Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 555
Sayfa 555/574 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565 ... SonSon
5731 sonuçtan 5.541 ile 5.550 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maverick şifreli mi konuşuyorsun ? Çok çalışmaktan yazı yazmaya halin kalmadı ellam...
    Sorma abi. Kafa bi milyon
    Alıntı alihan11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben alihan 2 yıldır snowboard yapıyorum istanbul halkalıda yaşıyorum saygılarımla
    Hosgeldin Alihan.
    Alıntı fatih_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar ...
    Ben İstanbul'dan 35 yıllık Fatih. Bu spora esasen geçen sene başladım ve bu sene kayağıdır kaskıdır derken iyiden gaza gelip sermayeyi yükledim ) Umarım boşa gitmez ...!!
    Hosgeldin Fatih. Guzel yatirim yapmissin. Kendi malzemeni kullanmak her zaman daha guvenli ve konforludur. Kayagi secerek dogru bir tercih yapmissin. Turlarda seni aramizda gormek dilegiyle.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım. ben bir defa rusyada snow board yaptım hayatımda ilk kez yaptım...7 kere falan düştüm her tarafım çok ağrıdı ama cok keyif aldım.ve devam etmek istiyorum...nasıl yardımcı olabilirsiniz? siz tecrübeli arkadaşlardan yararlanmak isterim....bu arada 32 yasındayım deniizliden yazıyorum...Santiye fiirmasında calısıyorum...

Alıntı playermemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım. ben bir defa rusyada snow board yaptım hayatımda ilk kez yaptım...7 kere falan düştüm her tarafım çok ağrıdı ama cok keyif aldım.ve devam etmek istiyorum...nasıl yardımcı olabilirsiniz? siz tecrübeli arkadaşlardan yararlanmak isterim....bu arada 32 yasındayım deniizliden yazıyorum...Santiye fiirmasında calısıyorum...
    Aramıza hoşgeldin.

Ben bu işe başlarken muhakkak ders alınması taraftarıyım. Temellerini profesyonel birinden alırsan, üstüne koymak daha kolay oluyor.

Bizle geleceğin turlardan birinde ders alırsın. Bazı şeyleri oturttuktan sonra boardcu arkadaşlarımız da sana yardımcı olacaktır.

Merhaba Arkadaşlar,

Yazılım Uzmanıyım. Istanbulda yaşıyorum. Bekar ve kendi başımın çaresine bakıyorum
    Hayatımda Seyahat, Motosiklet ve Snowboard önemli yer tutmakta.
    Bir kere kaydığım pistte bi daha kayamıyorum. Kaysam da aynı zevki alamıyorum. Bu yüzden maddi imkanlarım yettiği kadar her seferinde farklı bir merkezde kaymayı planlıyorum.

Şuana kadar geçen seneden başlamış olmak üzere Kartalkaya, Uludağ ve Kayseri'de board yapma imkanım oldu. Erzurum için yaptığım plan EYOF a denk gelmesinden ve uçağın 1 gün geçikmesinden dolayı Erzurum'da sadece cağ kebabı yemeye gidebildim 2018 senesi için yılbaşı planı olarak Sarıkamış'ı planladım. Sonrasında Alplerde kaymak için araştırma yapıyorum.

Her Istanbul'da yaşan biri gibi ruh halim değişken olmakla birlikte temel davranış biçimim karşımdakini empati etme üzerine. Birlikte yurtdışı kayak planları yapabileceğim arkadaşlarım olması güzel olurdu. Beraber eğlenebileceğimiz kar tutkunu dostlarla tanışmak isterim.

Alıntı kayakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Yazılım Uzmanıyım. Istanbulda yaşıyorum. Bekar ve kendi başımın çaresine bakıyorum
    Hayatımda Seyahat, Motosiklet ve Snowboard önemli yer tutmakta.
    Bir kere kaydığım pistte bi daha kayamıyorum. Kaysam da aynı zevki alamıyorum. Bu yüzden maddi imkanlarım yettiği kadar her seferinde farklı bir merkezde kaymayı planlıyorum.

Şuana kadar geçen seneden başlamış olmak üzere Kartalkaya, Uludağ ve Kayseri'de board yapma imkanım oldu. Erzurum için yaptığım plan EYOF a denk gelmesinden ve uçağın 1 gün geçikmesinden dolayı Erzurum'da sadece cağ kebabı yemeye gidebildim 2018 senesi için yılbaşı planı olarak Sarıkamış'ı planladım. Sonrasında Alplerde kaymak için araştırma yapıyorum.

Her Istanbul'da yaşan biri gibi ruh halim değişken olmakla birlikte temel davranış biçimim karşımdakini empati etme üzerine. Birlikte yurtdışı kayak planları yapabileceğim arkadaşlarım olması güzel olurdu. Beraber eğlenebileceğimiz kar tutkunu dostlarla tanışmak isterim.
    Hoşgeldin. Sarıkamış'ı bizimle ortak tarihte ayarlasaydın mutlu olurduk.

Sezona merhaba buluşmasına muhakkak bekleriz.

Empati. Herkesin dert yandığı ama kimsenin kolay kolay yapamadığı.

Merhaba Arkadaşlar
    Benim adım Enis orta seviye Kayak yapıyorum.Ankarada yaşıyorum,iş güvenlik malzemeleri satıyorum.Bu sene her iki haftada bi kayak yapmayı planlıyorum

Alıntı enisiso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar
    Benim adım Enis orta seviye Kayak yapıyorum.Ankarada yaşıyorum,iş güvenlik malzemeleri satıyorum.Bu sene her iki haftada bi kayak yapmayı planlıyorum
    Enis, hoş geldin aramıza.
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Aramıza hoş geldiniz arkadaşlar, size yeni sezonda bol bol kayabileceğimiz güzel dostluklar diliyorum.
    Bu arada bende lokasyonumu İzmir olarak değiştirmiş bulunuyorum

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar isim Levent, yaş 38 Ankara’lıyım. Ortaderece snowboard yapıyorum diyebiliriz. Herkese bol karlar.

Bir Ankaralı olarak bu sene bende 2 haftada bir en yakın lokasyon olan kartalkaya ya gitmeyi planlıyorum.

Bu Konudaki Etiketler