SPX Mağazaları ve Teşekkürlerimiz :) - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: SPX Mağazaları ve Teşekkürlerimiz :)

Standart Cevap: SPX Mağazaları ve Teşekkürlerimiz :)

Şimdi ben vakit bulamıyorum bir türlü ama eşim için bir kayak takımı alacağız. orta seviye bir kayakçi için orta seviye üstü gelişmeye geliştirmeye açık bir kayak takımı şmdi ben SPX'e teşekkür etmek istiyorum ama tamamen duygusal sebeplerden ötürü edemiyorum :P bana yardımcı olabilir mi?

Alıntı lefthanded Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben vakit bulamıyorum bir türlü ama eşim için bir kayak takımı alacağız. orta seviye bir kayakçi için orta seviye üstü gelişmeye geliştirmeye açık bir kayak takımı şmdi ben SPX'e teşekkür etmek istiyorum ama tamamen duygusal sebeplerden ötürü edemiyorum :P bana yardımcı olabilir mi?
    seve seve olurlar... :P

Bir firmanın satış sonrası hizmetlerde malının arkasında durması ve müşteri memnuniyeti merkezli hizmet vermesi her türlü taktiri hakediyor.
    Burton Co2 Baglamam için yedek parça temin eden SPX tedarikçisi Olgar Şirketler grubundan Ufuk DİNÇBAKKAL'a ve Board çantamın tamirinde de mecbur olmadıgı halde yardımcı olan SPX Armada'dan Baki Bey' e tekrar teşekkürler.
    2009 Burton Custom X
    2009 Burton Co2 Baglama
    2009 Burton SLX Bot

Armada SPX çalışanlarından Baki Bey'e kopan rossignol bağlamam için elinden gelen herşeyi yaptığı ve beni madur durumda birakmadığı için teşekkür etmek isterim. Büyük firmalar büyük jestler yapar, SPX gözümde daha da büyüdü.
    Board : Rossignol Circuit
    Bağlama : Rossignol Transam
    Bot : Forum Recon
    Kask: Ruroc Knight Moves
    A Rh(+)

bizleri Sarıkamış ta bile yanlız bırakmayan gun aşırı hal hatırımızı soran Spx Kızıltoprak çalışanlarına teşekkur ederiz

Standart Cevap: SPX'e teşekkürler

Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman hemen ekleyeyim.. Tepe nautilus ve Akmerkez SPX'si de severiz.. Özellikler her ikisindeki Mustafa'lar iyidirler, yardımseverdirler.. Tepe'ye gittiğinizde Mustafa demeyin, şaşırırlar.. Kısaca Tafa..
    Tafaya ve spx e benden de tebrikler, sugar insan :-)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler