Palandöken ve Erzurumdaki oteller. Sehir merkezi mi Palandoken mi?
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Palandöken ve Erzurumdaki oteller. Sehir merkezi mi Palandoken mi?

Question Palandöken ve Erzurumdaki oteller. Sehir merkezi mi Palandoken mi?

Selamlar,

Erzurum'da Polat/Dedeman/Palan gibi oteller disinda sehir merkezinde kalmanin, uzaklik disinda olumsuz taraflarini merak ediyorum?

- Olumlu ilk tarafinin fiyat oldugu kesin. Ama gercekte ne kadar tasarruf edilebilir ki gunde?
    - Pist lift ucretleri, tasima ve zaman kaybini da koyarsak icine, gene de sehir merkezinde, ornegin Dilaver gibi bir otelde kalmayi onerir misiniz?

Erzurum'a gidip gelmis ve hep bu uc otelde kalmis birisi olarak, bu konuda oldukca bilgisizim. Tecrubelerinizi paylasabileceginizi umuyorum.

Dip notlar: Su ana kadar her gelisimde Ejder kapali idi, umarim bu sene (Subat 10-15 arasi) sansim duzelir ve Ejder'den asagiya snowboard yapabilirim.

Bu kaldigim otellerden en begendigim Polat Renaissance tabi. Ama insan gecede 200-300 vermeyi bu ekonomide yediremiyor pek.

Standart Cevap: Palandöken ve Erzurumdaki oteller. Sehir merkezi mi Palandoken mi?

Siz de Erzurum'da daha önce kalmış olduğunuza göre biliyorsunuzdur; dağ şehre gayet yakın. Ben iki yıl önce çok kısa sürede taksi ile 15TL gibi bir fiyata şehir merkezinden dağa gidebiliyordum. Şehir içinde konaklama imkanları çok daha çeşitli. Ben mesela DSİ misafirhanesinde kalmıştım, birçok otelden daha konforluydu diyebilirim ve tabi ki bedavaya yakın
    Ben şahsen şehir merkezinden kayak merkezine çok kolay ulaşım sağlayabiliyorsam, şehir merkezinde konaklamayı tercih ederim. Hem kayak merkezindeki otellere fahiş fiyat ödeyip enayi durumuna düşmemek için, hem de şehir merkezinde akşam yapabilecek daha fazla seçenek var.

Ziyaretçi

Standart Cevap: Palandöken ve Erzurumdaki oteller. Sehir merkezi mi Palandoken mi?

erzurum gençlik ve spor il müdürlüğü kayak evini de düşünebilirsiniz..hem dağda hem ekonomik

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erzurum gençlik ve spor il müdürlüğü kayak evini de düşünebilirsiniz..hem dağda hem ekonomik
    tesis güzel ancak yemekler vasat...

Ziyaretçi

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek gördünüz mekanı..

demek gördünüz mekanı..
    8 Ocak gecesi konakladık ya bkaan...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Gençlik spor konusunda tekrar düşünmenizi tavsiye ederim. Benim sıkıntım hijyendi Odalar ve banyo pek temiz değildi aksine yemek konusu bence fena değildi.

Polatda kalmış birisi için bence bu mekanı alternatif olarak düşünmek bile yalnış.
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Alıntı metalium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Gençlik spor konusunda tekrar düşünmenizi tavsiye ederim. Benim sıkıntım hijyendi Odalar ve banyo pek temiz değildi aksine yemek konusu bence fena değildi.

Polatda kalmış birisi için bence bu mekanı alternatif olarak düşünmek bile yalnış.
    tabi banyoyu kayakların karlarını eritmek için kullanınca pek dikkat etmemişiz kardeş... :001_smile:

polat ile gençlik spor karşılaştırılamaz elbette... bir tarafta profesyonel işletme, öbür tarafta kamu tesisi... hoş daha güzel kamu tesisleri yok mu? var... ama eldeki malzemeyle bu kadar... polat'a kaynak ayırabiliyorsan zaten gençlik sporu düşünmezsin bile...

çorba - et diyorum başka da bişi demiyorum... :P

MErkezde kalıp dağa çıkmak gidiş donuş 40 TL... Arkadasların dedigi gibi spor klubunun kayak evinde kalırsan senin için daha hesaplı olur. DSİ nin misafirhanesi ise nerdeyse bedava sayılabilecek bir meblağ günlük 9 TL felandı 2007 de

Merhaba arkadaslar,
    Bu benim forumdaki ilk mesajim. Uzun suredir sadece izleyici konumundaydim. Simdi sizden bir konuda yardim rica ediyorum. Somestre tatilinde palandokende dedemana gitmeyi planliyoruz. Palandoken'de iki tane mi dedeman var? Birisi Dedeman Palandoken, digeri de dedeman palandoken ski lodge? Iki kucuk cocugumuzun (birisi de kayamayacak kadar kucuk) otelde de iyi vakit gecirmesini istiyorum, hem de otelin hemen onunde pist baslasin istiyorum. Bunu goz onune alarak hangi otelde kalmamizi tavsiye edersiniz? Tesekkurler simdiden.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler