12-13-14 şubat günübirlik uludağ turu sadece 30 tl - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: 12-13-14 şubat günübirlik uludağ turu sadece 30 tl

Thumbs up Cevap: 12-13-14 şubat günübirlik uludağ turu sadece 30 tl

nasıl bır tur oldugunu vee turun ne kadar sorunsuz oldugunu muhammer abımız bılır kendısıylede kayak yaptık emrah abı sana slmlarını gondermıstı kendısı:D:D

Standart Cevap: 12-13-14 şubat günübirlik uludağ turu sadece 30 tl

kayak takımlarimiz cok yeni sayılmasada aralık ayından beri yaklasık olarak 300 kısı uludağda misafirlerimizi agirladik ve hiçbir şikayet almadik eger kayak takımlarini beğenmeyen musterilimiz icin ayni dakikada kayak takımlarini değiştiriyoruz bunuda belirtmek isteriz.Suana kadar hiçbir sıkıntımız olmadı.Bizim amacımız para kazanmak değil sadece gelen misafirlerimize kaliteli,ucuz ve keyifli 1 gün gecirtmek.Eger hala kafanızda soru işaretide varsa buyrun sizide 1 gün misafir edelim

Alıntı Anapurna@ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece kayak takımı kirası 20 TL
    minibüsle iniş çıkış 14
    minibüse kadar ş.içi ulaşım 3
    araçta kahvaltı 3
    öğle yemeği 15 olduğunu düşünürsek
    -----------------------------
    55 TL

anapura senin dediğin fiyatlar çok uçuk oldu jixx arkadaşımızın fiyatı normal bursa için çünkü ulaşım ve kahvaltı 10-12 lira kayak 7.5tan ayarlanabiliyor ve yemeklerde yine 7.5tan ayarlanabiliyor hatta daha ucuza bile ayarlanabiliyor.bizde fiyatlar biraz uçuk oluyor o yüzden burada hiç yayınlamadım her şeyi 1. sınıf kullandığımız zaman senin fiyatını biraz geçiyorum. bende yaptığım için biliyorum fakat kayan insanların çok sıkıntı yaşayacakları kadar eski olmuyor kayaklar verdikleri kayaklar yani senin tahmin ettiğin gibi tahta olmuyor yine kayman mümkün oluyor.

yeni bir baslik acmissiniz zaten, o nedenle bu konudan mesajinizi siliyorum..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler