Uludağ da snowboard dersi alan Hülya Avşar Ayağından Sakatlandı
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
65 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Uludağ da snowboard dersi alan Hülya Avşar Ayağından Sakatlandı

Post Uludağ da snowboard dersi alan Hülya Avşar Ayağından Sakatlandı

Türkiye'nin kayak cenneti Uludağ'da kızı Zehra ile birlikte bir süredir tatil yapan ve snowboard dersi alan Hülya Avşar, bu merakının bedelini ağır ödedi. Avşar, öğleden sonra pistte düştü. Sağ ayağında bir problem yaşayan Avşar, özel ambulansla Bursa Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Yarıyıl tatili nedeniyle kızı Zehra ile birlikte Uludağ'a gelen Hülya Avşar, Grand Yazıcı Chalet Otel'de konaklarken zaman buldukça da kayak antrenörü Ece Kırbaç'tan snowboard dersleri alıyordu. Hülya Avşar'ın kayak keyfine iki gün önce kardeşi Helin Avşar da eşlik etmişti.
    Geçtiğimiz yıllarda sık sık beyaz cennete gelen Hülya Avşar, uzun bir aradan sonra bu kış yine Uludağ'ı tercih etmişti. Hülya Avşar, dün de otelin "İtalyan Pisti" denilen bölümünde snowboard yaparken dengesi bozularak yere düştü. Ders aldığı süreçte de sık sık düştüğü bilinen Avşar'ın şansı bu kez yaver gitmemişti.

Büyük acı çeken Avşar'ın sağ ayağındaki problem nedeniyle Bursa Acıbadem Hastanesi'nde konsültasyona alındığı öğrenildi. Otopark kısmından hastaneye alınan Avşar'ın oldukça üzgün olduğu dikkat çekti.

Kaynak : Haberturk
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Uludağ da snowboard dersi alan Hülya Avşar Ayağından Sakatlandı

Ayyyy bilseydim Hülya AVSAR'in da dagda oldugunu,ona da bitane nazar boncuyu gönderirdim.

Talihsislik iste,Gecmis olsun dileklerimi iletiyorum kendilerine.
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

bacağında 2 kırık varmış ece hocayla konuştum
    Coşkun Topsaç

Tenise benzemiyor tabi... Gecmis Olsun
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --The greatest trick the devil ever pulled was, convincing the world that he does not exist--
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Benim anlamadığım şey şu: hadi Hülya Avşar bilemedi, akıl edemedi, birileri bu sporun ona uygun olmadığını söylemez mi yahu? 47 yaşından sonra bir kadın snowboard öğrenebilir mi? Öğrenemez demiyorum ama büyük risktir çünkü osteoporoz yüzünden kolayca bir yerini kırabilir. Hele de kiloluysa. Kalçasını kırmadığına dua etsin bence...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Kısa bir sürede eski sağlığına kavuşması dileklerimle...

Acil şifalar diliyoruz. Bir an önce jüri görevine dönmesini isteriz. Bord öğreneyim derken büyük kAyA ya çarpmış

Nasıl olmuş yahu bu olay? insan İtalyan pistinde snowboard denerken düşüp nasıl kırabilir ki ayağını? yapmak istesen yapamazsın yaw. acaba bir yere mi çarptı, mini snowparkın boxlarından birine mesela..?
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Standart Hülya Avşar'ın ayağı kırıldı

Uludağ'da snowboard dersi alan Avşar pistte düştü...

Uludağ'da kızı Zehra ile birlikte bir süredir tatil yapan ve snowboard dersi alan Hülya Avşar, bu merakının bedelini ağır ödedi. Avşar, öğleden sonra pistte düştü. Sağ ayağında bir problem yaşayan Avşar, özel ambulansla Bursa Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

AMELİYAT OLACAK
    Hülya Avşar'ın, sağlık durumunun iyi olduğu, sağ bacağındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edileceği bildirildi.

Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Kaya Aksoy, düzenlediği basın toplantısında Avşar'ın ambulansla hastanelerine getirildiğini, şu anda odasında yattığını söyledi.

Avşar'ın genel sağlık durumunun iyi olduğunu anlatan Aksoy, ''Sadece sağ bacağında kırık var. O yönden de bu gece ameliyat olacak. Herhangi bir ağrısı yok. Şu anda gayet rahat'' dedi.

Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Doç. Dr. Nadir Şener de Avşar'ın baldırındaki kemiklerde iki kırığı bulunduğunu belirterek, ''Kırıkları için ameliyat olması gerekiyor. Ameliyatını planlıyoruz. Kırıklarına platin takılacak. Onun dışında başka sorunu yok. Genel durumu iyi, ağrısı kontrol altında. Morali yerinde, yanında yakınları var zaten'' dedi.

Ameliyatın ardından yarın detaylı bir bilgi vereceklerini ifade eden Şener, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Standart bir kayak travması bu. Çok ciddi bir kırık değil. Ama yük taşıyan kemiklerde olduğu için platin takmayı gerektiren bir kırık. 3-4 gün hastanede yatacak. Bu süre biraz uzayıp, kısalabilir. Hülya hanımın kendi isteği doğrultusunda tedavisine burada mı, İstanbul'da mı devam edilecek, onun vereceği karar. Ama en erken pazartesi gününe kadar hastanemizde misafir edeceğiz. Ameliyatı Acıbadem Hastanesi ortopedi ekibi olarak yapacağız.''

SNOWBOARD DERSLERİ ALIYORDU
    Yarıyıl tatili nedeniyle kızı Zehra ile birlikte Uludağ'a gelen Hülya Avşar, Grand Yazıcı Chalet Otel'de konaklarken zaman buldukça da kayak antrenörü Ece Kırbaç'tan snowboard dersleri alıyordu. Hülya Avşar'ın kayak keyfine iki gün önce kardeşi Helin Avşar da eşlik etmişti.

Alıntı pnryldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bisi diycemde dalga gecmeyin ayni otelde kaliyoruz bugun pistte kayarkende gordum helal olsun dedim kadinin bacagi kirilmis aksam ustu duydum cok uzuldum buyuk gecmis olsun sanirim ameliyat olucak diye bisiler soyleniyodu ama tam sebebini bilmiyorum :(
    tahmın etmelıydık bunnda altından senın cıkacagına sen nasıl bırısın pınar yetıse bılırsen kendın yetısemezsen beynın ıle insanları bırer bırer parcalıyosun :D saka tabııı ..
    gokhan kaan Erkan A rh(+) 1982 inş.muh.
    almaty kazakhistan -
    Rossignol Contrast , oxygen , nidecker

Siyah - Beyaz , Ölüm - Yaşam

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler