Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 53
Sayfa 53/574 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
5731 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Ynt: Kendimizi Tanıtalım & Tanışalım

ezgiciğim sen siteye kattığın arkadaşlar sayesinde bira kazanıyorsun sayın moderatörümüzden talep etseneeeee ( ALİ EMRE )
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Alıntı Pellinn Nickli Üyeden Alıntı
    ezgiciğim sen siteye kattığın arkadaşlar sayesinde bira kazanıyorsun sayın moderatörümüzden talep etseneeeee ( ALİ EMRE )
    ;D ;D sağolsun bana koca bi şişe şarap getirdi önüme koydu. gerçi sona kalan 2 yudumundan faydalanabildik ama olsun. önümüzdeki kazandıracağım 5 üyeliği şimdiden ödedi ;D ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

Bende tanıştırayım kendimi.
    Adım Zeynep. 15 yaşındayım. 3.5 yaşımdan beri kayak yapıyorum. Fakat hiç öyle yarışlara katılma merakım falan olmadı. Geçen sene board öğrenmeye karar vermiştim. Birazcıkta ders almıştım. Bu senede kayıyorum baya. Sarıkamış'ta ders aldım. Tabi biraz hocam sağolsun durumu var ama ben onu yine bir şekilde kendime mal ederim. :D. Bu sene boarda baya sardım, özellikle kayabildiğimi hissedince ciddi anlamda gaza geldim. Seneye duruma tekrar bakıp eğer gerçekten kendime güvenebilirsem yarışlara katılmayı planlıyorum. Tabi saece plan olarak kalma ihtimali var. :(
    Snowboard: Head True Black 151<br />Bindings: Head P1 White<br />Boots: Head 4.50 JR

sen katıl biz desteğe geliriz kartutkusu olarak
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

;D yaw anlamadım seni ne oldu kızcağızı neden oralara yolluyon . Açılan baya başlık var olabildiğince toparlıyoruz uyarını dikkate alacam 8)
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

yok yok galiba yarışmaya heves etmedim derken siz beni yanlış anladınız. yarışmaya heves etmedim çünkü böyle bir konuda yarışmanın gereksiz olduğunu düşünüyordum. yoksa ben o yaşta kayağa başladığım için hiçbir zaman pişmanlık duymadım. şu anda da duymuyorum.
    destekleriniz için şimdiden teşekkürler.
    Snowboard: Head True Black 151<br />Bindings: Head P1 White<br />Boots: Head 4.50 JR

Ha yok, burda dursun bir yere gitmesin, sadece o başlığa katkıda bulıunabilecek kaynaklardan biri diye görüyorum. Yani oradaki konuları okuyup, engin tecrübelerini oraya yazsın ki biz de süzelim.

Alıntı Pellinn Nickli Üyeden Alıntı
    ;D yaw anlamadım seni ne oldu kızcağızı neden oralara yolluyon . Açılan baya başlık var olabildiğince toparlıyoruz uyarını dikkate alacam 8)
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

Başlığı bulursanız, seve seve hem okurum hem de yazarım. Ama daha çok seve seve okurum. ;D

Ne ilginç benim kızımın adı da Zeynep, o da 15 yaşında, o da 3.5 yaşında başladı kayağa, ama tek fark o yarışıyor

yarışlar herkese açıktır.lisans çıkarmak herkese serbesttir..sevgili küçük zeynep dilediğin zaman sende yarışmalara katılabilirsin..fark kalmaz..

Bu Konudaki Etiketler