İşadamı Üstündağ'ın Uludağ'da parmağı koptu - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: İşadamı Üstündağ'ın Uludağ'da parmağı koptu

Standart Cevap: İşadamı Üstündağ'ın Uludağ'da parmağı koptu

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok sinir bozucu bir durum, kimsenin basina gelmesin..

hazir konusu acilmisken bir seyi belirtmek/hatirlatmak istiyorum. yanlisim varsa sitemizin saglik personeli beni duzeltsin: benim bildigim kopan uzvu saklamanin en dogru yolu, uzvu direk buza koymak degil, bir torbaya koyup onu buz/soguk su icinde saklamaktir.

kimsenin bu bilgiye ihtiyaci olmamasini dilerim, yine de kulaga kupe olsun
    evet nite haklısın, kopan uzvu direk buza temas ettirmemek gerekiyor, buz hücrelerarası sıvının donmasına neden oluyor ve yerine dikilen uzvun canlanmasını zorlaştırıyor, naylona sarıp dışına buz koymak lazım.

bu arada olay tüylerimi diken diken etti, nasıl sıkışmış parmağı, eldiveni yok muymuş, eldivenle birlikte mi kopmuş? neden bir allahın kulu yardım etmemiş, insanlar sırf kendi keyfini mi düşünüyor böyle yerlerde?

Geçmiş olsun valla..Parmağı nereye sıkışmış anlayamadım!
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

Üzücü ve can sıkıcı bir olay. Büyük geçmiş olsun.

Kopan parmağımı yanıma gelenlere vererek, buzun içine koymalarını istedim. Otele inince parmağı sorduğumda bulamadık. Tekrar yukarıya çıkmak zorunda kaldık. Karların arasında bulduğumuz parmağımın üzerine basılmıştı.

bunu anlamadım. parmağı birilerine verdiyse nasıl karlar üzerinde bulmuş olabilir ki?
    bir de parmağın nereye sıkıştığını (baby lift herhalde o) anlamadım. parmağın sıkışabileceği bir yapı olması kabul edilebilir birşey midir?
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı mnece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu bahsedilen yazıcı yada beceren teleski..yazıcı teleskide ben de kaza geçirdim ve bu kazadan dolayı teleski fobisini yenemiyorum ..Kazaya sebebiyet verende kesinlikle tbarları size güya veren çalışan!!!!Çok dikkatsizler, dinlemiyorlar ve umursamıyorlar!! Çok geçmiş olsun Üstündağa 'a da :(
    hayırdır sana nooldu?
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler