17 ocak kartalkayada 2 kişi kayıp maalesef :( - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: 17 ocak kartalkayada 2 kişi kayıp maalesef :(

Standart Cevap: 17 ocak kartalkayada 2 kişi kayıp maalesef :(

Pişti olmuşuz
    AB Rh (-)

"İnsan, kendisini de içine katmadan armağan verebilir mi?"

Ne varsa askerde var. Umarım yarın birgün özel güvenlik firmalarına bırakılmaz bu işler.
    There must be some kind of way out of here

Bu Çarşamba gittiğimde açık değildi o pistler, acaba kaçak mı girdiler yoksa pist açık mıydı ?

Orada kaybolmak büyük başarı bence.
    Freerider

Hayırlı bir haber vereyim o zaman;

Kartalkaya'da Kaybolan 2 Kayakçı Bulundu
    Bolu'da Kayak Merkezi Kartalkaya'da Kaybolan 2 Kayakçı, Bulundu.
    Haber Yayın Tarihi: 17.01.2010 21:36

Bolu'da kayak merkezi Kartalkaya'da kaybolan 2 kayakçı, bulundu.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul'dan önceki gün tatil için Kartalkaya'ya gelen Can Baran Aydiler (16) ve Davit Penso (16), öğle saatlerinde Yılmaz Demir pistinde kaymaya başladı. Havanın karamasına rağmen gençlerin kaldıkları otele dönmemesi üzerine kayboldukları anlaşıldı. Durumun jandarmaya bildirilmesinin ardından, bölgede gençlerin bulunması için arama kurtarma çalışması başlatıldı.

Jandarma arama-kurtarma timinin çalışması sonucu 2 kayakçı, Köroğlu Deresi mevkiinde bulundu.

Kayakçılar, jandarma timleri tarafından kar motorlarıyla Kartalkaya Jandarma Karakolu'na getirildi. İki kayakçıya jandarma ekipleri tarafından çay ikram edildi.

Can Baran Aydiler, kayak yaparken kaybolduklarını anlayınca yanlarında bulunan telefonla bir arkadaşına haber verdiğini; onun da Kartalkaya'daki kaldıkları oteli arayarak bilgilendirdiğini ifade etti. Aydiler, otel görevlilerinin haber vermesiyle jandarmanın kendilerini kurtarmaya geldiğini belirterek, "Soğuk havada ellerim üşüdü. Jandarma bizi kurtardı. Çok mutluyum." dedi.

Kaybolduktan sonra bulunan 2 kayakçı, jandarmadaki işlemlerinin ardından otellerine döndü. (CİHAN)
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Iste guzel bir haber.
    Allah a sukur sag salim kurtulmuslar.

Tskler

Geçmiş olsun
    kayak tesislerinde fiyatlar maaşallah avrupa standartlarında, güvenlik Allaha emanet...iyiki jandarma var.

Geçmiş olsun iyi haber bi an önce bulunmaları
    Erdem Şaşmaz

Belmare Hotel**** - Kuşadası
    www.belmarehotel.com

bu konuda otellere yüklenmenin yersiz olduğunu düşünüyorum o kadar insana nasıl sahip çıksınlar 16-17/01/2010 da kartalkayada Kartal oteldeydim. hava iki gün boyunca hiç açık olmadı çok sis vardı köroğlu pisti de kapalıydı buna rağmen offroad kayan o kadar çok bordçu gördüm ki!!!! 16 yaşında iki çocuğun buna cesaret edebilmesi çok şaşırtıcı!!!!!!!! kayağa iyi vakit geçirmek ve spor yapmak için gidiliyor sonu belli olmayan maceralara atılarak sevdiklerimize böyle korkular ve hatta acılar yaşatmamalıyız diye düşünüyorum.

Alıntı fongul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda otellere yüklenmenin yersiz olduğunu düşünüyorum o kadar insana nasıl sahip çıksınlar 16-17/01/2010 da kartalkayada Kartal oteldeydim. hava iki gün boyunca hiç açık olmadı çok sis vardı köroğlu pisti de kapalıydı buna rağmen offroad kayan o kadar çok bordçu gördüm ki!!!! 16 yaşında iki çocuğun buna cesaret edebilmesi çok şaşırtıcı!!!!!!!! kayağa iyi vakit geçirmek ve spor yapmak için gidiliyor sonu belli olmayan maceralara atılarak sevdiklerimize böyle korkular ve hatta acılar yaşatmamalıyız diye düşünüyorum.
    +1

teleferikle çıkarken gördüğüm kadar ile özellikle bordcuların deyim yerindeyse bord basmadığı yer kalmamıştı o kadar sise rağmen
    Osman Erdinç - 1977 ARH+<br />İstanbul-Bayrampaşa

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler