Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 2
Sayfa 2/574 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
5731 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

kite
    Ziyaretçi

Standart Ynt: Kendimizi Tanıtalım & Tanışalım

merhaba
    Adım Oguz

istanbul beşiktaşta oturuyorum
    Siteyi çok beğendim
    Kim hazırladıysa tebrikler
    1 yıldır seyrekde olsa snowboard yapıyorum

Merhaba,

Benim adım Özgür. Eşim Semra, Eskişehir'de yaşıyoruz. Ben Gazeteciyim eşim Öğretmen.

Kayak Sporuyla geçen sene tanıştık. Geçtiğimiz sezon Ilgaz ve Uludağ'a gittik.
    Bu sezon Davraz, Kartalkaya ve Bozdağ'ı hedefliyoruz.
    Kayakla tanıştığımızdan beri, kışı daha bi sever olduk.

Siteyi hazırlayanlara teşekkürler. Ellerinize sağlık.
    özgür

SeLaMmM
    ben Ok@n 21 yasındayım IsPaRTaLıYIM ve İzMirDe ögrencıyım 2 senedır snowboard yapıyorum IsParTalı oldugum ıcın 2 senedır full sezon DaVrAsTa kaymaya calısıyorum DaVRaS IspaRTAda oldugu ıcın solemıyorum gercekten guzel pıstlerı war ve kar kalıtesının guzel oldugunu sölüyolar dısardan gelenler. DavRasa gelmek ısteyen arkadaslara tavsıye ederım hıc dusunmeden gelsınler yardımcı da olurum yanii her konuda... ;D
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

adım saygın. bahçeşehir'de oturuyorum. kartalkaya süper ama bahçeşehir'e yakınlığı nedeniyle bu sene bulgaristan'daki kayak merkezlerine gitmeyi umuyorum. hobilerim board yapmak ve yemek yemektir. t-bar'lara mahkum olmak, inemeyeceğim tepelere çıkmak fobilerim arasında. agresifim. ekşisözlük yazarıyım...
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Merhaba, Ayşe ben. Beşiktaş'ta yım. Gayrimenkul üzerine çalışıyorum. Geçen sene kaymaya başladım. Uludağ ve Kartalkaya'dan sonra bu sene Ilgaz ve Erciyes'i keşfetmeyi düşünüyorum. Süper bi şeymiş bu kayak, herkese tasiye ederim, lakin bu sene biraz sıcak geçecek gibi duruyor :-[

Alıntı sygnylmz Nickli Üyeden Alıntı
    adım saygın. bahçeşehir'de oturuyorum. kartalkaya süper ama bahçeşehir'e yakınlığı nedeniyle bu sene bulgaristan'daki kayak merkezlerine gitmeyi umuyorum. hobilerim board yapmak ve yemek yemektir. t-bar'lara mahkum olmak, inemeyeceğim tepelere çıkmak fobilerim arasında. agresifim. ekşisözlük yazarıyım...
    dostum senle çok ortak yanımız var, bende bahçeşehirdeyim, valla gidelim bulgaristana beraber, benim araba da dizel, 2 saatte ordayız.
    sozlukte başlık açtım, altına entry gir bari.
    kayak / baglama /bot /baton = FISCHER

ali_emre
    Ziyaretçi

bayram dısında ılgazı tavsıye ederım neden dersenız yurdum ınsanı orda cok yaratıcı helekı kurban bayramında pıstın kenarında mangal yaparlarsa yada telesıejle cıkıp yaya ınerlerse sasırmayın...kı yuruyenler dleı edıyolar benı kostebek yuvası gıbı oluyo pıstler o zaman

İlgaz'da bir de orduevi var. Kayak bilen askerler komutanlarina ders veriyor. "Kendini one verme, komutanim, one vermee, komutanim" falan diye gecebilirler pistte yaninizdan. Zaten benim bildigim iki tane pist, iki-uc otel var. Ben İlgaz dagbasi diye bir otelde kalmistim. Onun disinda gidicek, yapicak baska bir sey yok. Sadece gece pistte kizak kaymak inanilmaz zevkli

ali_emre
    Ziyaretçi

oyle deme nazlı yaa bende ılgaza gıdıyorum hersene mountaın resortteyım ve kutuk barımız war
    sanırım kayak merkezlerınde kı tek turku bardır

asker konusuna gelınce eger egıtıme denk gelırsenız kayak pıstınde bır grup mavı gıyınen askerler zırveye yuruyerek cıkarken gorursunuz...askerlere telesıej yasak

Kutuk turku bar Cok sekerdir kesin. Bu arada mangal dedin de, hickimse palandokendeki mangalcilarin eline su dokemez, valla. Pazar gunu ya da bayram oldu mu, nufusun yarisi dagda mangal yapiyor sanirim. Gittin mi hic palandokene? Benim en ennnnn cok sevdigim yer aslinda. Resmim de oradan, zirve, ejder tepesi 3176! Hava acik oldugunda manzara hic bir yere benzemez

Bu Konudaki Etiketler