Zirveye cik ve fotonu yolla. - Sayfa 15
Sayfa 15/21 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
208 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: Zirveye cik ve fotonu yolla.

Standart Cevap: Zirveye cik ve fotonu yolla.

Alıntı istanblues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaaaay çiçeğime bak yaaaa!
    Tesekkkur ederim istanblues

Alıntı istanblues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaaaay çiçeğime bak yaaaa!
    Hakkaten güzel foto, kuşaklı pisti süper çıkmışş
    Şaka şaka...

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkaten güzel foto, kuşaklı pisti süper çıkmışş
    Şaka şaka...
    Gormemisin sekil fotografi olmus, tutmus hemen kartutkusuna koymus iste =)

Alıntı narcicegi89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gormemisin sekil fotografi olmus, tutmus hemen kartutkusuna koymus iste =)
    Ahahahahahaaa çok iyi yaaaa

Eklenti 11799 Universiteler arasi Turkiye Sampiyonasinin oldugu gun, 4 mart 2012..

Uludag kusaklikaya
    Narçiçeği'nin Üniversiteler arası Türkiye Şampiyonu olduğu gün. Yaaa Narçiçeği yaa ben seni gördüm ogün yarışı izlerken. Aaaaa kızın ne güzel Kayak pantolonu var. Şunun board içinde olanını yapsalar ya demiştim içimden.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Narçiçeği'nin Üniversiteler arası Türkiye Şampiyonu olduğu gün. Yaaa Narçiçeği yaa ben seni gördüm ogün yarışı izlerken. Aaaaa kızın ne güzel Kayak pantolonu var. Şunun board içinde olanını yapsalar ya demiştim içimden.
    O gün orda mıydııın çok şaşırdım şu an, ama sanırım benimki zaten snowboard pantalonu yine de vazgeçemiyorum işte, pek sevgili pantalonum o benim

O gün orda mıydııın çok şaşırdım şu an, ama sanırım benimki zaten snowboard pantalonu yine de vazgeçemiyorum işte, pek sevgili pantalonum o benim
    hala ordamıydın diyor. 20kez filan telefonda konuştuk arkadaşla sen nerdesin yok sen hangi pisttsin diye
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala ordamıydın diyor. 20kez filan telefonda konuştuk arkadaşla sen nerdesin yok sen hangi pisttsin diye
    ya ama bu fotograf o gun cekilmedi de ondan kafam karisti o gun rezalettim, keske izlememeis olaydin bu foto daha 2 gun evvel cekildi.. Asil subattaki gorusememe konusunda ise gercekten uzgunum ama benim icin olagan ustu hal soz konusu gibi bir sey oldu tam gorusmeye calistigimiz ara :( asil yarisma 4 marttaydi, keske o gun gelmis izlemis olaydin

Beden Terbiyesi Pisti_Uludağ /Bursa (Favori pistim)
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Benim de en sevdiğim pistlerden. Bir de yavaş telesiyeji olmasa... İki kere üst üste Beden Terbiyesi'nden inmişliğim yok diyebilirim.

Sayfa 15/21 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler