Lib Tech Skate Banana için hangi bağlama ?
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lib Tech Skate Banana için hangi bağlama ?

Question Lib Tech Skate Banana için hangi bağlama ?

Bugün muzumu sipariş vermiş bulunuyorum. Fakat sırada bağlama seçimi var. Net'te yazılıp çizilenlere göre kafamda birkaç model belirledim fakat belki benim denk gelmediğim ama mutlaka bunu al diyebileceğiniz bir bağlama olabilir düşüncesiyle sizlerede danışmak istedim. Bu arada şu an kullandığım RS HC3000 bağlamalara ve banananın karakteristik yapısına dayanarak yumuşak bir bağlama düşünüyorum.Sizce Lib Tech Skate Banana için hangi bağlamayı tercih etmeliyim ?

Rome 390
    Burton Cartel
    Union Contact
    Union Force

Ayrıca diğer bir sorum ise Sipariş veridğim Banana 152, bot numaram 42 yanılmıyorsam bu durumda M beden bağlama almam gerekiyor. Doğrumudur ?
    Konu nuestra tarafından (11-02-2010 Saat 04:29 ) değiştirilmiştir.
    There must be some kind of way out of here

Standart Cevap: Lib Tech Skate Banana için hangi bağlama ?

öncelikle nanan hayırlı olsun... :P :D gelelim sağdan soldan topladığımız yorumlara... :P :D

contact: yumuşak, hissettiriyor ama force kadar tepki vermiyor...
    force: orta sertlikte, parkta iyi, all mountain kullanımına da uygun...
    cartel: iyi tepki veriyor, sağlam da... fs için biçilmiş kaftan...
    390: yorum yok... :D

ayağın 42 ise 8.5'a tekabül ediyor... burton'da M, union'lar için M/L, rome 390 için S/M...
    Konu oliver_han tarafından (11-02-2010 Saat 04:48 ) değiştirilmiştir.

hayırlı olsun, sarıkamışta inceleriz artık dünya gözüyle nasıl bişeymiş bu banana :001_smile:

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün muzumu sipariş vermiş bulunuyorum.
    hayirli olsun gule gule kullan... eh artik senin de videolarini bekliyoruz

nereden sipariş ettiniz ve gümrük işlemleri nasıl olacak acaba? çünkü ben de düşünüyorum almayı ama cesaret edemiyorum açıkçası. bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Bugün muzumu sipariş vermiş bulunuyorum. Fakat sırada bağlama seçimi var. Net'te yazılıp çizilenlere göre kafamda birkaç model belirledim fakat belki benim denk gelmediğim ama mutlaka bunu al diyebileceğiniz bir bağlama olabilir düşüncesiyle sizlerede danışmak istedim. Bu arada şu an kullandığım RS HC3000 bağlamalara ve banananın karakteristik yapısına dayanarak yumuşak bir bağlama düşünüyorum.Sizce Lib Tech Skate Banana için hangi bağlamayı tercih etmeliyim ?

Rome 390
    Burton Cartel
    Union Contact
    Union Force

Ayrıca diğer bir sorum ise Sipariş veridğim Banana 152, bot numaram 42 yanılmıyorsam bu durumda M beden bağlama almam gerekiyor. Doğrumudur ?
    burtonda 42 us 9 a geliyor dostum ona göre bağlama sıze burtonda m olması gerekiyor. cartel bağlama burtonda fiyat performans açısından alabileceğin en iyi bağlama support'u 10/7 sert bir bağlama olduğu için orta ve ileri düzeyde oldukça işinizi görebilecekbir malzemedir cap strap kısmı ayakkabıyı üstenden değil önden kavradığı için çelik basışları daha hızlı boarda aktarabiliyor
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, sarıkamışta inceleriz artık dünya gözüyle nasıl bişeymiş bu banana :001_smile:
    Demo sürüşü için kiralık Skate Banana. 1 saati 30$ :P

Alıntı sssarper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereden sipariş ettiniz ve gümrük işlemleri nasıl olacak acaba? çünkü ben de düşünüyorum almayı ama cesaret edemiyorum açıkçası. bu konuda bilgi verebilir misiniz?
    Ebay'den sipariş ettim. Bu aralar Ebay'den fazlaca alışverişlerim oldu ve hiç gümrüğe takılmadı. Tamamen bir risk aslında ama distrübütör yeteri kadar malzeme getiremiyorsa bana da fazla yapıcak birşey kalmıyor. Gümrüğe takıldığı takdirde değerinin %10 yada %20'si kadar bir vergi ödeyerek paketin alındığı biliyorum. Bunada razıyım işin açıkcası.

Alıntı daos009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burtonda 42 us 9 a geliyor dostum ona göre bağlama sıze burtonda m olması gerekiyor. cartel bağlama burtonda fiyat performans açısından alabileceğin en iyi bağlama support'u 10/7 sert bir bağlama olduğu için orta ve ileri düzeyde oldukça işinizi görebilecekbir malzemedir cap strap kısmı ayakkabıyı üstenden değil önden kavradığı için çelik basışları daha hızlı boarda aktarabiliyor
    Sanırım ilk etapta RS HC3000'leri kullanacağım.Ama alıcağım modeli sanırım kesinleştirdim. Rome 390 Bindings. Rome 390 çok ilginç bir bağlama. Cap stap kısmı hem üstten hem hem önden kavrayabiliyor. Ayrıca tek bir hareketle botunuzu bağlamadan çıkarabiliyorsunuz. Herhangi bir vurkaç olayı sırasında işe yarayabilir :D Aslında SB ile bu Rome kullanmak istiyorum fakat hem kaliteli bot hemde Rome 390 bağlama satan bir satıcı bulamadım ebay'de. Zira 2 ayrı kargo parası ödemek istemiyorum.Bulduğum an siparişimi vereceğim :D

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.. :coool: Ayağında eskisin.. SPX'de yenilensin.. :P
    Odada karşınıza koyar içersiniz artık..
    :o Video olayı sakat.. Biz seni canlı seyredelim..
    Teşekkür ederim canım kardeşim Herhangi bir Türk Snowboard firmasında /bayisinde yenilenmesi zor bu saatten sonra. Lafım sadece bir firmaya değil bütün firmalara. Ben hepsine kırgınım.

Antalya'yı adam yerine koymayıp şube açmayan firmaya'da,
    şube açıp potensiyel az olduğunu düşünüp şubesine malzeme göndermeyen firmayada,
    stoklarında olmayan malzemenin reklamını yapan firmalarada...
    Alayına kızgınım!
    Konu nuestra tarafından (11-02-2010 Saat 19:56 ) değiştirilmiştir.

Ebay'den sipariş ettim. Bu aralar Ebay'den fazlaca alışverişlerim oldu ve hiç gümrüğe takılmadı. Tamamen bir risk aslında ama distrübütör yeteri kadar malzeme getiremiyorsa bana da fazla yapıcak birşey kalmıyor. Gümrüğe takıldığı takdirde değerinin %10 yada %20'si kadar bir vergi ödeyerek paketin alındığı biliyorum. Bunada razıyım işin açıkcası.

Sanırım ilk etapta RS HC3000'leri kullanacağım.Ama alıcağım modeli sanırım kesinleştirdim. Rome 390 Bindings. Rome 390 çok ilginç bir bağlama. Cap stap kısmı hem üstten hem hem önden kavrayabiliyor. Ayrıca tek bir hareketle botunuzu bağlamadan çıkarabiliyorsunuz. Herhangi bir vurkaç olayı sırasında işe yarayabilir :D Aslında SB ile bu Rome kullanmak istiyorum fakat hem kaliteli bot hemde Rome 390 bağlama satan bir satıcı bulamadım ebay'de. Zira 2 ayrı kargo parası ödemek istemiyorum.Bulduğum an siparişimi vereceğim :D
    haydi hayırlısı... sonunda sen de muzcu oldun yane. burton sınırlarında çok gezmiştin :D
    bu arada nerden kimden aldın bi pm atarsan sevinirim nuess

bir de bilmediğimden soruyorum, sert bağlama senin için daha iyi olmaz mı? hani hareketinin direk board tarafından alınmasını sağlayacak bir bağlama olması açısından
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Canverse teşekkürler bir gün herkes muzcu olacak.
    PM atmıyım direk buradan yazıyım. Satıcı ismi :

fejjj
    Profiline bakınca birçok uluslararsı gönderisi olduğunu gördüm. TR'den de birkaç kişi ile alışverişi olmuş ve pozitif not almış.

Bağlama konusuna gelince sert bağlama ayağı yorabiliyor. Özellikle soft bir board ile. Ben mümkün oldukça rahat olmak istiyorum board üzerinde. Yani 2-3 kayıştan sonra zoraki mola yapmak istemiyorum. Bu sebepten dolayı soft bağlama tercihim.

burton cartel için 120 dolarlık bir teklif nasıl sence nuess
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler