Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım - Sayfa 183
Sayfa 183/574 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
5731 sonuçtan 1.821 ile 1.830 arası

Konu: Kendimizi Tanıtalım / Tanışalım

Standart Ynt: Kendimizi Tanıtalım & Tanışalım

hepinizi facebook grubumuza da bekliyoruz

http://www.facebook.com/home.php?#/g...gid=6440029383
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

herkese merhaba board askı bende gecen senenın sonuna dogru basladı bu sene ılk karın ercıyese dusmesıyle kayserıye gıttım ve gercekten bır tutku olmaya basladı bu arada sarp ben adanadan

bende alp bursadan hos geldinnn erciyes nasil su an iyimi bizim için pistleri hazir la :D
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Merhaba arkadaşlar. cok uzun zamandır ayrı kaldım. Adım, Kayhan. Kısacası; askeri pilot iken istifa ederek hava yolları için beklemeye gectim. Sektörde değişiklik yapıyorum ve boştayım. Ve dağlara kaçmaya ihtiyacım var, davetlere, turlara açığım. snowstorm ve snowhawk ' a selamlar. Herkese bol karlı günler...

Merhaba arkadaşlar, ben de bir kar tutkunuyum. İsmim Galip. Ankara'da yaşıyorum. Ankaradan kartalkaya, erciyes ve ılgaz'a yapılacak konaklamalı veya günübirlik turlara zamanım uygun olduğu sürece bende katılmak istiyorum. Haftasonları hep uygunum, haftaiçi ise işten izin alarak konaklamalı olarak katılım sağlayabilirim. Dağlarda görüşmek üzere...
    Kayak: Rossignol Cobra Vas
    Bağlama: Axium 100
    Ayakkabı: Axium X
    Galip YILMAZ 1979 A Rh+

KAR TANESİ

hoşgeldiniz arkadaşlar
    ﻨ ร t.
    ร ภ ๏ ฬ ๒ ๏ ค г d

Burton bullet 2008

Alıntı ssiinneemm Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar merhabaaa...
    ben Sinem:D Uludağ ünv. okuyorum.. 2 hafta oldu board'a başlayalııı...ayrıca pazar günüde uludağdaydım gruplar gelmiş istanbuldan:D
    şimdiden board hakkında öğreneceğim herşey için herkese tşk ediorum:D:D
    siz pazar gunu fahridemi kaydınız? 3 kişiydiniz galiba ?

Arkadaşlar merhaba.
    26 yaşındayım. 2-2,5 yıldır board yapıyorum. Ama artık bu fiyatlar beni delirtecek. Şişirdikce şişiriyorlar hafta içi stress bide hafta sonu enayi gibi iki katı fazla veriyoruz. Nereye kadar böyle devam edecek merak ediyorum.
    Mesala 15-20 kişilik grup olarak artık KARTEPE ye gitmeyecez. Mail de döşenicez.
    Arkadaşlar biraz sesimizi çıkartmalıyız. Bu sporu yurt dışında burdaki fiyatların %10 una yapıyorlar. Burda malzeme pahallı, pistler pahallı vs.....

hos geldin kartepe hiç gitmedim ama herkez ayni goruste orasi için ama elimizden gelelcek tek care habercinin gece 1 den sonra ki programi :D bizim elimizden bir sey gelmez gelsede sallamazlar zengin sporu diye fiyatlarida abartiyorlar bence hiç alakasi yok sadece spor olarak gormelerini saglasak super olcak
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Merhaba kar tutkunları,

Siteye birkaç gün önce üye olmuştum ama tanıtım mesajını atmadığımı farkettim. Ben 3-4 yıl kayak yaptıktan sonra yine 4 yıl kadar ara verdim ve bu sene tekrar kısmetse kartepede başlamak istiyorum ,beni zorlamazsa eğer ben de onu zorlamadan pistlerin biraz daha tadını çıkarmak istiyorum. uludağ , palandöken ve kartalkaya'ya gitmiştim.

Sitedeki grup beklendiği gibi epeyce genç , ben biraz büyük abi oluyorum gözüküyor. Maltepe'de kalıyorum , lakabı E-5 olan anayolun yakınıdayım ve bu yakadan hafta içi gruplarla kartepe ye gidebiliriz. Yılbaşı nedeniyle bu cuma çok kalabalık olur ,önümüzdeki haftadan itibaren benim için uygun gözüküyor.

Herkese iyi günler :
    SPORTİF

Bu Konudaki Etiketler