İç Anadolu'nun en uzun kayak pisti burada - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: İç Anadolu'nun en uzun kayak pisti burada

Standart Cevap: İç Anadolu'nun en uzun kayak pisti burada

Alıntı EmSi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalan dolan bi yer ya..Kızakçılar için ideal ama
    gece gece hiç güleceğim yoktu... teşekkür ederim emmisi...

Kötüleyen arkadaşları şiddetle kınıyorum, daha neyin ne olduğunu bilmeden yargıya varan arkadaşlar var Yıldıztepenin daha planlaması bitmiş ancak uygulamaya aşama aşama geçilmektedir.Kısaca bilgi verecek olursam oteler için parseller planlanmış durumda ve telesiyej ihaleside bu yıl içerisinde yapılacaktır. Bir çok pistede tek bir telesiyejden ulaşım sağlanıp diğer kayak merkezlerindeki gibi telesiyej karmaşası olmayacaktır. Bekleyin görün diyorum.

Haberi yazan arkadaşada kısaca bir düzeltme yapma çağrısında bulunuyorum. Ilgaz İç Anadolu bölgesi coğrafi sınırları içerisinde değildir. Karadeniz bölgesi Batı Karadeniz Bölümü sınırlarındadır. Çankırı İç Anadolu bölgesinde diye Ilgaz'da aynı coğrafi bölgede olacak diye bir şart yoktur.
    Konu oliver_han tarafından (14-02-2010 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.

Alıntı rkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötüleyen arkadaşları şiddetle kınıyorum, daha neyin ne olduğunu bilmeden yargıya varan arkadaşlar var Yıldıztepenin daha planlaması bitmiş ancak uygulamaya aşama aşama geçilmektedir.Kısaca bilgi verecek olursam oteler için parseller planlanmış durumda ve telesiyej ihaleside bu yıl içerisinde yapılacaktır. Bir çok pistede tek bir telesiyejden ulaşım sağlanıp diğer kayak merkezlerindeki gibi telesiyej karmaşası olmayacaktır. Bekleyin görün diyorum.
    kötülemekten kastınız nedir? olmayan bir tesisi varmış gibi mi göstermeliydik ??? merak etmeyin plan hayata geçince olumlu yorumlarda okursunuz... tabi yeri geldiğinde olumsuz da...

sanırım pek çok arkadaşımızın plandan haberi yoktu... bilgilendirme için teşekkürler...

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ILgaz' da 1 defa kaydım...Sanırım aşağı inmek 20-25 saniye alıyor...Bir daha gider miyim ? kusura bakmayın ama ASLA ..........
    yenge bahsettiğimiz mekan yıldıztepe... mevcut ılgaz'dan farklı bir lokasyon...

Alıntı Night FLighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon ya ben direkt olarak Ilgaz anladım,girdim olaya ..Yıldıztepe'yi bilmem..ortalığı karıştırmayayım ...
    Sağol Oli....
    np night... her zaman...

nasıl ya yıldıztepemi uzun??
    Kemal/////Ilgaz anadolunun sen yüce bir dağısın

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler