6 Şubat cumartesi ve 7 şubat pazar İZMİRden uludaga günübirlik turlar - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
34 sonuçtan 31 ile 34 arası

Konu: 6 Şubat cumartesi ve 7 şubat pazar İZMİRden uludaga günübirlik turlar

Standart Cevap: 6 Şubat cumartesi ve 7 şubat pazar İZMİRden uludaga günübirlik turlar

Foruma yeni üye oldum. Umarım İzmir' den yapılan tur sayıları artar ve umarım ki en kısa zamanda bir tur daha düzenlersiniz sizlere katılabilirim.

Standart Cevap: 6 Şubat cumartesi ve 7 şubat pazar İZMİRden uludaga günübirlik turlar

Alıntı Anapurna@ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan sonraki turların saat 2:00 de hareket etmesi yerinde olacaktır.Bir de şoförümüzden çok memnun olmakla birlikte sanırım pek uzun yol yapmayan bir şofördü ya da çok temkinli...
    ethem abiyle ilk başta hız konusunda konustuk. 88km'den 12 sn oyunca hızlı giderse takometreye kayıt dusecek diye hep dikkat etti. bir de bizi uyandırmak istemedi ikaz sireniyle uykumuzdan. çok iyi bir insandı gercekten de. ayrıca saat 2 de hareket etme talebinizi de degerlendirelim
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı keremkos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de kaptanımız Ethem abiyi çok sevdim. Gayet efendi ve iyiniyetli bir insandı. Anapurnanın söylediği gibi pez gazlamadı ama bu kadar can taşırken bence böylesi daha doğru. Anapurnanın daha erken yola çıkma fikrine de katılıyorum.
    merhaba arkadaşlar,
    biz de sadece cumartesi sabahı katıldığımız seyahat konusunda oldukça memnun kaldık , kaptan konusunda da diğer arkadaşlara katılıyorum çok iyi bir yolculuk oldu. Tabii forumda bahsedilen şarap ve ikramları kaçırmamız güzel olmamış:(
    Saat konusuna gelince, ben de 2 de yola çıkmamız konusunda hem fikirim. ancak günü pazar yaparsak daha iyi olur, benim düşüncem tabii hem böylece sayıyı da yüksek tutup daha büyük ve rahat bir otobüs kiralayabiliriz.
    kerem'in yazısını okuyunca SKM nın açıklamasını okudum ben de açıkçası aynı kerem gibi düşünüyorum. Biz gelmeden bu konuların netleşip foruma yazılması gerekli. ama siz görmediniz mustafa can ın size yetişmek için nasıl koştuğunu biz fahri'nin önünde gördük, ayrıca kendisi taksi tutarak yanınıza gelebildi. Bu nedenle eleştirilerimizin daha iyi olması açısından firmaya olduğunu, mustafa ve mert'e çabaları nedeniyle teşekkür ettiğimizi belirtmek isterim.
    Organizasyonlara devam...
    Çağan

Cumartesi çalışmayan arkadaşlar için turun pazar günü olması oldukça yorucu olmakta. Tabi ctesi çalışan arkadaşlarda haklı olarak pazar günü tur istemekteler. Önemli olan buradan yoğun talep yaratırsak iki günde bence dolu olur.
    Bizim geçen yılki ekipten bir arkdaşın manisada vw crafter'ı olan bir arkadaşı var. Sanırım15 kişilik bir araç. Mertin tur düzenlemediği veya talebin çok olmadığı haftalar o aracıda ayarlarım ben. Kendi aramızda yol ücretini paylaşır gideriz çıkışını ya herkes kendi halleder veya konusur biyerden belki indirimli alırız.

Önemli olan izmirde birçok kartutkunu arkadaş var. Talep yaratalım yeter.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler