Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 564
Sayfa 564/574 İlkİlk ... 64464514554562563564565566 ... SonSon
5731 sonuçtan 5.631 ile 5.640 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şakir şakir de okunabilüü[emoji38][emoji38]
    tasch duschebiluuu... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasch duschebiluuu... [emoji38]
    Almanlar kıskanıcak

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanlar kıskanıcak[emoji38]
    bitteeee.... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitteeee.... [emoji38]

Hoş geldiniz değerli kar tutkunları Yusuf ve İlhan
    Alıntı sabonis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    İsmim Korhan 35 yaşındayım.
    İzmir de özel sektör de hekimlik yapmaktayım.
    10-15 saat kayak geçmişim var.
    Bu sene inşallah ilk kez snowboard tecrübem olacak Sarkıkamış da.
    Herkese keyifli forumlar.
    Orhan hoş geldin, İzmirin neresinde yaşıyorsun.
    Ben de Karşıyaka dayım

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba.
    Ben adem.

iş gereği erzurum'a 5 yıl önce gelip önce kayak sonra da snowboard yapmayı öğrendikten sonra kendimi artık millete "sıcak kumlardan serin sulara akarken, kendini denizden 3.200 metre yüksekte snowboard yaparken bulan şahsiyet" diye tanıtır oldum.

ilk senem, antalya'dan geldiğim için resmen kabus gibi geçmişti. ertesi yıl gelip de kış olduğunda arkadaş kayağa gidelim mi demesiyle başladı her şey. çok hoşuma gitmişti. ondan sonra her hafta sonu 2 sezon boyunca sabahın köründe kalkıp akşama kadar affedersiniz it gibi kayıyordum. ama teknik sıfır tabi )) bodoslama gidiyordum işte.

ikinci yılda bilen bi abimiz sağ olsun slalom dönüş vs öğretti de kayağı öylece ilerlettim biraz.

geçtiğimiz kış ise bir başka arkadaş ben snowboard yapıyorum demesiyle kayağın pabucunu dama attım. ilk hafta kiralık bi boardla normalde 4 5 dakikada indiğim mesafeyi 2 metrede bir popomun üstüne düşe kalka 40 45 dakikada tamamladım. sonra gidip çok zevk aldığım için o hafta snowboard takımı aldım. maceram öylece başladı. hayatımda ilk defa erzurum'da karın yağmasını bu kadar çok istediğimi hatırlamıyorum. kasabın önünde bekleyen ciğerci kedisi gibiyim )))

ilk başlarda dezavantajıma olan hayatımı avantaja çevirip, memlekette bir uçtan bir uca bir ton masraf yaparak kayak yapmaya gidenlere nispet yaparcasına ben 3 sezondur her hafta sonu 10 dakikalık mesafedeki palandöken'e gidiyorum. kayak artık benim için amele işi gibi geliyor. snowboard bir yaşam tarzı gibi oldu.

birkaç tane video bırakacağım buraya. fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isterim.

bu arada snowboard işini tamamen kendi çabalarımla öğrendim. profesyonel bir ders almadım. arkadaşlar öyle söyledi geçti ama nafile. videolar izledim bol bol filan öylece bir yol katettim.

video1:

öncesi sonrası: https://vimeo.com/297918867

bu öncesi/sonrası arasında yaklaşık 2 ay kadar bir zaman var. o kadar sürede bu kadar mı yapabildin diyeniniz olabilir; ama her şey kendi çabamla oldu. sadece ilk başlarda arka metal kaymayı öğrenince nasıl olsa kayıyorum diye uzunca bir süre ön metal çalışması yapmadığım için bu kadar uzun sürdü slaloma geçmem

sezon ortalarında: https://vimeo.com/297917629

artık sezon ortalarında ve sonunda ise rahat rahat slalom yapabiliyordum. birkaç ufacık böyle atlama filan da yapmaya başlamıştım.
    inşallah bu sene biraz daha ilerletip, snowboardun iyice keyfini çıkartmak istiyorum.

bu arada teknik olarak bir şeyler soracağım. forum biraz karışık geldi. şu tanışma faslını bir geçelim teknik sorularımla sizleri boğmayı düşünüyorum ))

Merhaba. Uludağ 1. bölge beceren pisti yukarısı ve belvü pistinin aşırı seri fotoğrafçısı Hakan. Uludağ'da fotoğrafçılık yaparken kendi kendime board kaymaya başladım. Henüz başlangıç seviyesindeyim. Acemi pistlerinden düşmeden inebiliyorum. T-Bar kullanamıyorum, Cennetkaya'dan düşmeden inemiyorum. Ankara'dayım. Kışları Uludağ'da olacak arkadaşları tanışmaya beklerim. Bu arada; boardcuların havada hoplamalı zıplamalı fotoğraflarını yakalayabiliyorum

Alıntı kardanadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.
    Ben adem.

iş gereği erzurum'a 5 yıl önce gelip önce kayak sonra da snowboard yapmayı öğrendikten sonra kendimi artık millete "sıcak kumlardan serin sulara akarken, kendini denizden 3.200 metre yüksekte snowboard yaparken bulan şahsiyet" diye tanıtır oldum.

ilk senem, antalya'dan geldiğim için resmen kabus gibi geçmişti. ertesi yıl gelip de kış olduğunda arkadaş kayağa gidelim mi demesiyle başladı her şey. çok hoşuma gitmişti. ondan sonra her hafta sonu 2 sezon boyunca sabahın köründe kalkıp akşama kadar affedersiniz it gibi kayıyordum. ama teknik sıfır tabi )) bodoslama gidiyordum işte.

ikinci yılda bilen bi abimiz sağ olsun slalom dönüş vs öğretti de kayağı öylece ilerlettim biraz.

geçtiğimiz kış ise bir başka arkadaş ben snowboard yapıyorum demesiyle kayağın pabucunu dama attım. ilk hafta kiralık bi boardla normalde 4 5 dakikada indiğim mesafeyi 2 metrede bir popomun üstüne düşe kalka 40 45 dakikada tamamladım. sonra gidip çok zevk aldığım için o hafta snowboard takımı aldım. maceram öylece başladı. hayatımda ilk defa erzurum'da karın yağmasını bu kadar çok istediğimi hatırlamıyorum. kasabın önünde bekleyen ciğerci kedisi gibiyim )))

ilk başlarda dezavantajıma olan hayatımı avantaja çevirip, memlekette bir uçtan bir uca bir ton masraf yaparak kayak yapmaya gidenlere nispet yaparcasına ben 3 sezondur her hafta sonu 10 dakikalık mesafedeki palandöken'e gidiyorum. kayak artık benim için amele işi gibi geliyor. snowboard bir yaşam tarzı gibi oldu.

birkaç tane video bırakacağım buraya. fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isterim.

bu arada snowboard işini tamamen kendi çabalarımla öğrendim. profesyonel bir ders almadım. arkadaşlar öyle söyledi geçti ama nafile. videolar izledim bol bol filan öylece bir yol katettim.

video1:

öncesi sonrası: https://vimeo.com/297918867

bu öncesi/sonrası arasında yaklaşık 2 ay kadar bir zaman var. o kadar sürede bu kadar mı yapabildin diyeniniz olabilir; ama her şey kendi çabamla oldu. sadece ilk başlarda arka metal kaymayı öğrenince nasıl olsa kayıyorum diye uzunca bir süre ön metal çalışması yapmadığım için bu kadar uzun sürdü slaloma geçmem

sezon ortalarında: https://vimeo.com/297917629

artık sezon ortalarında ve sonunda ise rahat rahat slalom yapabiliyordum. birkaç ufacık böyle atlama filan da yapmaya başlamıştım.
    inşallah bu sene biraz daha ilerletip, snowboardun iyice keyfini çıkartmak istiyorum.

bu arada teknik olarak bir şeyler soracağım. forum biraz karışık geldi. şu tanışma faslını bir geçelim teknik sorularımla sizleri boğmayı düşünüyorum ))
    Hoşgeldin Kardan Adem, Snowboard bir hastalıktır gördüğüm kadarıyla sende bu hastalığa yakalanmışsın, yakınında olan Sarıkamış'ı denemelisin. işi biraz daha ilerletip yine yakınında olan Gürcistan gudauri deneyebilirsin 21 23 Aralık'ta Sarıkamış'ta olacağız eğer gelmeyi düşünürsen orada görüşebiliriz

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Blog Girişleri
    1

kayışın fena degil,birazdah çömelerek carve deneye bilirsin daha hızlı ve zevkli oluyo/ 2 video sarıkamış burası off pist için inanılmaz biryre orman içi ve vadiyi dene sarıkamış,board için inanılmaz bir yer...tadını çıkar !

Merhaba,

İsmim Emre, 32 yaşındayım 7 yaşımdan beri kayıyorum. Uludağ, Erciyes, Kartepe, Ilgaz, Kartalkaya ve Bansko'da kaydım. İstanbul'da yaşıyorum. Kayak ile başladım, hevesimi alana kadar snowboard yaptım; son 3 yıldır sadece snowblade kayıyorum.
    Herkese keyifli forumlar.

Bu Konudaki Etiketler