Sikayet Var: Intersport - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sikayet Var: Intersport

Standart Cevap: Sikayet Var: Intersport

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün eski gözlüğümün yerine yenisini almaya gittim, ben geçen sene sezon sonunda indirimli almıştım, 95 tl civarına, şu anda fiyatı 159 imiş, aynısından almak istemediğimden vidasız bir alt modelinden aldım 149, ben aradaki 10 liraya ne alsam diye düşünürken eleman 50 küsür lira bir hesap çıkardı. dedim yahu ürün değişimi değil mi aynı üründen alamaz mıyım, ben hatta bir aşağısını alıyorum. prosedür öyle değilmiş meğerse, 50 lira girdiğiyle kaldı, napalım.
    olmaz öyle şey... garantiden değişim değil mi?... ???

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmaz öyle şey... garantiden değişim değil mi?... ???
    oldu vallahi, daha bugün :001_smile:
    ama gönderdikten sonra sonuç çıkmamıştı, yani değişim kararı gelmemişti, söyledikleriin 2 katı süre geçti, 3 hafta demişlerdi 6 hafta oldu. eleman da süre çok geçtiğinden dolayı gelin değiştiririz dedi ama sonuç budur.

Ben öyle pek agresif olmadığımdan birşey demedim. 90 kiloyum biraz ince kalıyorum , o yüzden korkulacak pek birşey yok. Ayaklar büyük sadece :P.

Ben istemez miydim 164 Wide Burton T6 alıp bolkara girmeyi. Belki ilerde ayağıma olan size 13 Driver X bulursam ( Türkiye'de sipariş vermezseniz gelmiyor. Yani deneme şansınız yok gene Nisanda falan parasını vermezseniz. ) o zaman başka board bakınırım.

Bu gidişle benim board kırılınca o istemediğim board'u yazın falan 400-500 e alırım artık.
    Freerider

oldu vallahi, daha bugün :001_smile:
    ama gönderdikten sonra sonuç çıkmamıştı, yani değişim kararı gelmemişti, söyledikleriin 2 katı süre geçti, 3 hafta demişlerdi 6 hafta oldu. eleman da süre çok geçtiğinden dolayı gelin değiştiririz dedi ama sonuç budur.
    valla dostum indirimden almış olman farklı bir uygulamayı gerektirir mi bakmak lazım... ??? ancak genel düzenlemede tamir süresi 30 iş gününü aştıysa tüketici olarak korunuyorsun... bu noktada iki seçimlik hakkın var: ya ürünü yenisiyle değiştirecekler ya da para iadesi yapacaklar... sen hangisini seçersen uymakla yükümlüler...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dostum indirimden almış olman farklı bir uygulamayı gerektirir mi bakmak lazım... ??? ancak genel düzenlemede tamir süresi 30 iş gününü aştıysa tüketici olarak korunuyorsun... bu noktada iki seçimlik hakkın var: ya ürünü yenisiyle değiştirecekler ya da para iadesi yapacaklar... sen hangisini seçersen uymakla yükümlüler...
    indirimli fiyatı bedelinde bir şey alabileceğimi söylediler, para iadesinden bahsetmediler. bu hakkımı bilsem kullanırdım. neyse artık almış olduk gözlüğü.

indirimli fiyatı bedelinde bir şey alabileceğimi söylediler, para iadesinden bahsetmediler. bu hakkımı bilsem kullanırdım. neyse artık almış olduk gözlüğü.
    hayırlı olsun kardeş... güle güle kullan...

valla uzuldum soylediklerinize gecmis olsun... bu arada bir sey sorucam intersport un urunlerini sergiledigi bir interne sitesi mevcutmu? kendi sitelerine girdigimde urunleri goremedim..
    in the name of ApheX Twin!

Bjorn Leines
    Lashed FT
    Bent Metal Mortal
    http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0

Alıntı ApheXx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla uzuldum soylediklerinize gecmis olsun... bu arada bir sey sorucam intersport un urunlerini sergiledigi bir interne sitesi mevcutmu? kendi sitelerine girdigimde urunleri goremedim..
    sitesinde sadece sattığı markalar yer alıyor, ürünler görünmüyor sanırım.

sitesinde sadece sattığı markalar yer alıyor, ürünler görünmüyor sanırım.
    evet gecen shop&miles tan mesaj geldi intersportta ekstra %15 indirim var diye, bende bi giriyim bakiyim dedim fakat bulamadim bir turlu.. gidip bakmak lazim artik.
    in the name of ApheX Twin!

Bjorn Leines
    Lashed FT
    Bent Metal Mortal
    http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0

gerçekten üzücü ve sinir bozucu bir olay çok geçmiş olsun...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12