Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 3
Sayfa 3/574 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
5731 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

ali_emre
    Ziyaretçi

Standart Ynt: Kendimizi Tanıtalım & Tanışalım

palandokene gıtmedım hıc bu sene ınsallah gıderım bı terslık olmazsa....herkes kendı mekanından mangalcılarını getırsın ıstanbulda kapıstıralım hangısı daha uzman hangısı daha cabuk pısırıyooo

Alıntı khaledome Nickli Üyeden Alıntı
    dostum senle çok ortak yanımız var, bende bahçeşehirdeyim, valla gidelim bulgaristana beraber, benim araba da dizel, 2 saatte ordayız.
    sozlukte başlık açtım, altına entry gir bari.
    yapalım bişeyler valla, bu tarafta oturan bir de memet1987 nickli arkadaş var. bu arada gerçekten ekşisözlük yazarı değilim şahan'ın programında vardı ya bi tip ondan şeyettim :D
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

palandöken'e bende çok gitmek istiyorum, kar yağsa bi.
    gidenlerden aldığım yorumlara göre mutlaka gitmelisin diyorlar.

Board&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ROSSIGNOL TEMPTATION 148<br />Bağlama&nbsp; ROSSIGNOL UNIT PACK<br />Bot&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; VANS MANTRA BLACK/VIOLET<br /><br />Maltepe|İstanbul

ben de hep olumsuz yorum duydum..
    hic agac yok, cig tehlikesi yuksek gibi..

ali_emre
    Ziyaretçi

arkadaslar bugun polat otelden aradılar benı sadece 2 kısılık oda kalmıs yılbası balosu dahıl 255 ytl gecelık fıyat hersey dahıl sıstemde calısıyolarmıs...fıyatın ıcınde skıpasslerde warms...30 aralık gırıs 4 ocak cıkıs olucak sekılde bende yrna kadar opsıyon ıstedım.....su an kar yagmakta oldugunu soledı ve yagısın dewam edecegını soledı bana bılgınıze.
    hatta sıze numarasını verıyım ıstersenız ararsınız...
    0533 234 46 90 Manolya Hanım.....

MERHABA ARKADAŞLAR
    ADAPAZARINDAN SELAMLAR.EŞİMLE BEN SNOWBOARDÇUYUZ

Palandokeeen bembeyaz
    Cogu kistir, yazi az
    Hadi geel erzurumaaa geeel
    2001 yilindan beri Palandoken'e tam 17 kez gitmisim (miles&miles kartinin ekstresindeki ucuslardan saydim gecen) Cogunda da asagida, polat otelde kaldim, dedemanin yeri bir baskadir gerci. Agac olmadigi dogru fakat onun da ayri bir guzelligi var. Tepeye cikip etrafiniza baktiginizda koca bir kulah vanilyali dondurmanin uzerindeki yavru karinca gibi oluyorsunuz
    Cig tehlikesine gelince, o off-pist kayanlar nedeniyle oluyor. Ozellikle boardculari pist disina cikmamalari icin uyariyorlar. Zaten boardcular, hatta mukavemetciler icin bile ozel pistler var. Ben herkes bir kez gitmeli, gormeli derim... Bu arada, alandan otele taksi ne kadar tutar, erzurumda nereler gezilir gorulur, cag kebabinin iyisi nerede yenir, gercek oltu tasi sahtesinden nasil ayirt edilir, meshur kadayif dolmasinin icindeki findik mi fistik mi ceviz midir, merak ettiginiz her seyi sorabilirsiniz. O kadar gittim geldim, bir ise yarasin bari
    Ali Emre, gidersen sana da simdiden iyi eglenceler, bol karlar

Hepinize merhaba .Öncelikle siteyi hazırlayıp bu ortamı bizlere hazırlayanlara teşekkür ederim. :Üyelerin yaş ortalamasına baktığımda girmekte tereddüd ettim ama önemli olan yaşım değil ortak tutkumuz dedim ve aranıza katıldım.Belki bu yazdıklarım genişleyen üye sayısıyla anlamsız olacak ama şu an yaşça en büyük benim .Kendi becerimle öğrendiğim kayak birsüre sonra tutkum oldu .Ortalama 15 senedir fırsat buldukça kayıyorum.

Adnan Kamil
    Adnan Kamil Ender&nbsp; 1964&nbsp; A rh(+)&nbsp; ISTANBUL

Aramıza hoşgeldiniz ,

Yaşınız değil tutkunuzun gençliği önemli bizler için ayrıca inşallah bizlerde 42 yaşımızda bu tutkumuzu içimizde yaşatıyor olabiliriz

Kayağa yeni başlayan yada başlayacak arkadaşları deneyimlerinizden mahrum etmeyeceğinizi umuyorum.

Saygılar

herhalde en küçük kayakçı benim 15 yaşındayım ankarada yaşıyorum lise 1 öğrencisiyim kayağa geçen sene başladım ilk olarak uludağda kaydım sonra kartalkayaya geçtim çok kısa zamanda kendimi geliştirdim öyle ki kartalkaya da köroğlu pistinden bile kaymaya başladım.sık sık kayağa gidemiyorum fakat gittiğim zaman dönmek bana çok zor geliyor kayakçı arkadaşlar olarak sitemize daha çok insan katarsak belki paylaşımlarımız çoğalır çünkü çoğu zaman forumda yeni mesaj göremiyorum herkese sevgiler

Bu Konudaki Etiketler