Rossignol PMC 3000 muadilleri ?
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Rossignol PMC 3000 muadilleri ?

Standart Rossignol PMC 3000 muadilleri ?

Merhabalar.

Kayak seti almayı düşünüyorum. bu konuda biraz araştırma yaptıktan sonra seviyeme uygun olarak rossignol pmc 3000 veya zenith 1.0 modeli olarak düşünüyorum. paralel kaymaya yeni yeni başlıyorum. şu anda kaymaktan zevk alacağım belli bir sürede beni idare edecek bir model arıyorum.
    rossignol dısında bu seviyeye uygun olabilecek diger markaların hangi modelleri vardır acaba ? tabi set fiyat olarak ta 1000 tl ye kadar bir limitim var.

Ayrıca su anda bu seti almak uygun olurmu yoksa sezon sonunda ciddi anlamlarda firmaların fiyat indirimleri oluyor mu ? bu sezonu kiralayarak geçirmem daha mı uygun olur acaba ?

Teşekkürler.

Standart Cevap: Rossignol PMC 3000 muadilleri ?

fischer'ın kiralık serisi xtr olabilir... head icon tt 20.0 olabilir ama pmc'ye göre ileri kalır, zenith ile aynı kefede...

teşekkürler , peki şimdimi almalı yoksa sezon sonunu beklemye değer mi acaba ?

sezon sonunu beklemeye değer... başlangıç kayağı almak yerine önce kiralamak, daha sonra indirimden orta seviye bir kayak alarak daha uzun süre kullanmak sanırım mantıklıdır...

ben pmc3000 kullanıyorum,özellikle kolay kontrol ve manevra istiyorsan bence tercih edebilirsin.seviyeni arttırmak için bence uygun fiyatıda 900 civarında

Bu Konudaki Etiketler