Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 454
Sayfa 454/574 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
5731 sonuçtan 4.531 ile 4.540 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Merhaba Arkadaşlar;

Bende aranıza yeni katıldım. Kartutkusuna katılmamın amacı, hem sizler gibi bu işe gönül vermiş arkadaşlarımız ile birlikte olmak hemde zaman zaman markalarımız, mağazalarımız, ürünlerimiz ve genel olarak kış sporları ile alakalı sorabileceğiniz soru yada paylaşacağınız şikayetlerinize elimiz erdiğince dilimiz döndüğünce cevaplamak ve sizlere yardımcı olmaya çalışmak. Umarım hepimiz için bol karlı ve kış sporlarının keyfini doyasıya çıkarabileceğimiz bir sezon dilerim.
    Herkes Ölür Ama Herkes Yaşamaz.... FREEDOM!!!!!!!!

Alıntı FreedomŞaşkınbakkal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;

Bende aranıza yeni katıldım. Kartutkusuna katılmamın amacı, hem sizler gibi bu işe gönül vermiş arkadaşlarımız ile birlikte olmak hemde zaman zaman markalarımız, mağazalarımız, ürünlerimiz ve genel olarak kış sporları ile alakalı sorabileceğiniz soru yada paylaşacağınız şikayetlerinize elimiz erdiğince dilimiz döndüğünce cevaplamak ve sizlere yardımcı olmaya çalışmak. Umarım hepimiz için bol karlı ve kış sporlarının keyfini doyasıya çıkarabileceğimiz bir sezon dilerim.
    Hoşgeldin aramıza. Değerli paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Yeni uyelerimiz hepiniz hosgeldiniz, ne iyi yaptiniz da geldiniz.

İyi forumlar arkadaslar...

Alıntı FreedomŞaşkınbakkal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;

Amin diyelim dilimizi ısıralım Hoşgeldin aramıza
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

merhaba arkadaşlar,

geçen sene board yapmaya başladım. bu sene kendi ekipmanlarımla kayıyorum. nickim snowrock en sevdiğim iki şeyi yanyana getirdim snow ve rock müzik 24 aralıktaki turda aranızdaydım uzun süredirde forumdayım topiği görünce bende kendimi bir tanıtayım dedim. adım Göksel. yazılım uzmanıyım. aranızda olmaktan mutluyum
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şunu merak ediyorum; Sezon başlangıcında ve içinde acaba günde kaç kişi üye oluyor ve toplamda bir sezonluk katılım kaç kişiye ulaşabiliyor? Nasıl ama dehşet soru Emrah gelde çık işin içinden
    formun altlarında kalmasın bu soru
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,

geçen sene board yapmaya başladım. bu sene kendi ekipmanlarımla kayıyorum. nickim snowrock en sevdiğim iki şeyi yanyana getirdim snow ve rock müzik 24 aralıktaki turda aranızdaydım uzun süredirde forumdayım topiği görünce bende kendimi bir tanıtayım dedim. adım Göksel. yazılım uzmanıyım. aranızda olmaktan mutluyum
    Aramıza hoş geldin, KT ailesinin muhabbeti, sıcak ortamında iyi forumlar, iyi sezonlar.
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

merhaba arkadaşlar,

Hoşgeldin snowrock, aramıza katıldığın için bizde mutluyuz
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

merhaba arkadaşlar,

Hosgeldin Goksel. Nerede ikamet ediyorsun?

hoşbulduk sıcak karşılama için hepinize teşekkür ederim. anadolu yakasındayım ataşehir tarafı
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Bu Konudaki Etiketler