BEDAVA!!!!!!! yeni snowboard mekanı GÜMÜŞHANE-TORUL-GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: BEDAVA!!!!!!! yeni snowboard mekanı GÜMÜŞHANE-TORUL-GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ

Thumbs up BEDAVA!!!!!!! yeni snowboard mekanı GÜMÜŞHANE-TORUL-GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ

selam Arkadaşlar ben bir hafta önce köyüm olan Gümüşhane Torul Gümüştuğ'a gittim burda fotoğraflar çekildim ve bir arkadasım bakarken neden snowboard yapmadın dedi olurmu dedim burası snowboard için içi bir mekan dedii bende buraya yazmak zorunda kaldım bir takım snowboard alıp Köyüme gideceğim İkinci el Snowboardı olan arkadşlar lütfen irtibat kuralım...

İlk olarak yapacağım için çok heyecanlıyım varsa tavsiyeleriniz lütfen yazın Teşekkürler

resimler için facebook adresiimi vereyım Yanlıs anlasılmasın amacım reklam yapmak değil

gitmek isteyen arkadaslar olursa breaberde gidebiliriz

SATILIK UYGUN BİR SNOWBOARD TAKIMI ARIYORUM ASKERDEN GELDİM FİYAT KONUSUNDA LÜTFEN YARDIMCI OLUN

RESİMLER BU LİNKTE:

face bookta eklemek isteyenler : Arif Gökmen YILMAZ ismiyle ekleyebılırler tavsiyelerinize ihtiyacım var

Login | Facebook

Standart Cevap: BEDAVA!!!!!!! yeni snowboard mekanı GÜMÜŞHANE-TORUL-GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ

köyün ve fotografların cok guzel gokmen
    askerligin de bitmis, tebrikler

Standart Cevap: BEDAVA!!!!!!! yeni snowboard mekanı GÜMÜŞHANE-TORUL-GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ

zigana'ya el atılsa harika mekanlar yaratılır...

sağol Darısı bitirmeyen mehmetçiklerin başına... Her şey vatan için Köyüm güzeldir bir gün sizleride bekleriz...

Atılmasına atıldı ama Ziganaya fazla yatırım yapan yok...

Bugün yeni board aldım. Eski takımı satıcam ilgilenirseniz özel mesaj gönderebilirsiniz.
    Kemal/////Ilgaz anadolunun sen yüce bir dağısın

Bu Konudaki Etiketler