Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 557
Sayfa 557/574 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567 ... SonSon
5731 sonuçtan 5.561 ile 5.570 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Yeni katılan dostlar hoşgelmişler 🌹🌹🍺
    İynem pas attı bize başımızla beraber 😁
    İ
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni katılan dostlar hoşgelmişler 🌹🌹🍺
    İynem pas attı bize başımızla beraber 😁
    İ
    Senin gibi bir hoca'nın olduğunu bilseler...Ben olsam peşinden ayrılmazdım..
    Bir tek Maverick'te başarılı olamadın....Naapcen işte
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin gibi bir hoca'nın olduğunu bilseler...Ben olsam peşinden ayrılmazdım..
    Bir tek Maverick'te başarılı olamadın....Naapcen işte
    Valla Mave farklı vesselam Pist başında : Hocam şöyle...vıııınnnn Pist sonunda :mi yapacaktık diyor yaw
    fren yok adamda
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Merhaba arkadaşlar ben Erzincan dan bir snowboard sever olarak aranızdayım. Herkeside Erzincan Ergan kayak merkezine beklerim burda hiç kaymadınız ise kaydım demeyin ))

Alıntı ilkrturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben Erzincan dan bir snowboard sever olarak aranızdayım. Herkeside Erzincan Ergan kayak merkezine beklerim burda hiç kaymadınız ise kaydım demeyin ))
    aramıza hoş geldin ilkrturan , Erzincan Ergan kayak merkezi konumuz üzerinden bizi daha detaylı aydınlatır mısın ? Varsa fotoğraf ve videolar la süper olur

http://www.kartutkusu.com/forum/show...gan#post246797

Herkese selamlar, Sivas'tan bir snowboard tutkunu olarak aranıza katılıyorum. Sivas'ta yeni sayılabilecek Yıldız dağı kış sporları tesisi olmasına rağmen ağırlıklı olarak Erciyes'te kayıyorum. Sezonun açılmasına ramak kala heyecan tavan yaptı, bünye sürekli snowboard hakkında konuşmak istediği için ekibe dahil olayım dedim. Herkese şimdiden bol karlı bir sezon diliyorum.

Alıntı broozkan__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, Sivas'tan bir snowboard tutkunu olarak aranıza katılıyorum. Sivas'ta yeni sayılabilecek Yıldız dağı kış sporları tesisi olmasına rağmen ağırlıklı olarak Erciyes'te kayıyorum. Sezonun açılmasına ramak kala heyecan tavan yaptı, bünye sürekli snowboard hakkında konuşmak istediği için ekibe dahil olayım dedim. Herkese şimdiden bol karlı bir sezon diliyorum.
    Hoş geldin broozkan Gerçekten hepimizin içi kıpır kıpır etmeye başladı bu günlerde. Sezon açılsa da kaysak artık diye tırmalamaya başladık

merhabalar ben huseyin yilmaz ,istanbulda yaşıyorum. şimdiye kadar uludağ,palandöken, kartepe ve trysil de kayak yaptım. kısmetse bu sene sarıkamış ve kartalkaya planım var.

Alıntı huseyinyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben huseyin yilmaz ,istanbulda yaşıyorum. şimdiye kadar uludağ,palandöken, kartepe ve trysil de kayak yaptım. kısmetse bu sene sarıkamış ve kartalkaya planım var.
    Hoş geldin Hüseyin Hem Sarıkamış hemde Kartalkaya'yı şiddetle tavsiye ederim. Bende bu sene hiç gitmediğim Davraz a gideceğim.

Alıntı broozkan__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı huseyinyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hoşgeldiniz..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Bu Konudaki Etiketler