Dorukkaya Pistleri Yardım
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Dorukkaya Pistleri Yardım

Standart Dorukkaya Pistleri Yardım

ilk kez dorukkayaya gidicem snowboard ve kayak için hangi pistleri önerirsiniz. kayakcı arkadaşlarım acemiler bide chair lifte nasıl gidilir otelden, chair liftle yukarı cıkınca hangi pistlerden kayabiliriz yine chair liftin önüne çıkmak için hangi pisti kullanmalıyım yardım

Standart Cevap: dorukkaya pistleri yardım

kayak odasından çıkınca yavaş yavaş süzüleceksiniz aşağıya doğru.. chocolate'ı geçince sağa kıvrılacaksınız... yavaş yavaş aşağıya ineceksiniz... yolun sonunda önce sol sonra sağ yapıp chair lifte bineceksiniz...

eğer arkadaşlarınız t-bar kullanabiliyorsa hemen chocolate'ın önündeki t-barı da tercih edebilirler...

teşekkürler peki kayak için hangi pistleri öneriyosunuz yazılanlara göre zor gibi bütün pistleri kartal otelin çanak pisti gibi pist varmı mesala narin nazlı pistleri güzel gibi duruyo resimlerde geniş orta derece gibi sanki

Alıntı hevdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler peki kayak için hangi pistleri öneriyosunuz yazılanlara göre zor gibi bütün pistleri kartal otelin çanak pisti gibi pist varmı mesala narin nazlı pistleri güzel gibi duruyo resimlerde geniş orta derece gibi sanki
    dorukkaya'nın tüm pistleri aşağı yukarı aynı... nazlı'dan çıkılırsa sağdan geniş geniş aşağıya inilir... narin'den çıkılırsa indikten sonra geri dönüp lifti takip etmek kara piste yakın bir eğimle karşılaşmaya sebep olur... onu da aşmanın yolu indikten sonra sola dönüp kafeye kadar devam etmektir... tabi kafeye kadar uzun bir düzlük olduğundan zorlanılabilir...

Otelden çıktıktan sonra liftleri soldan sağa doğru tek tek deneyebilirsiniz. Ben chair lifti öneririm. En güzeli o...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Dorukkaya'da oberj'e gidişi kullanırsanız ve uzun boylu iseniz dikkat edin. Benim gibi o daracık tünelde kafanızı vurmanız olası.

Daha kötüsü ise zamanında bayağı para bayıldığınız salice fishbowl goggle kafanızdaysa ve boydan boya bir anda çizilirse içiniz fena oluyor.

Yanlışlıkla kafamı kaldırdım ve hem kask hem goggle çok güzel çizildi.
    Freerider

Standart Cevap: Dorukkaya Pistleri Yardım

Choclate Cafe nin sol tarafında aşağıya doğru süzülün. En sonuna kadar inince bir T bar onun hemen sonrasında da bir Chair lift göreceksiniz.

Ona binin ve en tepeye doğru çıkmaya başlayın. Çıkarken sağda ve soldaki ağaçların üzerlerindeki karları elinizdeki batonla düşürme oyunu oynayın.

Yol bitince inin ve 90 derece sola dönün. (U dönüşü yapmayın orada daha diktir) Kendinizi yokuş aşağıya bırakın ve yüreğinizin götürdüğü yönde ilerleyin...

Bu Konudaki Etiketler