Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 561
Sayfa 561/574 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571 ... SonSon
5731 sonuçtan 5.601 ile 5.610 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Alıntı terran48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş bulduk. Ben Yalova da ikamet ediyorum. Evet whatsapp grubu.
    Whatsapp konusunda biz biraz farklı düşünüyoruz. Forum kültürünü öldürüyor sanki?

Merhabalar,

Gokhan ben.
    3 yasindan beri (1977) Kayak, 1995'den beri Snowboard yapiyorum.
    Kalabalik pist hic sevmedigimden mumkun oldukca hafta ici gitmeye calisiyorum.
    Saygilar

Alıntı SnowGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Gokhan ben.
    Saygilar
    Hoşgeldin Gökhan. Gerçekten en güzelini yapıyorsun. Hele ki haftaiçi bi Sarıkamış tadından yenmez.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam hoşgeldiniz. Ben şimdi dümdüz bodozlama çok süratle kayıyorum benden yarışçı olmaz mı?

Hoşbulduk Maverick,teşekkür ederim. Öncelikle kimseyi sınamak haddimize değil tabiki ama soruna cevap vermek gerekirse sen yıllardır kayak yapıyorsun bildiğim kadarıyla, 6 ile 65 yaş aralığında sağlıklı yürüyebilen herkes doğru teknikleri öğrenip tadbik ettiği müddetçe ,il yarışları ve ulusal yarışlara sıralamalara önce girip yarışma hakları ve şansları kazanabilir,sporcu olabilirler.

Hocam çok iyi olur. Sezon içerisinde bi oturup çay kahve içelim. Sen de İStanbul'dasın zaten.
    İnşallah müsait bir zamanımızda sen ve değerli ekibinizle tanışmak kısmet olur.

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk Maverick,teşekkür ederim. Öncelikle kimseyi sınamak haddimize değil tabiki ama soruna cevap vermek gerekirse sen yıllardır kayak yapıyorsun bildiğim kadarıyla, 6 ile 65 yaş aralığında sağlıklı yürüyebilen herkes doğru teknikleri öğrenip tadbik ettiği müddetçe ,il yarışları ve ulusal yarışlara sıralamalara önce girip yarışma hakları ve şansları kazanabilir,sporcu olabilirler.

İnşallah müsait bir zamanımızda sen ve değerli ekibinizle tanışmak kısmet olur.
    Anladım hocam. Yaş sınırı olmaması iyiymiş. Ama işim gereği yarışma olayı çok zor benim için. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Anladım hocam. Yaş sınırı olmaması iyiymiş. Ama işim gereği yarışma olayı çok zor benim için. En kısa zamanda görüşmek üzere.
    İlerleyen zamanda Denemeni ve ertelememeni tavsiye ederim.Türkiye'de özellikle illerin çoğunda düzenlenen yarışlarda orta düzey kayak bilen çoğu kişi çoğu zaman derece sahibi olabiliyor. O ortamı ve heyecanı yaşamak emin olun bu spor ile ilgili çok farklı bir tutku yaratabiliyor.

Alıntı terran48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Ben 36 yaşında 3 yıldır snowboard yapan biriyim. Mümkün olduğunca Uludağ veya Kartalkaya ya gitmeye çalışıyorum.
    Acaba burada wp grubu varmı? Varsa katılmak isterim.
    Herkese kazasız sorunsuz bol eğlenceler....
    terran48 hoşgeldin forumumuza...watsupp forum katili olduğundan biz karşıyız Mutlaka bazı üyeler arasında lokal iletişim vardır..Ama Kartutkusu olarak WP grubu yok ...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Merhabalar,

Gokhan ben.
    Saygilar
    SnowGo, hoşgeldiniz...Hafta içi gidebildiğine göre iş güç yok herhalde
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Merhabalar,

Gokhan ben.
    Saygilar
    Hoş geldin Snow Go. Hafta içi gittiğin merkezler hangileri.
    Bende hafta içini seviyorum. Hatta bu sene bir haftamı komple Sarıkamış a ayırdım. 15 Tatil öncesi de çocukları Davraz a götüreceğim bir hafta.

Alıntı KAYAKHAKEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlerleyen zamanda Denemeni ve ertelememeni tavsiye ederim.Türkiye'de özellikle illerin çoğunda düzenlenen yarışlarda orta düzey kayak bilen çoğu kişi çoğu zaman derece sahibi olabiliyor. O ortamı ve heyecanı yaşamak emin olun bu spor ile ilgili çok farklı bir tutku yaratabiliyor.
    Kesinlikle katılıyorum. Ama orada yaşayacağım ufak bir sakatlık, kaza işimi çok etkiler hatta ciddi sıkıntı yaşatır bana.

Bu Konudaki Etiketler