Erciyes'te Kar Motoru Terörü - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Erciyes'te Kar Motoru Terörü

Standart Cevap: Erciyes'te Kar Motoru Terörü

kayseriyi aradım şahsın kendisi acemiymiş gelip motora carpmış kar motoru sedyeyi almak için aşağıya inip sedyeyi alıp gelmişler yaralıya müdahale etmişler çarptı kaçtı jandarma demekle olmuyo arkadaşlar kaç kişininde o motorlarla hayatı yada en basitinden sakat kalması önlenmiş oldu lütfen bişeyleri paylaşacaksak olayı iyice araştıralım ancak kayseri jandarmada biraz gevsek bunuda kendi gözlerimle gördüm
    boy 1,85 cm kilo 95 kg ayakkabı 43 numara

Ziyaretçi

Alıntı ako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayseriyi aradım şahsın kendisi acemiymiş gelip motora carpmış kar motoru sedyeyi almak için aşağıya inip sedyeyi alıp gelmişler yaralıya müdahale etmişler çarptı kaçtı jandarma demekle olmuyo arkadaşlar kaç kişininde o motorlarla hayatı yada en basitinden sakat kalması önlenmiş oldu lütfen bişeyleri paylaşacaksak olayı iyice araştıralım ancak kayseri jandarmada biraz gevsek bunuda kendi gözlerimle gördüm
    ako , iyi de ..pistler zaten acemi dolu..önemli olan motorun pistte ne işi var...acil durumlar haricinde tabiki..

Alıntı erciyeskayak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesınlıkle ana pistlerde yasaklamak lazım bu işi, ayrı bır pist tahsıs edılmelı yada tamamen ayrı bır parkur oluşturulmalı, jandarma yada bir başkası olması onun ınsanlık dışı bu yaklaşımını elbbette farklı kılmaz ,, mutlaka şikayet edilip, cezalandırılması lazımm,,
    kardeşim uslubun biraz sert ve tavırlı amacın biraz farklı gibi senin ayıptıt orda olman bu işi bilmn anlamına gelmez hem jandarma nasıl insanlık dışı olur ve nereye kacabilirki askere karşı bi sıkıntın yoktur umarım adam bariz gelip kendi çarpmış motora acemi pistinde kaymalı bilmeyenler ben kayseriye gittim ordaki hocalar dahi pistte kayamıyolardı bence orada bilmeyenleri çıkartmamak lazım o pistlere acemiler için zordur orası

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ako , iyi de ..pistler zaten acemi dolu..önemli olan motorun pistte ne işi var...acil durumlar haricinde tabiki..
    aslında sende haklısın erciyeste gereksiz kullanım söz konusu jandarmda olsa gereksiz yere kullanılmamalı benim tepkim aslında insanlık dışı , çarpmış kacmış , insan müsveddesi kelimelerine gerekli mercilere şikayet yapıldığında ceza alacağından eminim o personelin hatta belgesi bile duruma göre iptal edilir timden uzaklaştırılır

Alıntı ako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında sende haklısın erciyeste gereksiz kullanım söz konusu jandarmda olsa gereksiz yere kullanılmamalı benim tepkim aslında insanlık dışı , çarpmış kacmış , insan müsveddesi kelimelerine gerekli mercilere şikayet yapıldığında ceza alacağından eminim o personelin hatta belgesi bile duruma göre iptal edilir timden uzaklaştırılır
    Evet! Konu aydınlanıyor gibi. Ama konu gerçekten böyle ise, tam olarak araştırmadan buradan ithamlarda bulunan tüm arkadaşların özürlerini yine buradan bekleriz.
    Board: Santa Cruz All Star 159
    Baglama : Atomic Zombie Black
    Bot: Atomic Custom
    Kask: Head Rebel

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler