Sikayet Var: Intersport
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sikayet Var: Intersport

Standart Sikayet Var: Intersport

Heheh Nisan ayında kapora verdiğim board'u bekledim 8 ay kadar. Yanlış board geldi. Daha güzel bir şey olamazdı.

Oluyor böyle şeyler.
    Freerider

Standart Cevap: Freedom Sportsun İlgisizliği

Alıntı Ohzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heheh Nisan ayında kapora verdiğim board'u bekledim 8 ay kadar. Yanlış board geldi. Daha güzel bir şey olamazdı.

Oluyor böyle şeyler.
    :o:o:o:o saka gibi yahu nasil halledildi problem? diyecegim ama sezonda kaybedilmis gun varsa telafi kelimesi pek de dogru bir secim olamayacaktir

ayni isletmeden mi bahsediyorsunuz farkli mi? onu da soyleyebilirseniz sonra yanlis anlasilmalar olmasin..

Benimki intersport. Elan El Grande board için 167 istemiştim, geldi ama istediğim dizayn gelmedi.

Benim tek amacım boardu alırken 08/09 sezonu board almaktı. Herhalde 3-4 kere arayıp tekrar sordum. " Bakın bu sene elan getirmediniz.Daha önce elan getirirken hep bir sene öncesinin dizaynları geliyordu. BU sene de öyle mi olacak diye sordum. Hep evet cevabı aldım. Yani bu sene normalde geçen senenin dizaynı olan boardlar geliyor. Cevap da şu şekildeydi ; "Çünkü biz yazın sipariş geçiyoruz, ürünler yazın yapılıyor ve bize Kasım-Aralık gibi teslim ediliyor. Bu süreçte yeni sezon boardları malesef olmuyor, yani sizin elinize geçen board 09/10 sezonu için olmayacak".

Ben de güvendim, ebay'den almak için kasmadım bekledim bekledim, bir gittim bir gördüm board'u, bu sezonun dizaynı.

Bir de insanlarda "bakın siz eskisini bekliyordunuz, biz yenisi getirdik" modu var.

Bana ne kardeşim. Ben Kaç bin defa sordum + söyledim " bakın eski sezon board istiyorum. Rengini verdim, internet sitesinden dizaynı bile ellerimle gösterdim " aha bu board bu dizayn diye".

Şimdi satsınlar 167cm 320mm-285mm genişlikte freeride boardu başka bir 195lik 48 numara ayaklı adama.

Hem kendilerine hem bana yazık ettiler. Ebay'de de doğal olarak eski sezon board yok artık. Patladık işte.
    Freerider

Standart Cevap: Sikayet Var: Intersport

of yaw.. kotu olmus hocam... gecmis olsun..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

intersportla ilgili benim de maceram var. geçen sene sezon sonuna doğru sanırım mart ayında goggle almıştım, techno diye bir marka, gayet de memnundum, buğu vs. problemi olmadan kullanıyordum.
    bu sene 6-7 aralık'ta zigana'da sezon açılışında lastiğin gözlükle birleştiği yerde her iki tarafta da iki plastik arasına lastiği sabitleyen vidaların çıktığını gördüm, vivaların girdiği yerdeki plastik kırıldığından dolayı. aldığım mağaza kayseri'deydi ben de aralığın sonunda kayseri'ye gittiğimde (31 aralıktı yanılmıyorsam) gözlüğü verip durumu anlattım, merkeze gönderecekerini ve 3 hafta içinde sonucun belli olacağını söylediler.
    Yarın Kayseri'ye gideceğim için bugün aradım, görevliye durumu anlattım, 3 hafta dediklerini ama 1,5 ay olduğunu, sonucun ne olduğunu sordum, o da yenisini alabilirsiniz dedi. ben de ne zaman sonuçlandığını sordum, daha önce sonuçlandıysa beni neden aramadıklarını öğrenmek için. Mağazadaki ilgili kişi de sonuçlanmadığını, bu kadar sürede sonuçlanmamasından dolayı yenisini alabileceğimi söyledi.
    Şimdi yenisini alabilecek olmak güzel tabiki ama ben aramasam daha ne kadar süre gözlüksüz kalırdım bilemiyorum. 31 aralık'tan bu yana tam 6 hafta olmuş, bu sürede ben 5 gün dağa çıkmışım, bunların hepsinde de gözlük olmadığı için sorun yaşadım, kimisinde tipi vardı, kimisinde güneşli olduğundan bir süre sonra gözlerim kamaşmaya başladı.
    Herneyse yarın bir aksilik çıkmazsa gözlüğüme kavuşacağım. "bu da böyle bir anımdır" diye aktarmış olayım.

saka gibi.. ne kurtarsak, kac kisi takip etmese kardir anlayisi midir bu yani simdi???

iyi ki bu cüsse ile adamları dövmeye falan kalkmadın :D
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

@ohzman: geçmiş olsun kardeş... takip etmeye devam et bence... illa ki bir yerlerden düşer...

Alıntı Ohzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimki intersport. Elan El Grande board için 167 istemiştim, geldi ama istediğim dizayn gelmedi.

Benim tek amacım boardu alırken 08/09 sezonu board almaktı. Herhalde 3-4 kere arayıp tekrar sordum. " Bakın bu sene elan getirmediniz.Daha önce elan getirirken hep bir sene öncesinin dizaynları geliyordu. BU sene de öyle mi olacak diye sordum. Hep evet cevabı aldım. Yani bu sene normalde geçen senenin dizaynı olan boardlar geliyor. Cevap da şu şekildeydi ; "Çünkü biz yazın sipariş geçiyoruz, ürünler yazın yapılıyor ve bize Kasım-Aralık gibi teslim ediliyor. Bu süreçte yeni sezon boardları malesef olmuyor, yani sizin elinize geçen board 09/10 sezonu için olmayacak".

Ben de güvendim, ebay'den almak için kasmadım bekledim bekledim, bir gittim bir gördüm board'u, bu sezonun dizaynı.

Bir de insanlarda "bakın siz eskisini bekliyordunuz, biz yenisi getirdik" modu var.

Bana ne kardeşim. Ben Kaç bin defa sordum + söyledim " bakın eski sezon board istiyorum. Rengini verdim, internet sitesinden dizaynı bile ellerimle gösterdim " aha bu board bu dizayn diye".

Şimdi satsınlar 167cm 320mm-285mm genişlikte freeride boardu başka bir 195lik 48 numara ayaklı adama.

Hem kendilerine hem bana yazık ettiler. Ebay'de de doğal olarak eski sezon board yok artık. Patladık işte.

oyyy sinir harbi, kötü olmuşşş geçmiş olsun...

peki abi tırsmadılarmı senden hiç yaww

bugün eski gözlüğümün yerine yenisini almaya gittim, ben geçen sene sezon sonunda indirimli almıştım, 95 tl civarına, şu anda fiyatı 159 imiş, aynısından almak istemediğimden vidasız bir alt modelinden aldım 149, ben aradaki 10 liraya ne alsam diye düşünürken eleman 50 küsür lira bir hesap çıkardı. dedim yahu ürün değişimi değil mi aynı üründen alamaz mıyım, ben hatta bir aşağısını alıyorum. prosedür öyle değilmiş meğerse, 50 lira girdiğiyle kaldı, napalım.

Sayfa 1/2 12 SonSon