Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 488
Sayfa 488/574 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon
5731 sonuçtan 4.871 ile 4.880 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Cevap: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Alıntı deli dumrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok bu hafta sonu istanbuldaydım ben
    hmm peki o zaman,hoşgeldin foruma, birde bende tbar'dan çıkamıyorum, sorun yok, boarda devam onuda öğreniriz elbet...
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Alıntı Orhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat et, her an her yerde bir kartutkusu üyesiyle karşılaşabilirsin; fişlenmeden geç sen ski'ye! :P

Sent from my iPhone using Tapatalk
    evet ya riskliymiş bu iş, forum hayatı boyunca t bar magduru boardcu olarak anılmak var Ama en azından bu sezon sonuna kadar denemeye devam ederim

Alıntı blg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmm peki o zaman,hoşgeldin foruma, birde bende tbar'dan çıkamıyorum, sorun yok, boarda devam onuda öğreniriz elbet...
    hoşbulduk tekrar

Alıntı deli dumrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk tekrar
    hoşgeldiniz arkadaşlar. Bu kayakçıların laflarına aldırmayın. Evet kayağı daha kolay öğrenirsiniz ancak sonra kayağı bırakıp Snowboarda geçmek zorunda kalırsınız. Yani dönüp dolaşıp geleceğiniz yer yine burası. Snowboard son nokta
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz arkadaşlar. Bu kayakçıların laflarına aldırmayın. Evet kayağı daha kolay öğrenirsiniz ancak sonra kayağı bırakıp Snowboarda geçmek zorunda kalırsınız. Yani dönüp dolaşıp geleceğiniz yer yine burası. Snowboard son nokta
    ) Kadir inanır moduna geçmek istiyorum.......
    Yalaaaannnnn Yalannnnn söylüyorsunn..... Bırak boardu, rahatça kaymanın zevkini çıkarmak varken, neden düşüp kalkasınki.....
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Merhabalar arkadaşlar.
    Ben Ruslan Admar, İstanbul / Bahçelievler'de ikamet etmekteyim. Kayaktan snowboarda geçeli ikinci senem oldu.

Alıntı hitittransfer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar.
    Ben Ruslan Admar, İstanbul / Bahçelievler'de ikamet etmekteyim. Kayaktan snowboarda geçeli ikinci senem oldu.
    Hoşgeldin hitittransfer,
    Diğer sitede bulunman için link vermene gerek yok, isteyen arkadaşlar zaten link olmadan da nickinden bulabilirler.
    Bu sebeple linki sildim

Keyifli forumlar..

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin hitittransfer,
    Diğer sitede bulunman için link vermene gerek yok, isteyen arkadaşlar zaten link olmadan da nickinden bulabilirler.
    Bu sebeple linki sildim

Keyifli forumlar..
    Noted. thanks.

Standart Re: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

hosgeldin ruslan,

universitede kimliginde ruslan adi yazili bir dostum vardi ancak arslan adini kullaniyordu. sanirim sen ruslan'i tercih ediyorsun...

Herkese merhabalar,

Adım Mesut Çalışkan 15 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum ve tahmin ettiğiniz gibi öğrenciyim. Yaklaşık iki yıldır kayak yapıyorum ve foruma bilgi edinmek ve kendimi geliştirmek için üye oldum. İki sene önce de forumu takip ediyordum fakat kaydolma şansım maalesef olmadı. Bugüne kısmetmiş. Herkese iyi forumlar
    Genç Kayak ve Bisiklet Tutkunu

Bu Konudaki Etiketler