Davraz'da Kayak Keyfi Başladı - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: Davraz'da Kayak Keyfi Başladı

Standart Cevap: Davraz'da Kayak Keyfi Başladı

bu hafta sonu davrasadyız herkesi bekleriz))))

Slmlar. Aracımda kış lastiği olmadığı için dağlara çıkartmıyorm. Davraz' a araçsız nasıl çıkarım acaba? Arabayı Isparta' da ya da başka bir yerde bırakıp toplu taşıma ile dağa çıkma şansım var mıdır?

Alıntı gozoktem-80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hafta sonu davrasadyız herkesi bekleriz))))

Bu hafta sonu Pazar günü için Davraz'da şiddteli rüzgar tahmin ediliyor. Dolayısıyla liftler çalışmayabilir bilginize.
    There must be some kind of way out of here

bugün davrazdaydım az önce geldim. Tüm pistler açık ve kar kalitesi mükemmeldi. Hava açıktı cumartesi tekrar gideceğim. Ayrıca yollar açık zincir takmadan çıkabiliyorsunuz.

Alıntı beercin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slmlar. Aracımda kış lastiği olmadığı için dağlara çıkartmıyorm. Davraz' a araçsız nasıl çıkarım acaba? Arabayı Isparta' da ya da başka bir yerde bırakıp toplu taşıma ile dağa çıkma şansım var mıdır?
    Toplu taşıma ile ilgili bilgim yok ama istenen sıklıkta olduğunu sanmıyorum. Bugüne kadar hiç zincir takmadık Davraz'a çıkarken o yüzden arabanızla çıkmanız en güzeli.

1-2 saat önce geldim davrazdany nerden gideceksiniz o önemli ama tavsiyem hiç çekinmeyin arabanızla çıkın saklıkent deseniz anlardım ama davrazın yolu dağ yolu bile değil bana göre

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler