Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 573
Sayfa 573/574 İlkİlk ... 73473523563571572573574 SonSon
5731 sonuçtan 5.721 ile 5.730 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Alıntı firuzedml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    ben ilk defa board yapacağım, geçen sene kayak deneyimim olmuştu ama board daha cazip geliyor bana.. Şubat ayında kartalkayaya gideceğim ilk defa board yapan biri olarak hangi otel pisti uygundur?
    ders alacaksanız fark etmez...

baya zaman olmuş yeniden merhaba

merhaba...

Neden millet uykuda acep ��

Sevgili admin , bir tur varmı yakınlarda ?

var...

Herkese selam, geç yaşta iyi bir aile etkinliği olur diye iki sene önce kayağa başladık.
    Malum, zaman yaratmak sorun, etkin bir kayak tatili planlamakta önemli oluyor haliyle. Özellikle İzmir çıkışlı olunca daha bir sorun. Bu vesileyle internette gezinirken foruma rastladım. Umarım faydalı bilgiler edinebilir, paylaşıma destek olabilirim..

izmir'den en rahat uludağ olur... zaten büyüklük olarak uludağ, kartalkaya, palandöken, sarıkamış haricindekiler pek tatmin etmez...

herkese merhaba ismim Rüveyda, 22 yaşındayım, bu sene sarıkamışta tesadüf üzere topluluğunuzla tanışmış oldum, böyle bir organizasyonun parçası olmak beni çok mutlu etti, tanıştığım herkes gerçekten çok anlayışlı ve yardımseverdi. 2013 senesinde kayak yapmaya başlamışken geçen sene snowboard yapmaya karar verdim. hala pek iyi sayılmam kendimi geliştirmeye çalışıyorum, umarım bir araya geldiğimiz her sene daha iyi olurum

Merhaba ben Kerem 37 yaşında inşaat mühendisi olarak Üsküdarda çalışıyorum, daha da geç kamadan içimde ki snowboard öğrenme isteğine kayıtsız kalmayıp şubat ayının başında snowboard öğrenmeye başladım. 1 ay da 3 defa günü birlik kartepede, 2 gece Konaklamalı olacak şekilde 3 günde kartalkayada kaydım. Ziyadesiyle düşmeme rağmen hala devam ediyorum ve sağlığım müsade ettikçe devam edeceğim😅 Önümüzde ki sene Erciyes ve Sarıkamış görmeyi planlıyorum. Umarım etkinliklerinize katılma ayrıcalığını yaşarım, herkese bol keyifli bir sezonlar diliyorum🙏

Bu Konudaki Etiketler