Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 11
Sayfa 11/574 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
5731 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Ynt: Kendimizi Tanıtalım & Tanışalım

Alıntı mericos Nickli Üyeden Alıntı
    daha yeni gordum de hosgeldin oncelikle, ben de gazi deyim hangi bolum senin mert?
    pişt gazi liler geçen yılki üniversiteler arası yarışa katıldınız mı???
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

yok ben bu sene girdim daha gaziye ve snowboard etkinligi varmı uni de bilmiyorum ... mericos ben carsamba sabahtan maltepe kampusune gelicem gibi gorunuyo orada olursan gorusebiliriz ufak bi isim var oradan golbasına gecicem
    board ---------- burton clash 07 -----<br />&nbsp; baglama-------- burton freestyle---------- <br />bot -------------- burton tribute------------------

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı
    pişt gazi liler geçen yılki üniversiteler arası yarışa katıldınız mı???
    bende bu yil girislerdenim tuni. aslinda okulda snowboard grubunu sordum ama olmadigini soylediler. yoksa yarislara katilmayi isterim

Alıntı mert06 Nickli Üyeden Alıntı
    yok ben bu sene girdim daha gaziye ve snowboard etkinligi varmı uni de bilmiyorum ... mericos ben carsamba sabahtan maltepe kampusune gelicem gibi gorunuyo orada olursan gorusebiliriz ufak bi isim var oradan golbasına gecicem
    bende orada olucam carsamba msn den eklerim seni konusruz.
    ~~ Burton Dominant 156 ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Meric Akbay<br />&nbsp; &nbsp; ~~ Burton Freestyle ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Ankara<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; ~~ Vans Mantra ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 0 RH (+)

kendi malzemen var ise. git konuş bende katılmak istiyorum de..
    en kötüsü bedavaya tatil yapmış olursun...
    http://www.univspor.org.tr/pages/yur...2007/kayak.htm
    bak burda geçen yıl yarış sonuçları var. gazi den boardçu yok ama kayakçı var.. o yüzden benim malzemem var bende katılmak istiyorumn de baskı yap. onlar senin yıl paranı kalacak yeri falan karşılamak zorundalar. zaten büyük ihtimalle kayakçılar ile birlikte bi otobüs veya minübüs tarzı bi araçla götür üni sizi....
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı
    kendi malzemen var ise. git konuş bende katılmak istiyorum de..
    en kötüsü bedavaya tatil yapmış olursun...
    http://www.univspor.org.tr/pages/yur...2007/kayak.htm
    bak burda geçen yıl yarış sonuçları var. gazi den boardçu yok ama kayakçı var.. o yüzden benim malzemem var bende katılmak istiyorumn de baskı yap. onlar senin yıl paranı kalacak yeri falan karşılamak zorundalar. zaten büyük ihtimalle kayakçılar ile birlikte bi otobüs veya minübüs tarzı bi araçla götür üni sizi....
    oyle bir sey varsa okulla konusurum kesin.
    ~~ Burton Dominant 156 ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Meric Akbay<br />&nbsp; &nbsp; ~~ Burton Freestyle ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Ankara<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; ~~ Vans Mantra ~~&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 0 RH (+)

Benim adım Erhan,siteye geçen sene üye olmuştum pek aktif olamadım,bu sene olcucam inş. :D
    Normalde ankarada yaşıyorum ama 3 senedir kayserideyim üniversiteden dolayı. 2 senedir kayak yapıyorum bu sene direk boardla başlıycam,kayak devrini kapatıyorum

Selamlar..

Ben Faruk,

34 yasindayim Münihte kaliyorum.Dogum yerim Kars/Sarikamis.Sarikamisa gitmenizi o muhtesem sari cam agaclari arasinda keyifli bir tatil gecirmenizi tavsiye ederim.

Atomic SX7

hşgldn aramısa :D

Tesekkür ederim.
    Atomic SX7

Merhabalar
    Ben Cenker 29 yaşındayım, İstanbulda bir denizcilik firmasında pazarlama müdürü olarak çalışıyorum .

Snowboarda geçen yıl başladım. Daha önce hiç kayak - board yapmamıştım. Çevremdeki insanların ve hocaların "önce 3-5 sene kayak yap sonra boarda geçersin" tavsiyelerine inat >:( Ilgazda 1 hafta snowboard öğrenmeye çalıştım. İyi bildiğimi söyleyemem, maalesef tam biraz ilerletmeye başladığımda tatilim bitti ve geri dönmem gerekti. Yazı zor geçirdim. Bir an önce kaldığım yerden devam etmek ve snowboard'un özgürlüğüne kavuşmak istiyorum. Sport pointten takımları aldım sezonu açmak için sabırsızlanıyorum...

hepinize selamlar

Bu Konudaki Etiketler