uludağ'mı, sarıkamış'mı?
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: uludağ'mı, sarıkamış'mı?

Cool uludağ'mı, sarıkamış'mı?

herkese selamlar,

1 haftalık tatile çıkacağım ve tecrübelerinize güvendiğim için size danışmak istedim. Uludağ' ımı tercih etmeliyim yoksa Sarıkamış' ımı?

Standart Cevap: uludağ'mı, sarıkamış'mı?

Alıntı inka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar,

1 haftalık tatile çıkacağım ve tecrübelerinize güvendiğim için size danışmak istedim. Uludağ' ımı tercih etmeliyim yoksa Sarıkamış' ımı?
    sarıkamışta bir hafta geçirmiş bir kişi olarak şunu söyleyebilrim, orada gizli bir cennet yatmakta. ama arkadaşlarınla yakında olsun hem toplanmak kolay olur hem de eve dönüş falan gerekirse hemen dönerim dersen, bir de farklılık çok olsun isterseni uludağ iyi gibidir. sarıkamışın çam ağaçlarının içinde, kristal karın üstünde, geniş ve sakin pistlerinde huzurlu kaymak da güzeeeel, uludağın farklı farklı pistlerinde kaymak daaaa...
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Post Cevap: uludağ'mı, sarıkamış'mı?

Alıntı inka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar,

eğlence düşünüyorsanız uludağ ama kaymak için sarıkamış gerçekten süper bir yer, doğası, pistleri ve kar kalitesi gerçekten çok iyi.. özellikle 13 km'yi bulan cıbıltepe süperr..

Uludağ'a gitmemiş ama Sarıkamış'ta 1 hafta kalmış birisi olarak söyleyebileceğim tek şey Sarıkamış olur. Önyargılı olabilir kararım ama Uludağ'daki herkesin bahsettiği lift sırası, ayrı ayrı telesiyejler için ayrı yerlere ayrı ücretler ödemek, kalabalık beni her yönüyle ve en önemlisi de doğal güzelliğiyle Sarıkamış'a yönlendiriyor.
    There must be some kind of way out of here

Post Cevap: uludağ'mı, sarıkamış'mı?

eğlenceyi her zaman yaparız, sanırım karlar kalkmadan yeterince kaymak için tercih sarıkamış gibi gözüküyor.
    teşekkürler

uludağ'da renkli bir gece hayatı var kabul... ancak grup olarak gittiyseniz sarıkamış'ta yeterince eğlenceli oluyor... bkz. kartutkusu 2010 1nci sarıkamış seferi... bilgi paylaşımı, geyik, kıl-tüy çadır, sauna muhabbeti, meşaleli hede hödö gibi aktiviteler yeterince zaman dolduruyor...

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludağ'daki herkesin bahsettiği lift sırası, ayrı ayrı telesiyejler için ayrı yerlere ayrı ücretler ödemek, kalabalık beni her yönüyle ve en önemlisi de doğal güzelliğiyle Sarıkamış'a yönlendiriyor.
    gerçekten de öyle. ilginç gelecek ama uludağı yeni gördüm ve lift sırasında beklemek, o kadar kalabalığı görmek, yere düştüğünde "acaba birisi çarpacak mı" korkusu yaşamak, sırtıma çarpıp bir özür bile dilemeden giden insanlardan çekinmek zor geldi bana. ama bu sene sarıkamışı bir hafta gördüm. uludağa da sezon sonuna kadar hoplaya zıplaya giderim. çünkü yalınzlık isteyenler için de maden kuşaklı gibi pistleri mevcut.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

tartışayalım ULUDAĞ ama hadi diyelimki sarıkamış kim gidicek
    Coşkun Topsaç

1 Hafta kayak tatili için uzun bir süre. Bu sebeble Sarıkamış tercih edilebilir. Kısa (3-4 Günlük) tatillerimizde Sarıkamış'a gidemiyoruz zira gün kaybı oluyor. Uçak saatleri ve yolu uzun sürmesi nedenleri ile Sarıkamış'a gittiğin gün ve döneceğin gün kayamıyorsun. Ama Uludağ bundan farklı. İstanbul'dan sabah yola çıkan biri öğlen Uludağ'da kaymaya başlar ve döneceği gün de pistler kapanana kadar kaydıktan sonra akşam evinde uyur.
    Sarıkamış hem sahip olduğu doğal ortamı, hem kar kalitesi, hem de pistleri ile Uludağ'dan üstün bir yer. Daha doğru uçak saatleri olsa sürekli tercih edebilirim. (Sabah 04:00 gibi saatlerde tur otobüslerine binebiliyoruz... Kars uçağı bu saatte niye olmasın ki? Üstüne bir de anında otel transferi... Oh! Süper olurdu)
    Uludağ'da çok fazla pist seçeneği varmış gibi dursa da gittiğin otelin verdiği passcard ile sınırlı olarak kayabiliyorsun. Zaten benim açımdan Uludağ 3-4 pist ile sınırlıdır. Kuşaklıkaya ve Maden mükemmeller. Tutyeli ve Beden Terbiyesi ise çok güzel pistler olmalarının yanında sahip oldukları mekanik sistemlerin çok yavaş olmaları bir dezavantaj.
    Uludağ'ın gece hayatı konusunda birşey bilmiyorum. Ben bütün gün kaydıktan sonra, akşam 22:00 gibi uyurum. Sabah 08:00 de beni pistlerde bulabilirsin.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

evet uludağ gece hayatı ve ulaşımı acısından çok daha fazla tercih ediliyor ama amacı kaymak olanların bence kesinlikle sarıkamışı görmeleri gerekli orası bir başka dünya
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler