Boarda Yeni Ba$layanlar... - Sayfa 34
Sayfa 34/48 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
475 sonuçtan 331 ile 340 arası

Konu: Boarda Yeni Ba$layanlar...

Standart Ynt: Snowboarda bodozlama giriş

Alıntı ous Nickli Üyeden Alıntı
    bu arada duck yaptım bağlamaları, en rahat öyle geldi ayağıma 12 -9
    ilk başlarken sorun yaratırmı ?
    bence başlangıç için duck yanlış bir seçim; seni çok yorar duck yavaş yavaş zamanla geçiş yapılması gereken bir freestyle pozisyonudur. başlangıç için +21 +9 benim fikrim
    Burton King / Burton Andy Warhol Bindings 09 / Burton Shaun W. Boots

Alıntı ous Nickli Üyeden Alıntı
    bu arada duck yaptım bağlamaları, en rahat öyle geldi ayağıma 12 -9
    ilk başlarken sorun yaratırmı ?
    o durus standart kaykay duruslarindan biri iste.. tam duck denileni deil ama ben cok seviyorum onu..

Alıntı ozzymrv Nickli Üyeden Alıntı
    bence başlangıç için duck yanlış bir seçim; seni çok yorar duck yavaş yavaş zamanla geçiş yapılması gereken bir freestyle pozisyonudur. başlangıç için +21 +9 benim fikrim
    abi bide sole bisey var, ozellikle isvicre de mesela.. once duck ogretip sonra senin secmeni bekliolar hangi ayagini istedigini.. vs vs.. olede bi durum var yani..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

Öncelikle hayirli olsun ve dedigin gibi kazazis belasis gecer...

Bende hic ders almadim...board ögrenmek cok zor degil, yani dönüs teknigini bir ögrendikten sonra, yani ön tarafa dogru kaymayi, geriye teknik gelistirme ve emniyetli sürmek kaliyor. Bol sans sana... ;D
    Ya göründügün gibi ol ya da oldugun gibi görün

Board: Palmer Honeycomb III
    Baglama: Flow Team 09
    Boot: Thirtytwo Focus Boa
    Sirtkoruma: Komperdell Cross Protection

bence de snowboard düşe kalka öğreniliyor bir şekilde :D
    murat
    kadıköy(tr)/almaata(kz)
    there'salotgoin'on

Düşe Kalka Olacak diye kardeşim aracılığı ıle sırt korumalık edındım sımdı sıra kask da sonra da Board setımı alacagım ama sunu soliyeyim Acayip zevkli bir tutku board
    INSURED BY TURKISH ARMY
    You Hit me We Hit You

işi sağlam tutarak başlamışsın olaya sen hocam :D tebrikler,
    murat
    kadıköy(tr)/almaata(kz)
    there'salotgoin'on

Ben de kendim öğrendim.Ama şunu öğrendim ki bu işin ana püf noktası sabır ve cesaret.Boardu ayağın altına aldıktan sonra bi şekilde düşüyosun kalkıyosun öğreniyosun falan filan.Boardda hız yaptıkça kontrol daha da kolaylaşıyor bunu öğrendim.Bi de benim özelliğimden midir nedir daha ilk günden hız yapmak istedim o gün bu gündür yardıra yardıra iniyorum rampalardan cartlardan curtlardan hayatın tadı snowboardda :D
    ~Rossignol Circuit &#39;55 &#39;09~<br />~Rossignol HC250 ML~<br />~Vans Mantra~<br /><br />Bir gün gelecek bir gün kalacak..

biraz korku olsa da gidiyorum yarın.
    dönünce sonuçları yazarım buradan.
    olmassa takarım gene bladelerimi ayağıma ;D

ilk denediğimde gün içerisinde en az 200-300 kez düşmüşümdür...hala daha düşmeye devam ediyorum...snowboarda binipte düşmeyen yoktur zaten...frenlemede sorun yok..ancak board aşırı hızlandığında dönüşler allaha emanet oluyor bende...ben boardı değil board beni kontrol ediyor...))
    Board : Salomon Scout<br />Bindings : Salomon Relay Pro<br />Boots : Salomon F24<br /><br />The Storm Still Rages İnside...

Ozellikle S cizmeden, yardira yardira asagi iniyorsaniz, en ufak bir kar tumsekligi bir anda rampa oluveriyor o hizda. Kontrol iyiyse guzel, yok birde dusulurse bayirin sonuna kadar kartopu olarak iniliyor genellikle )) Snowboardu bu yuzden seviyorum. Dusmekten korkmamak lazim...

Sayfa 34/48 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler