?

Selamlar,

Uludağ'a 8 yıldır hiç gitmedim fakat bu haftasonu kuzenimin zoruyla ona eşlik edeceğim. Board yapıyorum ve uludağ'da snow park veya en azından rampa varmı bunu öğrenmek istiyorum. Eğer rampa ve snow park yok ise en azından üzerinde kallavi tümsekler olan pistleri söylerseniz onlarla yetinelim

Bu arada cmt-pzr-pzt orada olacağız, herhalde cmt ve pzr ana baba günü olur, daha tenha olarak kullanabileceğimiz pistler hangileridir? (bölgeleri ile söylerseniz çok sevinirim zira pek bilmiyorum hangi pist hangi bölgeye ait, bizim pass 1. bölge için, gerekirse 2. bölge pass i alıcaz mecburen :( )

şimdiden yanıtlayan arkadaşlara teşekkür ederim

Standart Cevap: uludağ snow park?

hocam kuşaklıkaya'yı tavsiye ederim özellikle çıktıktan sonra sola doğru düz devam edeceksin orada iki tane doğal rampa var biri yalnız uçurum gibi eğer uçmayı severim diyorsun hiç düşünme hemen onun aşağısında paletin biriktirdiği karlardan doğal rampalar var. pistin sağ kısmında bir ağaç grubu var onların arasından devam ederken gene doğal rampalarla karşılaşırsın yalnız kürek falan bulursan bunları biraz düzene sokup yükseltebilirsin. tabi bu geçen haftaki durumdu şimdi yağışlarda son durum nedir bilemem. cennetkaya da ise ağaoğlu telefiriğinin direklerinin sağında rampa yapan arkadaşlar var ama son akıbetini bilmiyorum
    Konu Skywalker34 tarafından (11-02-2010 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

eywallah hocam, bu söylediğin pistler hangi bölgede kalıyor ?

Alıntı heacuva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eywallah hocam, bu söylediğin pistler hangi bölgede kalıyor ?

1. bölge pistleri bahsedilenler

kusaklikaya gercekten keyifli

ben de o pisti 1. bolgede diye biliyorum, ama sonuna dogru. agaogluna ait gondolay biniyorsun ya, iste indigin yer pistin alti. ancak aldigimiz duyum agaoglunu gunubirlikcilere skipass vermedigi yonunde??? isterseniz bir gorusun, zira kusaklikaya telesiyeji de agaoglu passina dahil olan pistlerden

Alıntı pnryldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    italyan yokuşu, solu tutyeli, onun soluda kuşaklı değilmi benimde kafam karıştı şimdiwoww
    ben de diger pistlerin isimlerini cok bilmiyorum ama yanilmiyorsam, evet orasi.

yok tam ortada orasi.. 1. bolge passlari gecior orda.
    2. bolge daha ilerde.. hatta gondola dan indiginiz yerden yurume mesafesinden de uzak..
    arabayla veya ring le gecilmeli ordan..
    yada kayabiliosaniz kayin :D

ama agaoglu (kusaklikaya) yazici (tutyeli) ikiside 1. bolge..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

2. bölge kırkgözlerin sol tarafında bi snowpark var şuan.
    ride to LIVE to ride

ben de onu yazacaktım. geçen sene buzlarla örtülü gibi bişidi. çalışıyo mu şu an?
    bir de italyan pistinde varmış. gidip görmedim ama...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

önce kiloları ver gokbey... ondan sonra parka gidersin... :P

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler