KAN BANKASI HK. - Sayfa 7
Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
98 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: KAN BANKASI HK.

Standart Ynt: KAN BANKASI HK.

bu site sadece kar buluşma maç vs. içermiyor, sevilerek takip edilmesi bu yüzdendir. toplumsal konulara duyarsız değil. site yönetimi bu konuda elinden geleni yapıyor die düşünüyorum.
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

Böyle güzel oldu gerçekten...
    Blizzard IQon 7100<br />Dalbello A50<br /><br />Yusufhan Yazır 1966 0 Rh(+) Kocaeli<br /><br />Sular yükselince balıklar karıncaları yer<br />Sular çekilince de karıncalar balıkları<br />Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir<br />Çünkü kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir...

ben herzaman hazırım...
    Board: Rossignol premier 156<br />Bağlama: Rossignol HC3000<br />Bot: Vans mantra<br /><br />Mehmet Karakoyunlu&nbsp;&nbsp; 1983&nbsp;&nbsp; 0 Rh (+) Ankara

oldu sanırım ;D
    board :burton custom
    bağlama : burton freestyle
    bot: nitro khan
    EMRE ÇOKGEZEN
    1978 A RH + İSTANBUL

kampanyaya destek
    +1
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

Hep destek tam destek hatta Aragonesede destek.
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

sağlık kampanyaları itina ile desteklenir.
    salomon- salomon<br />ymh R6<br />dragstar XVSa<br />scuba veya jetski<br /><br />T u r h a n <br />0 Rh (+) ISTANBUL

MUSA UZAY UGUR , 1980 ***** 0 RH - *****

aramızda aynı kan grubuna sahip olan varsa birbirimizi bilmekte fayda var.

roXignoL legion,<br />roXignoL HC 3000,<br />vans mantRa<br /><br />musa uğuR,&nbsp; 1980&nbsp;&nbsp; 0 RH (-)&nbsp; ,m.köy

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aslında üzerimizde sürekli bulunan birşeydede yazması lazım ehliyet yoksa en azından bi kan gurubu kartı alıp cüzdana konabilr ben ehliyeti almadan önce öyle yapıyodum

çok bulunan kan zannedip pas geçmeyin A Rh (+)
    Gürkan ÇETİNOĞLU
    İSTANBUL / mecidiyeköy
    rossıngnol cobra xt
    GALATASARAY
    M.Ö. 1974 A Rh (+)

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon