Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 501
Sayfa 501/574 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon
5731 sonuçtan 5.001 ile 5.010 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Taze Üyeden Selamlar

Hoşgeldin tigristiara,

Bugünden sonraki kayma hayatında sana başarılar dilerim, umarım eğlenirsin.

İyi forumlar
    Konu oliver_han tarafından (13-12-2013 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: konu birleşmesi
    SkateBanana candır...

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Iyi akşamlar ben ümmühan 28 yaşindayim reklam tasarimcisiyim ve kayma sporu yapmak istiyorum ama bunu yapabilmek icin çevrem çok fazla yok bana yardimci olmaniz konusunda sizden yardimlarinizi bekliyorum

Ümmühan hoşgeldin aramıza,kayağa veya board'a yeni başlayacaksınız arkadaşlar mutlaka yardım edeceklerdir fakat ilerisi için eğer bütçeniz uygun olursa temel eğitimi profesyonel eğitimciden almanız çok doğru olacaktır
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

baba buyuksun...

Alıntı ummuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar ben ümmühan 28 yaşindayim reklam tasarimcisiyim ve kayma sporu yapmak istiyorum ama bunu yapabilmek icin çevrem çok fazla yok bana yardimci olmaniz konusunda sizden yardimlarinizi bekliyorum
    Aramıza hoşgeldin ümmühan,doğru yerdesin..daha önce hiç kaydınmı?

Arkadaşlar heş geldiniz, hepinize iyi forumlaarr..

Merhabalar herkese,

Onur ben. 29 yasindayim. Mobile Game Developer'im. H.sonu kartalkaya turundada tanisma firsatim oldu bir kacinizla. Kayanin arkasindaki koltukta onatla birlikteydik ( Koltuk no 27 - 28 ). Bundan sonraki organizasyonlara katilmaya calisacagim. Board tavsiyeleri icin bol bol rahatsiz edicem sizi

Sevgiler.

Alıntı Lako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese,

Onur ben. 29 yasindayim. Mobile Game Developer'im. H.sonu kartalkaya turundada tanisma firsatim oldu bir kacinizla. Kayanin arkasindaki koltukta onatla birlikteydik ( Koltuk no 27 - 28 ). Bundan sonraki organizasyonlara katilmaya calisacagim. Board tavsiyeleri icin bol bol rahatsiz edicem sizi

Sevgiler.
    Aramiza hoş geldin lako .development icin doğru yerdesin . Şimdi sıra mavi hap mı kırmızı hapmi tercihinde bulunmakta keyifli forumlar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Alıntı Lako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese,

Sevgiler.
    hoş geldin Lako, maç için de ayrıca teşekkür ederiz.

Ne demek efendim, bol bol izleriz bundan sonra kismetse

Bu Konudaki Etiketler